Bejvalek se nezbavíš

Ghosts of Girlfriends Past

Všetky moje ex

Komedie / Romantický / Fantasy

USA, 2009, 96 min

Příjemná romantická komedie na jedno zkouknutí. K pohodovému zážitku přispívá nejvíc sympatické herecké obsazení včetně vedlejších rolí (kouzelný Michael Douglas, Robert Forster, atd.), vtipně napsané dialogy se spoustou hlášek a v neposlední řadě výborný písničkový doprovod (mj. chytlavá "Keep On Loving You" od REO Speedwagon zazní dokonce dvakrát). // Film uveden v létě 2014 v letním kině Bohumín.(11.7.2014)

60%(6.10.2009)

Hodně příjemná záležitost! Né, že bych se nějak popadal za břicho, to v žádném případě, ale bylo to hodně přirozené a opět ze života, takže si z toho člověk odnese i nějaké to poučení. :-) Herectvo v čele s McDonaldem, tedy pardon, McConaugheym výtečně doplňoval duchařík M. Douglas a i ostatní se nenechali nijak zahanbit. Rodinná romantická komedie na nějaké to odpoledne jak má být... 70%(28.10.2009)

Popravdě se mi do toho moc nechtělo a možná jsem i věděla proč. Pochybný a opět jinak zfilmovaný námět - náprava největšího zvrhlíka v celé Americe. Ano je to velmi povrchní a také velmi podivné pořád věřit, že v každé zlé zkušenosti nějakého padoucha se skrývá jeho tajemství proč se chová tak, jak se chová. Pravda je, že jsem se u toho filmu opravdu celkem bavila a musím hned ocenit perfektní výkony Matthewa McConaugheye, Jennifer Garner, Emmy Stone a Michaela Douglase. Já vím, že takových věcí tu bylo hodně, ale mělo to jakousi nezaměnitelnou atmosféru, která z toho udělala celkem příjemnou science fiction na kterou se jednou podíváte, pousmějete se a bez jakékoliv újmy či nějaké morální poučky, která by na vás celý film blikala jdete dál do svých nudných životů...Film splnil svůj účel - pobavil a to mi prozatím stačilo.(23.12.2012)

• Psema

Film s nejhorším castingem za poslední roky. McConaughey otravný, Garnerka nesympatická, družička Lacey Chabert na zabití a ťulpas Breckina Meyera k uzoufání nudný... k tomu scénář nedávající skoro žádný smysl, zombie-Douglas a humor, jenž může bavit snad jen úplně nenáročné (anebo dementní) diváky. Waters má na víc.(18.9.2009)