Skrýš

Skrytá identita

Horor / Thriller / Mysteriózní

USA, 2010, 108 min

• S.Quentin QUALE

Pfffff.....ze začátku zvědavost, pak netrpělivost.....přes znuděnost.....ke sledovani času místo filmu. N.U.D.A! 50%(28.11.2012)

Neskutečný hororový mišmaš, už tu jedině chyběli úpíři a vlkodlaci. Ze začátku to vypadalo na zajímavý schizofrení thriller, ale pak to začalo míchat páté přes deváté a konec ve mě akorát vyvolal úsměv a reakci typu: "Hm a co?" A to nemluvě o náboženské agitce, která se tam nějakým nedopatřením dostala. Tak samo nechápu, jak se k takovému filmu připletl herec jako Meyers, ale jedině za něj a za slušnou atmosféru přidávám 3*.(29.7.2010)

Dle mého se jedná o poměrně kvalitní kousek v rámci daného žánru. Daří se mu jak na poli hereckém, tak i dějovém. Jen škoda, že ke konci se tvůrci nechali unést a už to "trochu" přehnali.(31.7.2010)

Scénarista má plus za zajímavý děj, ale ma mímus za americký hororový konec. Moore + Meyers působí sympaticky stejně jako dobrá režie kluků ze švédska.(15.8.2010)

Film, v ktorom sa kľudná, pohodová atmosféra strieda s nepochopiteľnými zábermi, ktoré vyvolávajú pocit " čo do riti to bolo? " :D Na začiatku je len minimálne vysvetlený dej a predstavené postavy tak, že už od začiatku sa niečo deje. Celkom sa mi páčilo, že dej bol postavený tak, že časti, v ktorých máme pochopiť súvislosti, nie sú príliš dlhé, vďaka čomu som sa pri tom filme ani na chvíľu nenudil. Jediné, čo môžem filmu vyčítať je silný vplyv vierovyznania na dej, z čoho som ako ateista nemal dobrý pocit. Inak slušný scenár, réžia, proti obsadeniu tiež nič nemám. Určite sa oplatí pozrieť si :)(10.1.2011)