Rande na jednu noc

Nick a Norah

Rande na jednu noc

Komedie / Drama / Hudební / Romantický

USA, 2008, 86 min

Môj film (ešte za triezva) na Silvestra roku 2012.Veľmi dobrá voľba, ak chcete nasať párty atmosféru a naladiť sa na tú správnu vlnu.Super soundtrack, super herci, nevtieravá romantika... a na ČSFD všetci zas budú riešiť iba tú žuvačku(23.4.2013)

Nuž teda bolo to príjemné (priemerné)... Nebolo to to klasické romantické "piece of shit", ale taktiež to nebolo nič výnimočné. Nick and Norah by som nazval oddychovkou preplnenou hudbou aaa hudbou, no dobre aaa "romantikou"... "mlaďoši" sa vytiahli. 6/10(28.1.2009)

Tak to s tou žvejkou bylo značně nechutný. Ale jinak to pro mě bylo strašně milý překvapení. Pěknej film, zhlédnuto jedním dechem. 4*(15.11.2009)

Žeru indie music. Miluji Michaela Ceru. Yugo je moje vysněné auto. Fascinuje mě noční New York. Kat Dennings je jednoduše boží, stejně jako ta parta tří gayů. Jsem fanouškem nezávislých filmů. Miluji noci bez konce. Jsem blázen z konverzací ve čtyři ráno. Jsem vedle z koncertů na střeše. Moment, kdy se z noci stává den, mě dostává pokaždé. To vše mohu zcela odpřisáhnout. Ale film samotný mě nedokázal zasáhnout. Je to jako, když míjíte svého starého známého, ale ani jeden se nezmůžete na pozdrav.(27.2.2009)

Romantika až do špiku kosti. Nevadí, normálne takéto kúsky miestami rád vo dvojici zhltnem. Ovšem na mňa už bola trochu silné kafe ružová kapela Jerk Off`s, ktorá mala na hranie prerábok od Def Leppard o jednu ruku viac :)))(11.5.2009)

• - Vyzváněcí melodie Nickova telefonu je z filmu Kluci nepláčou. (Karlos80)

• - Nickovo (Michael Cera) auto je Yugo GV z roku 1986 vyrobené v Srbsku. (sWONDER)

• - Nahrávací studio "Electric Lady Studios" založil v roce 1970 Jimi Hendrix (FilmFan24)