Bejvalek se nezbavíš

Všetky moje ex

Komedie / Romantický / Fantasy

USA, 2009, 96 min

• Lenny.M

Další klasické klišé, navíc s duchama, no to mě po*er...Jediná vtipná věc na tomto filmu byla Emma Stone, kvůli které jsem to zkoukla..(3.1.2012)

Hodně příjemná záležitost! Né, že bych se nějak popadal za břicho, to v žádném případě, ale bylo to hodně přirozené a opět ze života, takže si z toho člověk odnese i nějaké to poučení. :-) Herectvo v čele s McDonaldem, tedy pardon, McConaugheym výtečně doplňoval duchařík M. Douglas a i ostatní se nenechali nijak zahanbit. Rodinná romantická komedie na nějaké to odpoledne jak má být... 70%(28.10.2009)

Příjemná až originální romantická komedie, která, ač se to většině nezdá, vyhýbá přehnanému klišé. Ne vždy se mu ubrání, ale je to na hranici únosnosti a nějaká trapnost nezazní. Matthew McConaughey zraje s každým filmem a je to opravdový sympaťák. Jenn Garner jako zakaboněná bejvalka mi není úpně sympatická, ale do role sedí perfektně. Strejda Douglas výbornej. __ Příjemná podívana na nudný večer, velké překvapení. __ Já teda z vašich komentářů chápu, že jste úpní idioti. Jeden píše, že to není nic nového pod sluncem. Řekni mi o jiném filmu, který je tomuhle podobný. Druhá píše, že zkrocení nevěrníka je vrchol trapnosti. Podle všeho jsi tenhle film neviděla, slečno Sofie. A pro všechny ostatní, kteří tenhle film vidí jako předvídatelný. Zase... ukažte mi romantickou komedii u které není ZÁVĚR předvídatelný? Pokud nějaké najdete, spočítáte je na prstech jedné ruky. A to bych byly natočeny tisíce...(4.9.2009)

Příjemná romantická komedie do pohody.... Na odreagování si myslím, že sedne:-)) ..60%(14.4.2010)

Zábavná komedka se symaťákem v hlavním roli, nestárnoucím Douglasem a krásnou Jennifer.(12.12.2009)

• - Zpracováno dle knihy Charlese Dickense "Vánoční koleda". (D3VIL)

• - Christa B. Allen, která hraje dospívající Jenny (Jennifer Garner), si zahrála mladší verzi postavy Jennifer Garner už ve filmu Přes noc třicítkou (2004). (HappySmile)

• - Film bol natočený prevažne v Ipswich v Massachusetts. (Greenpeacak)