Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Marius
  ***

  Ako v meste pošukov vyrastajú kukuričné deti. Nudné s pár výbornými scénami. 6/10(29.1.2011)

 • Flipper
  ***

  Keby Haneke vydal audioknihu, nemal by som voči nej ani námietku. Rozprávač by nás viedol celým príbehom presne a fantázia by si domyslela krutosť ešte lepšie než v tomto čierno-bielaku. Takto je to len akurát akási dlhá poviedka o tom, že Nemčúri neboli zlatinkovia aj pred vojnou. A tie detiska by trebalo viazať bielou reťazou a nie stužkou.(13.10.2010)

 • Sarkastic
  ***

  Začínám už pomalu pochybovat, že se mi podaří zhlédnout Hanekeho film, který pochopím a rád mu přidělím plný počet *, ale tenhle režisér mě nějakým záhadným způsobem svým režisérským přístupem velmi láká a asi budu jeho počiny sledovat dál. Bílou stuhu jsem si nechal v hlavě řádně odležet, ale nepomohlo mi to, pořád vlastně nevím, o čem tenhle film přesně byl a jaká je jeho pointa. Vyprávění mělo takovou zvláštní tísnivou a lehce napínavou atmosféru, fakt, že bylo natočeno černobíle, tomu jenom pomohl. Jenže konečné (ne) zjištění pravdy považuju za hodně neuspokojivé, ale hlavně, a to mě mrzí nejvíc, emočně se mě ani trochu nedotklo. Nevím, jestli to bylo postavami, ze kterých mi ani jedna nepřirostla k srdci, nebo tím, že režisér tento příběh pojal příliš chladně a perfektcionisticky, v každém případě mě Bílá stuha dost minula, což považuju i vzhledem k vyššímu očekávání z mé strany za celkem velké zklamání.(5.7.2011)

 • Rogue
  **

  Ale chápu, co lidé na tom Hanekem vidí.(11.7.2009)

 • RHK

  Jeden ze 125 nejlepších neanglicky mluvených filmů - 125 Greatest Foreign Movies http://www.csfd.cz/uzivatel/136528-rhk/.(11.9.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace