poster

Rande na jednu noc

 • USA

  Nick and Norah's Infinite Playlist

 • Slovensko

  Nick a Norah

 • Slovensko

  Rande na jednu noc

Komedie / Drama / Hudební / Romantický

USA, 2008, 86 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • heyda
  ***

  Prsatá Kat Dennings je naprosto dokonalá, film je však příliš obyčejný a nechutnosti jako zvracení a putovní žvýkačka zbytečně kazí celkový dojem. 60%(21.3.2012)

 • MikeCool
  ***

  Podíval jsem se na toto jenom kvůli Miechaelu Cerovi. Je prostě úžasné co se během jedinného večera může všechno přihodit. Takový slušný romatický příběh, od kterého rozhodně nečekejte skvělou zábavu či vtáhnutí do děje.(7.11.2012)

 • charlosina
  ****

  Bylo to zvláštní. Ale tak nějak příjemně zvláštní. Prostě osvěžující závan v teenagerovské komedii, netradiční road movie, bizarní honba za králíkem, žvýkačková romance. A dobrá hudba. (Mimoto je Kat Dennings silně charismatická kočka!)(13.12.2009)

 • Blizzard
  ****

  Bláznivá romantická komedie převlečená do podoby pěkné noční road movie s rozmanitým hudebním doprovodem, který sedne. Zápletka je sice více než tristní, ale zpracování je vydařené a přikláním se k vyššímu hodnocení hned ze dvou důvodů. Jednak se na hlavní charaktery dobře kouká a postupně se s nimi člověk dokáže sblížit nejen jako s jednotlivými individui, ale i jako s milostným párem. Dále z filmu sálá slušná dávka pozitivní sladké atmosféry, kterou ne každý snímek s podobnou tématikou dokáže divákovi přinést. Není to sice klasická a povětšinou tupá americká komedie o opilých teenagerech atd., na druhou stranu mohlo to být lepší a více invence by jistě nebylo na škodu. Kouzlo námluv má zkrátka mnoho podob a tohle je jedna z nich. (7/10)(29.1.2009)

 • freddy
  ****

  Tohle je velice příjemná a nebojím se říci přímo atypická teenagerovská romantická komedie, která nabízí něco jiného než ostatní filmy podobného žánru zacílené na stejné publikum. Zde totiž naprosto skvěle funguje něco, čemu já osobně říkám kouzlo noci. Už jsem v některých minulých komentářích (naposledy tuším u filmu Souboj) konstatoval, že filmy odehrávající se celé nebo z velké většiny během noci mají pro mě své nezaměnitelné kouzlo a dost dobře na mě fungují. A zafungovalo to na mě i v případě tohoto filmu, který nás provede nočními ulicemi New Yorku, ve kterých dva mladí lidé, kteří se teprve během této noci poprvé poznali, najdou buď lásku nebo osamělost. Tohle je úžasně koncipovaný příběh, který opravdu má co nabídnout a který je tak úžasně sympatický, že mu lze jen velmi těžko něco vyčíst. Já jsem se tedy velice rád prošel nocí s hlavními hrdiny a této procházky jsem rozhodně nelitoval, jelikož celou dobu bylo na co se dívat a tenhle film mi úžasně sednul, takhle nějak by měla vypadat kvalitní romantická teenage komedie. V hlavní roli zde exceluje Michael Cera, u něhož se musím přiznat, že ho téměř vůbec neznám, o to více mě však zaujal. A vhodně ho doplňuje mně též neznámá Kat Dennings. Tenhle film, tahle procházka nocí, to byla prostě nádhera a jsem rád, že jsem si na tuto procházu našel čas. Je to za čtyři a půl hvězdy, tentokrát zaokrouhluji dolů.(30.4.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace