poster

Bejvalek se nezbavíš

 • USA

  Ghosts of Girlfriends Past

 • Slovensko

  Všetky moje ex

Komedie / Romantický / Fantasy

USA, 2009, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • T2
  **

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $55,250,026Tržby Celosvetovo $102,512,802Tržby za predaj DVD v USA $23,280,270 //počet predaných kusov 1,485,937 ║ Klasická tuctová záležitosť o spytovaní svedomia, ktorá nemá čím prekvapiť ani ničím extra pobaviť. /40%/(15.5.2009)

 • AngelAngie
  ***

  Ačkoli film není nijak zvlášť originální, co mu nemohu upřít je to, že mě ani chvíli nenudil a i když zprvu se mi zdálo ono zrození duchů velmi přepísklé, po chvíli jsem se na onu notu ráda naladila a opravdu mě film bavil! Matthew byl výrazný, sexy, charismatický, hrál rozkošně. Jennifer mu skvěle sekundovala... těm dvěma by to seklo.(16.9.2009)

 • freddy
  ****

  Verzí Vánoční koledy už jsem viděl opravdu mnoho. Ale že někdy uvidím verzi této povídky, která se nebude odehrávat o Vánocích, to jsem vůbec nečekal. A kupodivu se mi tenhle film hodně líbil. Je to asi i tím, že hlavní hrdina má vše po čem toužím i já, ale on, narozdíl ode mne, po tom netouží, on tím žije. Má úspěšnou kariéru, holek má tolik, že se s nima ani nestíhá rozcházet, a celkově žije bezstarostný, a přitom tak úžasný život. Já nic z toho nemám, a tak jsem uvítal, že jsem mohl s hlavním hrdinou strávit necelé dvě hodiny a představovat si, jaké by to bylo, kdybych byl na jeho místě. Zkrátka tady šel z mého pohledu příběh tak trochu stranou a jen jsem se nechal unášet tím fascinujícím životem hlavního hrdiny a příběh jsem vnímal až jako druhotnou, ovšem nikoliv bezvýznamnou záležitost. Kdyby film totiž neměl zajímavý příběh, asi by mě nedokázal tak nadchnout, a tak v celkovém kontextu tuto romantickou komedii vnímám jako úžasný, a troufám si říci i jako nezapomenutelný filmový zážitek. Jsou zkrátka filmy, které se vám vryjí nesmazatelně do paměti, a tohle zřejmě bude jeden z nich. Za ty pocity a za ten zážitek, které ve mně tento film dokázal vyvolat a zanechat, uděluji nadprůměrné čtyři hvězdy.(26.2.2013)

 • jonyyy
  ***

  60%(6.10.2009)

 • khedy
  ***

  Nevím proč, ale ten Matthew McConaughey je mi velmi nesympatický a výjimkou nebyl ani tento snímek. Moje nesympatie vůči hlavnímu hradinovi však vyvážila moje oblíbenkyně Emma Stone. Celkově se film tváří dost originálně a originální momenty se tam opravdu i najdou. Jako celek však ničím novým nepřekvapí, ale ani ničím neurazí.(20.3.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace