poster

Skrýš

 • USA

  Shelter

 • USA

  6 Souls

 • Slovensko

  Skrytá identita

Horor / Thriller / Mysteriózní

USA, 2010, 108 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • choze
  ***

  První dvě třetiny nabízejí dráždivou záhadu i temnou atmosféru. Poslední akt s čarodějnicko-religiózním vysvětlením mě ale zklamal. Meyers je výborný i moje oblíbenkyně Julianne se snaží.(25.8.2014)

 • Shit
  ***

  Původně to vypadalo jako další z řady thrillerů, kde bude potřeba odhlait, jestli má vrah opravdu rozdvojenou osobnost a nebo to jen hraje, sice to teda není zrovna originální, ale pobavit se u toho dá skoro vždycky, ale tohle se bohužel po slušným rozjezdu zvrtne v takový trochu sci-fi a jde to do hnoje i s Julianne Moore a Jonathanem Rhys Meyersem(8.8.2010)

 • nunka
  ***

  Shelter sa rozbehol ako správny horor, v ktorom všetko okolo hlavnej hrdinky je tajomné a nebezpečné, atmosféra a lakačky fungujúce, s napätím čakáte na rozlúsknutie "diagnózy" Meyersa...až do chvíle, keď séria náhod, nezmyselností, čiernej mágie prehluší napätie a na povrch vypláva scenáristický miš-maš a nelogické nezmysly. Po Shelter mám znova na dlhšiu dobu pokoj s horormi...(3.9.2010)

 • PROROK14
  ***

  Celé to pokazil až záver, ktorý bol trocha nudný a nezáživný podľa mňa. Škoda, lebo priebeh filmu sa mi inak celkom páčil.(13.7.2012)

 • swamp
  ***

  Docela zajímavě rozjetý mysteriózní thriller s Julianne Moore v hlavní roli forenzní psychiatričky, ovdovělé matky malé holčičky. Moore se dostane do rukou případ mladého muže, který trpí jakousi schizofrenií... časem však psychiatrička začíná rozplétat klubko, které ji zavede daleko od domova (a hluboko do historie), zatímco by ale měla dávat pozor právě na dceru, protože nebezpečí je blízko. V závěru však bohužel začíná tempo klesat (jak bývá zvykem) a vše je zamotané až moc uměle - neschopnost scenáristů z filmu úplně prýští. Nemluvě o zcela posledním záběru filmu. Holt si musíme počkat na nějaký další pokus.(7.8.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace