Své minulosti neutečete… Matthew McConaughey a Jennifer Garnerová zazáří v romantické komedii o nenapravitelném sukničkáři, kterému se jednoho dne zjeví strýček Wayne, který miluje party a noční život. Spolu s ním však přicházejí duchové bývalých přítelkyň… Fotograf celebrit Connor Mead (Matthew McConaughey) miluje svobodu, zábavu a ženy… přesně v tomto pořadí. Connor moc dobře ví, že svobody je nutné umět si vážit. Užít si a zmizet, to je jeho celoživotní krédo, kterým se také značně liší od svého bratra Paula, jenž vždy slyšel spíše na romantiku a momentálně plánuje svatbu. A právě tato svatba změní Connorovi život. Nejen, že se pokusí, v souladu se svým přesvědčením o škodlivosti monogamie, obřad překazit, ale navíc na oslavě narazí na dívku, které se jako jediné podařilo zlomit Connorovi srdce - na lásku z mládí Jenny (Jennifer Garnerová). Navíc na svatební party potká ducha svého zesnulého strýčka Waynea (Michael Douglas), který byl vždy jeho velkým vzorem ve svádění žen. Toto setkání však není náhodné, strýček mu přináší důležitou zprávu od jeho bývalých přítelkyň a Connorovi se tak možná konečně otevřou oči... (HBO Europe)

mandella

Matte, příliš mnoho solárka. Hrůzná Lacey Chabert mě ničím nepřesvědčila, že není kráva a že by s ní Breckin Meyer měl zůstat. Krom toho trapná scéna z budoucnosti. Všechno zachraňuje komická linka strýčka Douglase, nicméně nelogický scénář rozhodně nejde pominout. Ačkoliv je to předvídatelné, člověk se zasměje. Bohužel nic víc ()

cypher

Tuctová romantická komedie, nicméně šablonovitý typ tam je dosti cítit. Být tam v cameo roli Adam Sandler, asi bych i uvěřil, že je to film Click - život na dálkové ovládání mixnuté s Nesvatbovými. Na večer fajn, ale toť vše, přátelé! ()

sAreOn

Hodně laciné a také hloupé. Film plný klišé, který bohužel není ani vtipný ani nijak zajímavý. Duchy jsme tu už měli, nahlednutí do minulosti taky a popravdě řečeno už mě ty "změním se za jeden den" věci začínají poměrně nudit. Jak říkám u takových filmů často: pár vtipných momentů to nezachrání. ()

l.bejk

Na to že tam hrajou dospěláci a to většinou u komedie nikdy nevychází,je tohle pravej opak,vtipný,zábavný... 80% ()

Groower

Klasická slaďárna, která dopadne tak jak má. Opravdu mě pobavil svatební přípitek otce nevěsty, jinak ve všech směrech průměrné. ()

rigby odpad!

Silně nesympatická ústřední dvojice, téměř až odpudivá. A jejich "herecké" výkony rovněž. Další trapná zbytečnost o ničem. ()

veverysiak

Tento kúsok je na jednej strane hlúpučko-naivný, čo by mi až tak nevadilo, na strane druhej je zároveň pateticko-mravoučný, čím sa takmer všetka snaha o dobrý výsledok posrala, z náznaku romantickej komédie sa razom stal etický dokument o škodlivosti promiskuitného života a z brečky mu už nepomohol ani nonšalantný bonviván Douglas, ani záblesk humoru pri plukovníkovom svadobnom príhovore, takže 50%. ()

david666

Klasický scénář, kdy přesně víte jek se bude děj filmu vyvíjet a jak skončí. jako oddychovka ale funguje v pohodě. Bonus v podobě Douglase v roli, která mu sedí. ()

SelfishMan

Slibný úvod, lehce cynický fešák /spoiler/ se zvládne rozejít se 3 holkama během konferenčního hovoru, svým výlevem na adresu svatby připomene Barneyho a na záchodech potká věčného proutníka Michaela Douglase, který se mu (trošku pokrytecky) snaží promluvit do duše. Pak do toho ještě vkročí absolutně odzbrojující Emma Stone (celkem k nepoznání) ale pořád tady bezkonkurenční a spolu s Míšou Douglasem to nejvtipnější, nejvíce zapamatovatelné a nejlepší na filmu. Problém nastal se stoupajícím obsahem cukru (jak ve filmu tak i v mé krvi asi) a brzo se začala dostavovat skoro hyperglykemie, spolu s ní docházelo úměrně ke klesající zábavnosti (která stejně nebyla nějak extrovní během celého filmu). Svoje to ale asi splnilo, přítelkyni se líbilo, já to nakonec ve zdraví taky přežil. 65% (bez Emmy a vlastně i Míše bych dal ale určitě jen 2*) ()

Chonka

Průměrný film, nic extra ale pobaví je to zase o trochu jiné nahlédnutí do světa vztahů.Sice mě nijak extra nepřekvapil, ale nebyla to zcela ztráta času a v některých momentech jsem se opravdu pobavil..takže proč ne?!! ()

BarVo

Nemám rada romantické filmy made in USA, nepovažujem McConaugheyho za príťažlivého, ani Garner za sexi, osvietenie duchom za jeden večer je dosť pritiahnuté za copy, vlastne je úspech, že som to dopozerala. Ale... striedavo som pozerala Stmievanie a popri tom mi prišlo toto dielko vlastne celkom fajn. Všetko je relatívne. ()

Shinnie

Vianočná koleda od Dickensa na nový spôsob. Sympatická s McConagheym v hlavnej úlohe. Síce som nejako prespala ten prerod na dobráka a príliš mu to neverila, no aj tak milá komédia zo súdku "snívajme ďalej" alebo "nová nádej pre beznádejné romantičky". ()

andrewXx

TOP dialóg: "-Ty netušíš ako sa cítim. Ty to netušíš ! -Ano, ano tuším. Bol som v tvojej koži. Tiež ma to vydesilo. Čo ak mi ona ublíži ? Čo ak ma opustí ? Čo ak zomrie ? To by bol môj koniec. Tak som to skončil. Radšej skôr než ona. A vieš ty čo ? Bola to najväčšia chybu akú som kedy urobil. Ty teraz chceš urobiť tú istú chybu a nech sa prepadnem keď sa tomu budem prizerať. Musíš lásku risknúť Sandra, risknúť ! Ja som to neurobil. Pozri na mňa, som prázdny, osamelý, osamelý ako duch. To neznamená že to nebude bolieť ale jedno ti zaručujem, bolesť ktorú ucítiš sa nikdy, nikdy nevyrovná výčitkám keď zanevrieš na lásku. Ja som si prežil oboje. Ver mi, bolesť je lepšia než výčitky každý deň v týždni a v sobotu dva krát ! Neutekaj ! Nerob to." ()

oli9

Vánoční koleda o děvkaři, kterého navštíví duch minulých Vánoc. Co to doprdele je? 😄 Hodně povedená komedie u které jsem se bavil. Skvělý McConaughey. Rychlý, svižný film. Povedená věc ()

najki

tak po dlhsej dobe pozeratelna romanticka komedia, na ktorej sme sa celkom dobre zasmiali. Suhlasim s lesumirem, ze podobnu komediu (namet) najdeme len tazko. Hlavne som rada, ze napravenie vacneho suknickara prebehlo naozaj vtipnym a duchovym sposobom. Vtipy boli nenutene, vyber hercov skvely, hiezdicka dole ide za niektore srdervuce sceny, napriklad ked Paulie rozpraval o svojom velkom braskovi. No jo a taky postreh, najprv si Connor nepamata, ze povedal, ze bude tu fotku nosit forever and forever a potom ju vytiahne z penazenky, ako by sa nechumelilo. ()

Problémové filmy

Problémové filmy