Bejvalek se nezbavíš

Ghosts of Girlfriends Past

Všetky moje ex

Komedie / Romantický / Fantasy

USA, 2009, 96 min

Rozpočet $-miliónovTržby USA $55,250,026Tržby Celosvetovo $102,512,802Tržby za predaj DVD v USA $23,280,270 //počet predaných kusov 1,485,937 ║ Klasická tuctová záležitosť o spytovaní svedomia, ktorá nemá čím prekvapiť ani ničím extra pobaviť. /40%/(15.5.2009)

Ačkoli film není nijak zvlášť originální, co mu nemohu upřít je to, že mě ani chvíli nenudil a i když zprvu se mi zdálo ono zrození duchů velmi přepísklé, po chvíli jsem se na onu notu ráda naladila a opravdu mě film bavil! Matthew byl výrazný, sexy, charismatický, hrál rozkošně. Jennifer mu skvěle sekundovala... těm dvěma by to seklo.(16.9.2009)

Verzí Vánoční koledy už jsem viděl opravdu mnoho. Ale že někdy uvidím verzi této povídky, která se nebude odehrávat o Vánocích, to jsem vůbec nečekal. A kupodivu se mi tenhle film hodně líbil. Je to asi i tím, že hlavní hrdina má vše po čem toužím i já, ale on, narozdíl ode mne, po tom netouží, on tím žije. Má úspěšnou kariéru, holek má tolik, že se s nima ani nestíhá rozcházet, a celkově žije bezstarostný, a přitom tak úžasný život. Já nic z toho nemám, a tak jsem uvítal, že jsem mohl s hlavním hrdinou strávit necelé dvě hodiny a představovat si, jaké by to bylo, kdybych byl na jeho místě. Zkrátka tady šel z mého pohledu příběh tak trochu stranou a jen jsem se nechal unášet tím fascinujícím životem hlavního hrdiny a příběh jsem vnímal až jako druhotnou, ovšem nikoliv bezvýznamnou záležitost. Kdyby film totiž neměl zajímavý příběh, asi by mě nedokázal tak nadchnout, a tak v celkovém kontextu tuto romantickou komedii vnímám jako úžasný, a troufám si říci i jako nezapomenutelný filmový zážitek. Jsou zkrátka filmy, které se vám vryjí nesmazatelně do paměti, a tohle zřejmě bude jeden z nich. Za ty pocity a za ten zážitek, které ve mně tento film dokázal vyvolat a zanechat, uděluji nadprůměrné čtyři hvězdy.(26.2.2013)

60%(6.10.2009)

Nevím proč, ale ten Matthew McConaughey je mi velmi nesympatický a výjimkou nebyl ani tento snímek. Moje nesympatie vůči hlavnímu hradinovi však vyvážila moje oblíbenkyně Emma Stone. Celkově se film tváří dost originálně a originální momenty se tam opravdu i najdou. Jako celek však ničím novým nepřekvapí, ale ani ničím neurazí.(20.3.2013)