Josefína Mutzenbacher: Jak to skutečně bylo... díl 1.

• Česko Josefína Mutzenbacherová: ...jak to skutečně bylo 1. díl (festivalový název) (více)
Pornografický / Komedie
Západní Německo, 1976, 95 min

Josefina Mutzenbacher je mladé nezkušené a zvídavé děvče, které jednou v noci přistihne svého masturbujícího bratra při sledovaní souložících rodičů. Náhlou vzniklou situací je samozřejmě sama vrušena natolik, že svého bratra svede a navzájem se orálně uspokojí. Ať už zní scénář jakkoli absurdně, je tento úvod pouze rozjezdovou dráhou pro film, který se tak nese v odlehčeném duchu. Josefina "prolomila ledy" a objevuje postupně další a další tajemství sexu, jehož náznaky jsou všude kolem ní. Incesty s otčínem, hříchy s farářem i ještě více nezvyklá a odvažná témata se nebojí naťuknout (vlastně úplně otevřít) toto na svou dobu nadčasové dílo, které vás s partnerkou nejen příjemně naladí, ale i nenásilnou formou pobaví. (aR3Zz)

anderson

Klasika svojho žánru. :-) PATRICIA bola fantastická a predčila aj mnohé dnešné vyholené krásky. :-) A scéna s farárovým "hadom" je ako som už povedal na začiatku KLASIKA. :-) (23.4.2008) ()

Chermy

Humor do erotiky patří! A je jedno jestli jde o televizní erotiku, porno, nebo váš život. Kdo neumí brát sexualitu s nadhledem šidí jen sám sebe...Josefina míchá naprostou absurditu s takovou lehkostí a hravostí, že nemohla skončit jinak než kultovním statusem:-). ()

Seabeast

Oldschool německé péčko s bobrama. Zlaté sedmdesátky! Nenechte se ale odradit touto perverzí, protože je to zábava k popukání! Když se řekne Josefína, tak si hned vybavím scénu s fotografováním, protože při jejím sledování pokaždé sletím ze židle! Abych maličko zasvětil. Pan fotograf na ulici osloví Josefínu a nabídne ji, že může pózovat u něj doma. Jako další aktéry tam má svoji ženu a nějakého nýmanda. Jde mu hlavně o umění a povedené fotky, takže si svou nahou ženu stále hlídá jesti nelumpačí. Nazí jsou tam všichni a nevinné pózování se pokaždé ve chvíli nesledování manžílka zvrhne. Chudák tak pokaždé běsní jak o život: "Ale jenom špičku!!! Vždyť ty šou**áš potvoro!!!" :-D Těch absurdit je tu ale mnohem více. Jestli budete mít na tenhle humor naladěné lidi, tak udělejte projekci, stojí to za to! :-D ()

ledzepfan

Tak nevím.. Ženské asi hezké, ale jinak je to na mě moc chlupaté, kníraté, vidlácké, dechovkářské a ušmudlané. ()

Z0oMb3E

Jedna z najlepších komédií aké som kedy videl! Je fakt, že miera vzrušivosti exponenciálne klesá s neustálym vibrovaním bránice, ale pri týchto oldies pornách je ukojenie freudovského sexuálneho pudu až niekde na poslednom mieste. Druhé obrovské prekvapenie z celej projekcie spočívalo v tom, že polka nieje vhodná len na bujaré slopanie piva na Októberfeste, ale Nemčúri si popri jej veselých tónoch aj radi zašantia. Tretie ani nie tak prekvapenie ako potvrdenie faktu nadobudnuté nekonečným prezeraním západonemeckých prírodopisných časopisov o bobroch-TABU bolo, že to naozaj tak bolo. Ďalšou dôležitou vecou pri sledovaní tohto skvostu je sledovať to s dabingom. Viem, že dabovať porno je už sám o sebe slušný úlet, no neviem si celkom dobre predstaviť tak vydarené fóry v ostrej nazištine. Titulom kult sa môže pýšiť právom a ja sa teším na ďalšie časti. ()

snoopik

příjemný veselý večer :D dlouho jsem se tak nezasmál a zajímalo by mě kdo to daboval protože ti se museli potrhat smíchy :D ()

esopesokeso

..jozefíííínka :D :D :D pamätám si,že ako druhák na ZŠ sme našli s bratmi vysoko v skrini medzi ... kazetu,tak sme to našupli do videa,moc som tomu nechápal...ale ako som sa stal časom ,,vzdelanejší´´ ,myslím že to môžem zodpovednejšie ohodnotiť :D ()

stration

Po troše zmatků s tím, která je ta "pravá" Josefina jsem dospěl k tomu, že tato. Těžko říct, jestli je to spíš komedie, nebo porno. V každém případě pefektní zábava a šikovná Patricia Rhomberg. ()

ilemas

První a zaroveň nejlepší dosud snad nepřekonané porno co jsem viděl. Patricia Rhomberg je nádherná a půvabná a hraje to opravdu dobře, což se o dnešních pornoherečkách byť sebekrásnějších říct nedá. Viděl jsem to téměř po 30 letech a líbilo se mi to jako tehdy. Má to výbornou atmosféru. Klasika. Výborné hlášky. ()

Rocky88

Jako součást "starter packu" pro pánskou jízdu před odchodem do tanečního klubu ideální. Obstojí i jako komedie. ()

DruidKarel

885. hodnocený film: Nejraději bych se k tomuto snímku nevyjadřoval, protože se jedná o porno. No, porno... Spíše tu kráčí o takovou tu pornosrandu z kudrnatejch "osmdesátek", kdy chlapy i ženský mají trvalé na všech místech, kam se jenom podíváš. Takže tu máme květák na hlavě, roští v podpaží a bobra v klíně. Nejde tu o žádný sexuální požitek, spíše jen o kus švandy, kterou si užila ta venkovská štětina a pak taky já, protože já se smál jako idiot. 4* už jenom pro tu srandu, protože slyšet takový kometáře a ještě vidět kočího, jak si to rozdává se svou paní nebo přivandrovalého nájemníka s dcerou vdovce, to se jen tak nevidí. 4* ()

zette

Ac nemam v planu zde hodnotit pornofilmy, tak u Josefiny musim udelat vyjimku. Tento film se ke mne dostal snad po vice nez 15-ti letech a nektere momenty si pamatuji dodnes. Neskutecne me po te dobe shlednuti tohoto filmu potesilo. Ma to vtip, sympatickou hlavni hrdinku, na filmy tohoto zanru i bohaty dej a poradne kartace:-). Toto je spicka ve svem oboru a poctive "oldschoolove porno"! ()

c.tucker

To jsem se pobavil a to jsem původně nečekal že to bude až tak vtipné, ale dabing tomu asi dodal své. Rozprávění o vozkovi Honzíkovi a konci panenství bylo excelentní. Jinak to po dějové stránce není tak mdlé. ()