Rande na jednu noc

Nick a Norah

Rande na jednu noc

Komedie / Drama / Hudební / Romantický

USA, 2008, 86 min

Trochu uťahaná a chvíľami zakopávajúca, ale inak veľmi príjemná teenagerská romantika "s ľudskou tvárou". Nad priemer ju dvíhajú sympatické vedľajšie postavy a výborný ústredný pár, ktorému som veril každé zaváhanie i každý zamilovaný pohľad. Kat Dennings je neodolateľná. 7/10(26.2.2009)

• ORIN

Extraordinary Adventures of Incredibly Disgusting Chewing-gum.(23.8.2009)

Půlku filmu jsem odolával, abych byl poslední půlhodinu totálně naměkko. Tím, čím je Zach Braff pro omladinu kolem třiceti, tím je Michael Cera pro všechny kolem dvacítky - tichým, na povrchu zmateným, ale uvnitř citlivým klukem, co hledá... a vždycky nakonec najde. A ať už je to Juno nebo Norah, vždycky je to ten správný a stejně citlivý protějšek, který symbolizuje generační idol podobně postižených. Spousta krásných chvil a romantika až na půdu.(31.1.2009)

Podíval jsem se na toto jenom kvůli Miechaelu Cerovi. Je prostě úžasné co se během jedinného večera může všechno přihodit. Takový slušný romatický příběh, od kterého rozhodně nečekejte skvělou zábavu či vtáhnutí do děje.(7.11.2012)

Tikkun olam.(15.2.2009)