Pevně se připoutejte, protože vás skupina agentů s nadpřirozenými schopnostmi vezme na napínavý a vzrušující výlet. Dobrodružství začíná ve chvíli, kdy Cassie (Dakota FanningVálka světů), která vidí do budoucnosti, přesvědčuje Nicka (Chris EvansFantastická čtyřka) s telekinetickými schopnostmi, aby jí pomohl ukořistit kufřík s tajemstvím za miliardy dolarů. Aby předstihli vládní agenty, musí do akce zasvětit i Alyssu (Camilla Belle10 000 př. n.l.), která dokáže ovládat cizí myšlenky. Právě ona může být jejich spásou – nebo prokletím. Ve vedlejší roli dokonale strhujícího filmu Push se objevuje na Cenu Akademie® nominovaný Djimon Hounsou (Krvavý diamant). (oficiální text distributora)

ArdathBay

Jakýkoliv díl první série Heroes je zajímavější a ... no vlastně ve všech ohledech lepší, než toto levné scífko, které mě "dotlačilo" k tak nízkému hodnocení. ()

Lukoboss

Moje hodnocení bude takový polovičatý, protože jsem to chytil v TV až od poloviny. Tzn. musel jsem se nějak srovnat s tím, co se tam děje, a to se po chvilce i podařilo. Působilo to vcelku tajemně, byly tam i zvraty, ale byly tam i výstřelky ve stylu klišé (však to znáte). Hm, no jo, krom toho jsem měl pocit, že vidím tu lepší polovinu z filmu, kde se opravdu něco děje. Takže se trochu obavám, že kdybych viděl ti první část, půjdu o jednu hvězdu níž. Ale to je spekulace. ()

sedm.1

Nehorázně nezáživná akční sci-fi, která v mých očích selhala naprosto ve všech ohledech. Zápletka je neuvěřitelně přeplácaná, a to jak množstvím dialogů, postav, tak dějem, kdy se tvůrcům nechtěně podařilo jednoduchý a přímočarý scénář podat tak nepřehledně a kostrbatě, že se vůbec divím, že to ve výsledku dávalo i nějaký ten smysl, ikdyž to bylo jen tak, tak. Co se samotného sci-fi tématu týče, škoda promarněné šance, neboť šlo o poměrně originální nápad, ze kterého šla udělat docela slušná jízda, což se ovšem zde silně nepovedlo. Atmosféra, napětí a stylovost též chyběli, k nudnosti celé této podívané přispěla jinak i akce, která byla skutečně nevýrazná, a navíc ji bylo minimum, a film neoživil ani poměrně hvězdný casting, kdy si myslím, že se dnes už k tomuto snímku bude hlásit jen málokdo z nich. Velká sranda je pak úplný závěr, kdy tvůrcům buď došel čas a peníze, a nebo počítali s pokračováním, kde chtěli regulérně navázat, ale prostě s tak uťatým koncem jsem se už dlouho nesetkal a pro mě to byl jen poslední hřebíček do rakvičky jménem Push. Mě to zkrátka vůbec nebavilo, je to ta nejobyčejnější podívaná, patřící rovnou do TV do nočních hodin, z mé strany zkrátka těžký nezájem. ()

iXtr3m3

Taká dlhšia časť zo série Heroes len s iným hereckým obsadením... V podstate je Push v porovnaní s Heroes niečo podobné, ako bolo kedysi v hernom žánri Pro Evolution Soccer v porovnaní s FIFOU. To isté, len bez licencovaných tvárí a mien... :-) ()

DavidS.

Neoriginální scénář a inspirace například X-meny nebo Heroes jsou nezpochybnitelné... Naštěstí Dakota Fanning je i přes začínajínací pubertu stále sympatická... Ale to je vše... Lokace Hong-Kongu by se daly zaměnit za cokoliv jiného a všechny ty "über" postavy se svými schopnostmi mi byly úplně ukradené...A akce? Téměř žádná. Neberu-li v potaz Asijce s rožklebenýma hubama při sonickém útoku :) ()

Seti

Slušný potenciál byl promarněn na stupidním příběhu a scénáři. Celý film se scvrkl na honbu za kufříkem, ve kterém mělo být něco se zázračnými účinky, ovšem ve filmu ten zázrak tedy rozhodně vidět nebyl. Díry v logice, hloupé nebo nevyužité vedlejší postavy, málo akce a místy fakt nuda. Z hereckého obsazení nikdo nijak nevyčníval (alespoň od Djimona jsem skutečně čekal víc, ale je pravda, že měl povážlivě málo prostoru) a třeba nicneříkající záběry na město mě fakt za chvíli sraly. Celkově vzato dost podprůměrná záležitost (doufám, že seriál Heroes je lepší, jinak s ním ani nehodlám začínat). ()

dj-chrosto

... sice je to v podstate napadom vykradnuty serial Heroes, ale celkom som sa pri tom bavil... velmi sa mi paci, ze Dakota tu mala konecne dospelejsiu ulohu, ktoru podla mna zvladla velmi kvalitne a uz teraz vyzera sexy:) ()

Ivusha

No, čekala jsem od toho mnohem víc... Pěkně mě to zklamalo - je to nevyužité, zápletka tragická... celkově tragické a hvězdičky pouze za Dakotu:-) ()

jondoe

Film vobec nie je zly a myslienka cely namet spolu s pribehom su tiez v poriadku len musim priznat ze som asi cakal v tomto pripade trosku viac. Chybalo mi tam viacej akcie a napatia. Na druhu stranu je to celkom solidne natocene. Herci boli hrali v pohode a boli aj dobre vybraty. Potesila ma ucasy mladej Dakoty ,ktora nam rastie da krasy. Tri hviezdicky su v tomto pripade asi malo a styri zasa moc. Priklanam sa ku styrom z dovodu nizkeho hodnotenia na csfd. ()

casioa....

Tento film ma vážne milo prekvapil. Z Dakoty začína vyrastať vážne dobrá herečka, a Evans snáď lepšie nehral v žiadnom filme. Osobne, mi to veľmi pripomínalo Minority report. Na to, že je to zrejme iba direct-to-dvd, priam skvelý film. ()

medlo

Celkovo film to nebol zlý, ale nemôžem povedať, že sa na nič nehral. Zdalo sa mi, akoby som pozeral ďalšiu sériu Heroesov. Tiež som sa nemohol pozerať na Dakotu a jej herecký výkon. Ostatní boli fajn, až na škriekajúcich Číňanov. No ale najviac ma sklamal neuzavretý koniec. ()

Han22

Je mi to až líto dávat tak málo, jenže když si Push srovnám s X-Meny (s Heroes nesrovnávám, neviděl jsem), tak mi to přijde jako odvar a trestuhodně zahozený potenciál. Režisér vytvořil svět plný zajímavých mutací, dal sem celkem sympatické postavy - a nechal je motat hodinu a třičtvrtě v kruhu, trousit trapný hlášky a hledat pitomej kufřík. Příběh vrávorá od zmateného až po neexistujícího (co měly znamenat ty obálky???), vizuál mi přišel hnusnej a lacinej a navíc proč točit potencionální hitovku ve špinavým Hongkongu? Ze všeho nejlíp mi z toho vychází akce, hlavně u té finální předvede režisér jak to mohl být super film. Jenže akce jsou tu asi dvě a tvoří tak 15 minut filmu, přičemž dalších minimálně 40 minut se film soustřeďuje na otravnou protivnou Dakotu Fanning jak chlastá, čmářá v diáři a je v depkách že všichni umřou. Škoda, mělo to na více. ()

MilkyA

vykrádačka hrubého zrna, naaah ale však už aj tak všetko bolo niekedy natočené, záleží len od spôsobu servírovania a či im to zhltneme...ja oceňujem hlavne výber tých krádeží- mám rada pokusy na ľuďoch, mám rada jasnozrivosť, telekinetiku, Dakotu a jej oblečky, vrieskajúcich nagélovaných vystajlovaných Rákosníkov/Ryže, krv tečúcu z uší...šak a? pekná koláž ()

Wally

Příšerná slátanina...něco rádoby mezi Dannyho parťáky a seriálem Heroes...jakoby si producent a scénárista nemohli vybrat, co vlastně chtějí natočit. Škoda Dakoty na takovou věc...snad si do budoucna bude lépe vybírat. ()

Fary

Nemuzu tomu uprit pekny napad, dobre vymysleny scenar a jine drobnosti, ktere tomu dodavaji na zajimavosti. Bohuzel je to v nekterych pasazich az moc naivni a jen tezko uveritelne. Spousta mist ve filmu vypada "nedotazene" a i nahodne objevovani se dobrych a zlych hrdinu je prakticky jako deus ex machina. Vecna skoda - mohl to byt dobry film. ()

Igor ví, jak to bylo s Frankensteinem

Igor ví, jak to bylo s Frankensteinem

07.09.2012

Klasický hororový román Mary Shelleyové byl zfilmován už nespočetněkrát... a ještě nás pěkných pár verzí čeká. Každá bude jiná. Nedávno dotočené I, Frankenstein australského režiséra Stuarta… (více)

Režisér Sherlocka cestuje časem

Režisér Sherlocka cestuje časem

15.08.2010

Paul McGuigan (foto) svými prvními filmy (u nás známe hlavně Nabít a zabít) sice zaujal, ale velkou díru do světa neudělal. Push vyloženě zklamalo. Za zářivý comeback však můžeme považovat režii dvou… (více)

Filmové kočky: Nová generace

Filmové kočky: Nová generace

27.01.2009

Jen předevčírem jsme psali o možné trojce Charlieho andílků, ve které by Drew, Cameron a Lucy dostaly mladší posilu. Už se i ví, kdo by to měl být – o filmovou kariéru se pokoušející Rihanna. A to… (více)

Bourne potkává X-Men

Bourne potkává X-Men

16.06.2008

Tak by se dal zjednodušeně popsat sci-fi thriller Push, který právě natáčí Paul McGuigan (Nabít a zabít). Odehrává se v tajném světě psychické špionáže. Chris Evans hraje mladíka Nicka, jehož otec… (více)