Pokračování fimu „Reeker“ z roku 2005. Nyní se akce filmu odehrává u přepadení kasína, které vede Danny Oceans. Po loupeži bude muset on utéct před šerifem a jeho synem, kteří se rozhodli dostat zloděje. (LIVINGDEAD)

Venous666

Kde se stala chyba v prvním díle, tak ve druhém díle se neopakuje. Není to až tak častý, ale tento Reeker překonal toho prvního. Dozvíme se vlastně kdo nebo co to byl Reeker a Dave Payne nám naservíruje pár lehkých smrtí. Vřele doporučuji 75% ... PS: Před druhým dílem, bych si pustil ten první :-) ()

Johny M.

Slušný a slušně ujetý pokračování solidní jedničky! Vizuálně fakt vychytaný, brutální tak akorát... Vzhledem k tomu, že jsem se fakt dobře bavil (narozdíl od 99ti% z vás), tak dávám 4,5* ]:-/ PS: doceňuju i to, když režisér nejen režíruje, ale udělá si na filmu (jako v tomto případě) skoro vše... ()

helraiser

Rozhodně slabši než předchozí díl, ale zas kdovíjak špatné to teda nebylo. Napětí, atmosféra, sem tam nějaký gore efekt to mělo, ale bohužel to mělo místy i dost nudu, nehledě na to, že ten kdo neviděl předchozí díl tak bude pěkně v háji. Celkově bych to viděl na lehkej podprůměr, ale rozhodně není důvod na to nějak extra nadávat, jsou tu mnohem horší výtvory. No prostě na jedno zkouknutí to je dobrý, ale na víc asi ani náhodou i když se nevilučuje, že se to někomu může hodně líbit. No a co napsat k závěrečné pointě, snad jedině to, že z ní kdovíjak na větvi nejsem, ale ušla. 45% ()

Saimon

Teda nakonec musim rici,ze se tvurci poucili ze svych chyb a vytvorili tak celkem koukatelné pokračování původního příběhu! Rozhodně chválím invenci...*** ()

Alexandre

Milé překvapení. Jak vidím, tak jsem asi jeden z mála, komu se tohle pokračování líbilo více než první část. Je pravda, že ten, kdo má za sebou jedničku, tak mu dvojka nepřinese nic nového a už od začátku tuší, ce su bude dít, proto bych doporučoval nejdříve zkouknout pokračování - přijde mi o něco lepší. Přestože mi bylo jasné, co se bude dít, tak jsem si děj hezky vychutnal a nenudil jsem se ani chvíli, takže na to, jak mě první Reeker nudil, tak jsem byl s pokračováním velmi spokojen. Další pokračování by nebylo na škodu. ()

Alouette

Pokud jste zvědavi, odkud se vzal smradlavý odklizeč mrtvých nespasených, mrkněte na tenhle vtipný a krvavý horůrek. Jestli jste viděli jedničku z roku 2005, tak nebudete nijak překvapeni, ale ani zklamáni, protože, až na to, že zjistíte, odkud se plešatý pán v plynové masce vzal, je to vlastně jako přes kopírák. ()

lusa

Mňa nudila už jednotka, a dvojka to nespasila. Pointa známa, tým pádom toto "dielko" nemá čím prekvapiť. Škoda času. 1* ()

Mamlas odpad!

Stejná hovadina jako jednička. Zajímavá první minuta, zbytek zmatený odpad. Disco Stu se tentokrát natřásá s plamenometem. Fakt debilita. (4%) ()

dizyhc

tiež som sa dosť bavil a jednu hviezdičku sťahujem zato že som videl najprv dvojku až pak jedničku takže som bol dosť zmatený .. btw neostáva mi nič inčie len súhlasiť s lving deadom keď vidím horror na csfd čo má okolo 50/60% tak ho určite sťahujem ... veď stačí sa pozrieť na filmy ako Stáhni mně do pekla,hustá mlha alebo jazero smrti ktoré majú hodnotenie viac než dobre a je to odporná slátanina a strata času ()

Lukoh

Prvé dojmy ako u klasického hororového béčka, no s postupujúcim dejom sa film dostáva len z kaluže do blata. Film má absolútne monotónny a predpovedateľný dej. Herecké výkony a efekty vo filme sú veľmi slabé. Oproti prvému dielu rapídny pokles. ()