Stárnoucí muzikant Harvey Shine se živí skládáním hudby pro reklamy, v poslední době s hořkým pocitem neúspěchu. Na pár dní odjíždí na svatbu své dcery do Londýna, má však pocit, že byl pozván jen z povinnosti. Proto se rozhodne, že se raději vrátí letadlem zpátky domů. Náhodou přitom potká zaměstnankyni letištní pobočky Kate, která se cítí podobně jako Harvey. Žije osaměle a utíká před telefonáty matky, jež ji ve dne i v noci kontroluje. Oba netuší, že své dosavadní předsevzetí a životní postoje nečekaně přehodnotí… (HBO Europe)

mirkath1

Smutné a veselé zároveň, a na to, že Dustin Hoffman nemá absolutně žádný sexapíl :) to beru, měl to hrát Al Pacino to by bylo něco :) ()

Alca

Dustin Hoffman nikdy nezklame, ani Emma Thompson, ale tenhle film trochu postrádá obvyklou dávku kouzla, která je ve filmech, v nichž hrají, standardem. ()

MirkaP

V úvodní části se svatbou je mi Dustina tak moc líto, že se ani nemůžu dívat. Ale jak přijde na letiště, už to běží a užívám si ty dva. ()

spotczek

Připadá mi, že tenhle příběh ani tak není o lásce v pozdním věku, jako o nalezení někoho, kdo by nás chápal a díky němu pak my pochopili sami sebe. Ale asi to tam vložili Dustin Hoffman s Emmou Thompson. Jen díky nim není tento film tak nenápadný a tuctový. A mimochodem Hoffman hraje hudebníka, nikoliv spisovatele. ()

anti.rybka

Příjemný film s pěkným příběhem a výborným hereckým výkonem Dustina Hoffmana a E. Thompson. Za mě 4 hvězdičky na 5 to asi nebylo. ()

Veber

Příběh ani děj není nový. Ale celkově mi to dnes sedlo a navzdory všemu mě potěšil (pozor SPOILER) optimistický závěr. ()

PTuranyi

Krásny citlivý romantický film o stretnutí dvoch osamelých duší. Harvey Shine je skladateľ reklamných melódií na sklonku kariéry s rozpadnutým manželstvom, aktuálne vydávajúci dcéru. Kate Walker je anketárka a po našom tak povediac stará dievka s matkou, ktorá jej to neustále pripomína. Výborná produkcia na nič netlačí a necháva vyniknúť skvelý hereckým výkonom Emmy Thompson a Dustina Hoffmana, vďaka ktorým sú ich postavy plastické a ich životné osudy sa vám dostanú pod kožu. Možno preto, Kate a Harvey už nie sú najmladší a životné skúsenosti, ktoré si nesú spôsobujú, že celá tá romantická linka nie je banálna. ()

BEZHLAVY

Příjemná romantika-jednoduchá limonáda na neděli, i když tragikomické myšlenky a zápletky ve spojení s perfektními hereckými výkony Hoffmana(u něj se taky jiný než perfektní výkon nedá očekávat:o)) a Emmy Thompson, dávají na zamyšlenou, že lidské city jako je láska, porozumění, jsou daleko důležitější než stresy běžného života a pokud na tyto hodnoty zapomínáme, ubližujeme nejen ostatním, ale především sami sobě a taky je důležité, že nikdy není pozdě si to vše uvědomit a okamžitě to napravit! ()

Agora

Romantický film,na který se díky výkonům hlavních představitelů příjemně dívá ( i když děj je předvídatelný,), a proto dávám 3 a půl hvězdičky. ()

aznaho

Dvě velký hvězdy, Dustin a Emma. Námět: láska na starý kolena. Tady snad není co zkazit, musel si říkat producent. No, nevím co si říkali ve střižně, když to pouštěli do distribuce, ale podle mě se to někde na cestě zadrhlo. Že by režiér? Nebo scénář? Já nevím, ale je to škoda. Dávám tři hvězdy. Jedna za místo děje, Londýn mám rád. Druhá pro Emmu a Dustina. Oba se snažili. A jednu za matku s polským sousedem. Asi jediný vzrůšo celýho filmu. Je to taková roztomilá nuda. ()

Hansolo35

Začátek filmu je trochu trpký, ale je zapotřebí, aby se divák dostal do příběhu. Jakmile se dvě hlavní postavy sejdou, tak už to získá šmrnc. Mám rád romantiku a tohle se mi líbilo. ()

Iloveporn odpad!

Orgie trapnosti. - Hoffman se ztrapňuje sám. Thompsonovou ztrapňuje její matka. Trvá to 45 minut než se ti dva vůbec potkají. - Děsím se toho, co bude dál a vzdávám to. - Nemůžu dát hvězdu za to, že přes obrazovku neprošel stařecký pach Dustina Hoffmana, ale opravdu jsem to oceňoval. ()

milunech

Hodně mi to připomíná Lásku nebeskou. Nejen herečkou Emmou, ale i stále zvonícím telefonem a také tou cestou za láskou. Je mi nepříjemný dabing Dustina. Možná si zasloužil mladší hlas. ()