poster

Rande na jednu noc

 • USA

  Nick and Norah's Infinite Playlist

 • Slovensko

  Nick a Norah

 • Slovensko

  Rande na jednu noc

Komedie / Drama / Hudební / Romantický

USA, 2008, 86 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Kmotr
  ****

  Velmi úsměvná romantická komedie náctiletých, se spoustou romantických momentů a motýlků v břiše.(22.9.2010)

 • Pepinec
  *

  Horší rande na jednu noc jsem nejen že neviděl, ale ani nezažil. A to už něco znamená.(5.1.2015)

 • Zíza
  ****

  Příjemná romantická komedie, ve které špetka toho rozumu nechybí. Souhlasím s tím, že je to úsměvný příběh; od začátku do konce. Mám v sobě takový spokojený pocit, zřejmě protože jsem se nemusela ušklíbat nad konecem - žádný cukrbliky se nekonají. Dobrý je koloběh žvejky (ta toho zažije) a navíc mi Nora a Caroline připomínaly mě a mojí kamarádku, takže jsem si o to užívala víc :-)(1.5.2009)

 • Eawy
  ****

  Based on...to ma dostane. Filmy, ktoré majú v úvodných titulkách niečo podobné, sú vždy mnou pozorne sledované. A ak sa dielko podarí, dostanú troška % naviac. Rande na jednu noc, je jeden pekný zrozumiteľný film o jednej noci, ktorý zaujme v každej svojej časti. Hlavné postavy pôsobia veľmi príjemne, rovnako ako aj všetky zmätky, ktoré sa stanú pri ich stretnutí. soundtrack je veľmi dobrý, jediné čo mne osobne vadí, je preloženie názvu. Názov filmu v sebe zvyčajne nesie už počiatok filmu, to tajomno, ktoré vás prinúti film si zapnúť. Názov Nick and Norah s infinite playlist, toto tajomno obsahuje ale rande na jednu noc, nie. 80%(31.10.2009)

 • Nathalie
  ****

  Get a load of me, get a load of you Walkin' down the street, and I hardly know you It's just like we were meant to be Holding hands with you when we're out at night Got a girlfriend, you say it isn't right And I've got someone waiting too What if this is just the beginning We're already wet, and we're gonna go swimming Why can't I breathe whenever I think about you Why can't I speak whenever I talk about you It's inevitable, it's a fact that we're gonna get down to it So tell me Isn't this the best part of breakin' up Finding someone else you can't get enough of Someone who wants to be with you too It's an itch we know we are gonna scratch Gonna take a while for this egg to hatch But wouldn't it be beautiful...Oh yeah, it is. 8/10 (strhavám za žvýkačku)(7.2.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace