Rande na jednu noc

Nick a Norah

Rande na jednu noc

Komedie / Drama / Hudební / Romantický

USA, 2008, 86 min

Příjemná romantická komedie, ve které špetka toho rozumu nechybí. Souhlasím s tím, že je to úsměvný příběh; od začátku do konce. Mám v sobě takový spokojený pocit, zřejmě protože jsem se nemusela ušklíbat nad konecem - žádný cukrbliky se nekonají. Dobrý je koloběh žvejky (ta toho zažije) a navíc mi Nora a Caroline připomínaly mě a mojí kamarádku, takže jsem si o to užívala víc :-)(1.5.2009)

Michael Cera a Kat Dennings jsou jako dvě největší pecky nabušeného soundtracku. Můžete se na jejich oťukávání koukat do nekonečna a stejně se ho nemůžete nabažit. A když vás to přece jen začne trochu unavovat, pořád je tu dostatek vedlejších postav/songů, které nedopustí, abyste chtěli obměnit playlist. 9/10(29.1.2009)

Naprosto standardní Cerův film. 65%(19.5.2011)

Celkem neobvyklá noční story z New Yorku o putování za oblíbenou kapelou, ale především za láskou.. Milá podívaná s příjemnou hudbou, kterou ale kazí dva lidé: Postava rozcapené Caroline a looser Michael Cera, který umí všehovšudy asi tak dva výrazy a hrát jeden typ postav. A pravděpodobně to ani nehraje.. Každopádně to jakž takž vyvážila Kat Dennings, kterou začínám mít opravdu ráda. Škoda utahaného tempa, jinak bych dala i 4*. Mimochodem krásný název, škoda že to s překladem Češi zase pokazili.(11.1.2013)

Půlku filmu jsem odolával, abych byl poslední půlhodinu totálně naměkko. Tím, čím je Zach Braff pro omladinu kolem třiceti, tím je Michael Cera pro všechny kolem dvacítky - tichým, na povrchu zmateným, ale uvnitř citlivým klukem, co hledá... a vždycky nakonec najde. A ať už je to Juno nebo Norah, vždycky je to ten správný a stejně citlivý protějšek, který symbolizuje generační idol podobně postižených. Spousta krásných chvil a romantika až na půdu.(31.1.2009)