Zack a Miri točí porno

• USA Zack and Miri Make a Porno (více)

Zack a Miri jsou celý život jenom přátelé, nic víc. Nemají velké plány, bydlí ve společném bytě a žijí, jak se dá. Když jim ale vypnou vodu i elektriku, musí se nějak dostat k penězům. Rozhodnou se, že natočí film pro dospělé, aby zaplatili nájem svého bytu. Se společným přítelem Delaneym se oba vydali na konkurs pro svůj porno film, ale během natáčení si uvědomili, že k sobě cítí víc, než jsou ochotni připustit. (JOJ Cinema)

zipper111

Wtf? Jak todle někdo mohl natočit! Řehtal jsme se od začátku do konce, úlet jako blázen a závěrečná romatická scéna byla drtívá :D Můj první Smith po velmi dlooouhé době mě naladil na jeho další díla docela slušně. ()

buldock

Konečně pro mě stravitelný a zábavný Kevin Smith a s ním kupodivu i Seth Rogen , spousta místy až fekálního humoru , správně sprostých dialogů , trocha toho amaterského porna , k tomu krásná Elizabeth Banks a nebýt té až příliš vtíravé romantické linie díky které film ztrácí na tempu , byl bych snad úplně spokojen. Film: 76% ()

Her0.89

Jako film se mi to moc nelíbilo, ale tolik tak strašně dobrých hlášek jsem už hodně dlouho v žádném filmu neviděl. Dávám ***, protože když jsem se netrhal smíchy, tak mě to nudilo. ()

milicjant

Se smithovejma filmama to mám podobně jako kdysi s hudebním tělesem Tři sestry. Dlouho sem se jim vyhýbal (ať už cíleně nebo souhrou náhod, nevím), pak přeskočila pověstná jiskra a dneska je mám zarytý hluboko pod kůží … hmm… suspicious :). Co všechno Zack a Miri reflektujou a jak přínosní jsou pro svůj žánr či rovnou generaci, která na smithovi šťastně vyrůstala, nevím. Nemám na to školy. Stejně tak si nejsem úplně jist, zda-li jsem slzel stejně mohutně jako při druhých Clerks nebo Chasing Amy. Popřípadě jestli jsem už u režiséra neviděl líp napsaný (přirozenější, míň předvídatelný) životní peripetie a to dokonce i v upřímné chemii mezi hlavníma postavama. Smith naštěstí cokoliv co by mohlo bejt spojený s možným nedostatkem kompenzuje sloní náloží sobě typických (tj. geniálních!) hlášek, odkazů, mouder a vůbec mnoumilujícíchzáležitostí, kvůli kterým bude Apatow a spol. jen „věčně druhej“. A když pak nechal, mezi tunou vkusnýho fuckování, rozeznít LIVE a jejich zapadlou pecku Lift Me Up v jedný neuvěřitelně KRÁSNÝ scéně (hledej Zacka, Miri a pytle s kávovým zrnem) měl jsem jasno… zase vyhrál. ()

Ferry

Docela pěkná komedie, i když Seth Rogen už ukázal, že má i na víc. Líbí se mi, že filmy s ním jsou "nahé", takže dávám 4 hvězdičky, konečně si cenzura dala trošku oddech. ()

gogos

Kevin Smith je prostě borec. I ten nejstupidnější námět dokáže přepsat tak výborně a natočit povedený film, jako málokdo. Snímek hýří neuvěřitelnou dávkou humoru, při kterém vám místy praská bránice. Na druhou stranu je v něm možná až moc citů a trochu mi chybělo filosofování mlčenlivýho Boba. Výborná komedie, která milovníky Smithových filmů rozhodně nezklame! ()

Makky

Opäť mi nejaká komédia sadla do noty. Zack & Miri v perfektnom prevedení Elizabeth Banks & Setha Rogena (ten chlap je dokonalý jebo :D) rozohrávajú romantickú story, ktorá sa však skrýva pod obrovskou kopou vulgárneho humoru. Neuveriteľné množstvo hlášok musí rozosmiať asi každého... "Are you fucking with me?" - "No, they´re fucking with each other." ()

Alementina

Neotrele a neuveritelne vtipne, plne hlasek,, co stoji za zapamatovani a nakonec i mile romanticke. Ultimatnich pet hvezdicek! A hlavne, POCKEJTE SI NA KONEC ZAVERECNYCH TITULKU, pak je jeste epilog :) ()

Tony.cs

Vynikající. To slovo naprosto vystihuje tuto komedii. Vynikající obsazení, vynikající scénář, vynikající hlášky. Já se neskutečně bavil. Kevin Smith je špičkovej. ()

vorheese

Mohlo to dopadnout podobně jako Zkrocená hora tj. tuctový romanťák, který si nasazením "cizího" prvku (u ZH to byla homosexualita) hraje na něco víc. Kevin Smith ale dokázal z porno prvku vytěžit hodně a i když to na konci sklouzne k očekávanému, stojí to za shlédnutí. ()

blackrain

Každý řeší tíživou finanční situaci po svém. Někdo si sjedná splátkový kalendář. Někdo si půjčí peníze od přátel. Někdo se rozhodne vyloupit banku, aby přišel co nejrychleji k penězům a někoho nenapadne nic lepšího, než natočit porno. Zack se také rozhodl pro tuto poněkud krajní možnost. Není to zrovna tradiční způsob jak vydělat potřebnou sumičku, ale když jste přitlačeni ke zdi, je dobrý jakýkoliv nápad. Miri pro svůj nápad musel přesvědčit. Trošku jí to trvalo. Vlastně jim finanční krize pomohla k to mu, aby zjistili, že jsou do sebe zamilovaní. ()

SarumanKo

Regulérna smithovka, a pritom omnoho odviazanejšia a zároveň i romantickejšia než Clerks II. Vo vlne nemeckých, amerických i všetkých ostatných debilných "komédii" zameraných na úchylný, sexistický humor a nadávky Kevin Smith s jeho Zack and Miri Make a Porno proste nemá konkurenciu. Smithove nové zameranie chápem, ide o snahu priblížiť sa mládeži, čo môžem jedine kvitovať, pretože vtipnosti to rozhodne neuberá, práve naopak, nezabudnuteľných scén je tam hodne. Srdcervúce vyznanie lásky (bez srandy!) uprostred tej najväčšej úchylnosti je potom už len dokonalým zakončením celej tej humornej i zvrátenej romance. A bodaj by nebolo, keď ústrednú dvojicu stvárňujú roztomilá Elizabeth Banks a (v tomto ojedinelom prípade) sympaťák Seth Rogen. Trochu mi ale vadilo, že po oslovi v Clerks som mal pocit akéhosi klišé. Je to iný príbeh, iné prostredie, iní herci a iné výborne stvárnené postavičky (Jason Mewes je zviera), ale myšlienka, tá sa opakuje. Čo je výčitka čisto subjektívna a počas projekcie mi ani nenapadlo sa v tom vŕtať. (80%) ()

kaylin

Ta komediální rodina mi nesmírně sedí, hlavně proto, že se zde objevují herci, které člověk zná z předchozích Smithových filmů. Rogena poslední dobou moc nemusím, ale tady je ještě snesitelný. Vadí mi ta romantická rovina, ale jinak ten humor funguje velmi dobře. Některé scény jsou naprostá pecka a z hlavy je nedostanete. ()

Maq

Neubránil jsem se srovnání s britským Full Monty. Výchozí bod příběhu je totožný, ale dále tvůrci sledují nesrovnatelné cíle a volí nesrovnatelné prostředky. Toto je romance (s náležitým happy-endem) rozmíchaná v hromadě studentských oplzlostí. Je to docela vtipné a má to jakýsi styl, jenže mně ten styl nesedí a především tomu příběhu nevěřím. Kabaretní exhibice, nic víc. ()

MATADOR

Nekompromisní romantická komedie, která na to jde úplně jinak. Celkově jsem o tomhle filmu měl úplně jiné představy, ale i přesto mne průběh překvapil. Začátek je opravdu výtečný a vydržet tak po celou dobu, tak by to bylo jedna z nejvtipnějších komedií nové doby, ale bohužel se začátkem natáčení jde všechno z kopce. To, co se mi zpočátku líbilo je vystřídáno drsnými slovy a romantikou, což není špatně, ale po skvělém začátku to není to pravě. Jsou to takové dvě komedie v jednom. ()

type_B

I přes nižší zdejší hodnocení (52%) mi přijde http://www.csfd.cz/film/229918-i-want-candy/ o dost lepší komedie na dané téma než Zack a Miri. Na Smithově snímku se mi nelíbí spousta věcí, od romantické složky (láska hlavních hrdinů) až po poněkud provařené charaktery a "existenciální" problémy středního věku. Kombinace těchto prvků mi ke komedii nesedí a "humorná" komedie vypovídající o vážných věcech je pro mě něco asi jako detektivka vyučující katechismus. Asi si na tu krizi středního věku budu muset ještě pár let počkat, pak pochopím závažnost podobných dílek (fuck of Přešlapy!!!). Všem frustrovaným třicátníkům, třicátnicím a výš proto říkám: sorry, já jsem uvnitř pořád malé dítě a pro tohle téma nemám pochopení. ()

Damiel

V celkovém měřítku určitě nadprůměr, v kontextu filmů Kevina Smithe ale spíš průměr. Zábavné, neotřele vtipné, řada špičkových situací, ale přesto se nemůžu ubránit dojmu, že Clerks 2, další film, kteří řeší problematiku vyprázdněného života třicátníků, je oproti Pornu ve všem o level výš. ()

Brad Pitt v další adaptaci Homéra?

Brad Pitt v další adaptaci Homéra?

18.10.2008

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

28.07.2008

Seth Rogen vystrkuje žihadlo

Seth Rogen vystrkuje žihadlo

25.06.2008

Zavalitý sympaťák se proslavil díky komediím z režijní a producentské dílny Judda Apatowa, brzy jej uvidíme v nové smithovce Zack and Miri Make A Porno, ale zdá se, že poloha fu*kujícího losera už se… (více)