poster

Bejvalek se nezbavíš

 • USA

  Ghosts of Girlfriends Past

 • Slovensko

  Všetky moje ex

Komedie / Romantický / Fantasy

USA, 2009, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • choze
  *

  Mdlá romantická vykrádačka Dickensovy Vánoční koledy. Romanťárny s Matthew McConaugheyem nebrat.(8.2.2010)

 • Enšpígl
  ***

  On je to takovej klasickej cukrovar, postupně se přidává na cukru až se člověk tý sladkosti úplně lekne. Začátek nemá chybu a Matthew dávající kopačky třem holkám na ráz se okamžitě stává miláčkem šílejícího publika, ovšem zleva utočí Jennifer, pozor jde Matthewu po citech a následuje první tvrdý faul Matthewa. Matthew však vstává oklepe se i dál utočí na divákovu bránici, ale co to, soupeř z družstva romantiků zcela proti pravidlům povolává do boje tři duchy nemající ani kapku smyslu pro humor a Matthew dostává jeden úder za druhým, na hřiště vlítává Michael a ač z družstva romantiků pomáhá svým vtipem Matthewovi na nohy, ale najednou opět přibíhá Jennifer a dává vtipu jeden smrtící úder za druhým. Zápas vyhrává na body romantika, ale Matthew bojoval o divákův úsměv jak lev a zaslouží si naše uznání.(31.1.2011)

 • novoten
  ****

  Mark Waters = ghostbuster. Jinak si nedovedu vysvětlit, že podruhé zatíná romantický drápek do nadpřirozena a zase to funguje. Záchvaty smíchu a upřímné dojetí pravidelně naskládané za sebe, prvotřídně složený soundtrack a McConaughey definitivně vyzrálý do charismatického vtipálka. Překvapení roku a šokovaných 85%(25.9.2009)

 • Botič
  **

  Bejvalek se nezbavíš je nepovedený pokus o romantickou komedii, který připomíná spíše předžvýkaný hamburger bez přidané omáčky. Respektive omáčky je zde hodně, ale to nejdůležitější chybí. Dickensova Vánoční koleda se v tomto případě stala nosným pilířem, pro vyprávění o jednom nenapravitelném patologickém holkaři Connoru Meadovi. Jediná opravdu skvěle fungující ingredience na tomto kočičko-pejskovském dortu je Jennifer Garner. Obsazení Michaela Douglase coby osobního poltergaista hlavního hrdiny je snad opravdu špatným vtipem. A o Clouseauovské roli Matthew McConaugheye bych se raději nezmiňoval. Natočit noční putování po zákoutí minulosti na křídlech manželského lože za doprovodu ducha jedné z bejvalek, takovým bezkrevným způsobem si snad doopravdy zaslouží metál. PS: má rada zní: pusťte si raději Švankmajerovo Zamilované maso - tolik romantiky na ploše jedné minuty se jen tak nevidí. A v případě, že už jste tento k dokonalosti vypilovaný skvost viděli, Vám třeba spraví náladu.(24.9.2009)

 • Zíza
  ***

  Není to tak hrozné (až na ten jeho kec na konci u auta, ten byl nesnesitelný). Sice mi k sobě hlavní dvojka moc nejde, ale to nevadí, protože tady zase toho cukrování není natolik, aby to mohlo začít vadit. Je to koukatelný film, třeba na cestu z Prahy do Brna.(19.9.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace