poster

Rande na jednu noc

 • USA

  Nick and Norah's Infinite Playlist

 • Slovensko

  Nick a Norah

 • Slovensko

  Rande na jednu noc

Komedie / Drama / Hudební / Romantický

USA, 2008, 86 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Zíza
  ****

  Příjemná romantická komedie, ve které špetka toho rozumu nechybí. Souhlasím s tím, že je to úsměvný příběh; od začátku do konce. Mám v sobě takový spokojený pocit, zřejmě protože jsem se nemusela ušklíbat nad konecem - žádný cukrbliky se nekonají. Dobrý je koloběh žvejky (ta toho zažije) a navíc mi Nora a Caroline připomínaly mě a mojí kamarádku, takže jsem si o to užívala víc :-)(1.5.2009)

 • Psema
  *****

  Michael Cera a Kat Dennings jsou jako dvě největší pecky nabušeného soundtracku. Můžete se na jejich oťukávání koukat do nekonečna a stejně se ho nemůžete nabažit. A když vás to přece jen začne trochu unavovat, pořád je tu dostatek vedlejších postav/songů, které nedopustí, abyste chtěli obměnit playlist. 9/10(29.1.2009)

 • jonyyy
  ***

  Naprosto standardní Cerův film. 65%(19.5.2011)

 • hellstruck
  ***

  Celkem neobvyklá noční story z New Yorku o putování za oblíbenou kapelou, ale především za láskou.. Milá podívaná s příjemnou hudbou, kterou ale kazí dva lidé: Postava rozcapené Caroline a looser Michael Cera, který umí všehovšudy asi tak dva výrazy a hrát jeden typ postav. A pravděpodobně to ani nehraje.. Každopádně to jakž takž vyvážila Kat Dennings, kterou začínám mít opravdu ráda. Škoda utahaného tempa, jinak bych dala i 4*. Mimochodem krásný název, škoda že to s překladem Češi zase pokazili.(11.1.2013)

 • kOCOUR
  ****

  Půlku filmu jsem odolával, abych byl poslední půlhodinu totálně naměkko. Tím, čím je Zach Braff pro omladinu kolem třiceti, tím je Michael Cera pro všechny kolem dvacítky - tichým, na povrchu zmateným, ale uvnitř citlivým klukem, co hledá... a vždycky nakonec najde. A ať už je to Juno nebo Norah, vždycky je to ten správný a stejně citlivý protějšek, který symbolizuje generační idol podobně postižených. Spousta krásných chvil a romantika až na půdu.(31.1.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace