Bejvalek se nezbavíš

Ghosts of Girlfriends Past

Všetky moje ex

Komedie / Romantický / Fantasy

USA, 2009, 96 min

Net/// Obsazení 8/10 Děj 6/10 Hudba 6/10 Efekty 5/10/// +výborné obsazení, má to trošku duchařský náboj a v závěru dobrou atmosféru, rovněž je to ke konci docela dojemné -hodně průměrná první hodinka, dost ukecané, nikoliv zábavné/// Mark Waters se tentokrát nepřekonal. Od něj bych čekal opravdu víc. Závěr to sice spravil a vyšvihl film ke třem hvezdičkám, ale to nic nezmění na tom, že by se na tento film lépe koukalo na DVD, než v kině. Ovšem podařil se mu hvězdný výběr herců. Když pominu Matthewa McConaugheyo, kterého jsem za poslední roky viděl snad všude, takže o něm vím, že je schopen utáhnout film, tak mě nejvíce zajímalo dívčí obsazení. Ať už je to Jennifer, Lacey, Emma (škoda, že nedostala jinou roli) nebo Christina. Na všechny jsem se těšil a všechny to zvládli tak nějak normálně. Pryč je doba kdy byla Jennifer v mé TOP 10, ale i tak potěší. Být to ještě větší sranda od začátku do konce, tak neváhám jít s hodnocením nahoru. Škoda, takhle je to velice průměrná komedie, která se chytne až v poslední půlhodině./// Celkem 61%///(27.9.2009)

Příjemná až originální romantická komedie, která, ač se to většině nezdá, vyhýbá přehnanému klišé. Ne vždy se mu ubrání, ale je to na hranici únosnosti a nějaká trapnost nezazní. Matthew McConaughey zraje s každým filmem a je to opravdový sympaťák. Jenn Garner jako zakaboněná bejvalka mi není úpně sympatická, ale do role sedí perfektně. Strejda Douglas výbornej. __ Příjemná podívana na nudný večer, velké překvapení. __ Já teda z vašich komentářů chápu, že jste úpní idioti. Jeden píše, že to není nic nového pod sluncem. Řekni mi o jiném filmu, který je tomuhle podobný. Druhá píše, že zkrocení nevěrníka je vrchol trapnosti. Podle všeho jsi tenhle film neviděla, slečno Sofie. A pro všechny ostatní, kteří tenhle film vidí jako předvídatelný. Zase... ukažte mi romantickou komedii u které není ZÁVĚR předvídatelný? Pokud nějaké najdete, spočítáte je na prstech jedné ruky. A to bych byly natočeny tisíce...(4.9.2009)

Matthew kurevníky holt umí, o tom žádná, ale pořád stejné pózy se holt časem prostě omrzí. Přesto, že téma jak často a různě ojet samonabíječky, co lezou do a z postele z plezíru a jiných (ne)povinných důvodů, může být pro někoho zajímavé, nesmí se nic přehánět. Určitě ne v případě překombinovaného scénáře, kdy se míhají střihy reality s fikcí jak holky v jeho posteli, nebo se střídají dávno po smrti plejboj litující sám neví čeho, jindy pometlo něco mezi strašidlem a ohnivou ženou, že se neví či jde o komedii, drama, nebo rovnou tragikomický doják. Mimo solidní závěrečnou promluvu k nevěstě na útěku a proslov na veselce, film nepřesáhl slabý průměr, i přes nesporný šarm Matjůa a čarokrásnou Jenn. Ona je ozdobou každého snímku bez ohledu, on mi sedí více v chytráckých rolích typu Obhájce.(15.12.2013)

Ale no, zase az take zle to nebolo. A nech to znie akokolvek otrepane, niektori z nas by naozaj potrebovali podobny wake-up call. Keby bolo obsadenie ine, urcite by bola hviezda nizsie, ale za cholericku a ujacanu Sandru, nechutne slizkeho Matthewa, povabnu Jennifer a neuveritelne sarmantneho a sexistickeho Michaela davam o jednu viac.(14.11.2009)

Nenudilo ani chvíľu, pobavilo... v celku zaujímavo prekvapilo. Mne sa to páčilo a v podstate mi tuna nič tak dôrazne nevadilo... na moje prekvapenie 7/10 Samozrejme pred začiatkom snímku som sa snažil sám sebe nahovoriť, že ide o tzv. "piece of shit".(15.10.2009)

• - Zpracováno dle knihy Charlese Dickense "Vánoční koleda". (D3VIL)

• - Zámek, který je možné ve snímku zahlédnout, je totožný se zámkem, jenž se objevil ve filmu Čarodějky z Eastwicku (1987). (oje)

• - Christa B. Allen, která hraje dospívající Jenny (Jennifer Garner), si zahrála mladší verzi postavy Jennifer Garner už ve filmu Přes noc třicítkou (2004). (HappySmile)