Skrýš

6 Souls

Skrytá identita

Horor / Thriller / Mysteriózní

USA, 2010, 108 min

Napínavý mysteriózní horor od začátku do konce, dobrý děj a atraktivní herecké výkony. Doktorka Cary Jessup ´´Julianne Moore´´ je postavena na odhalování skutečné podstaty rozdvojení osobnosti a je poslána k novému pacientu Adamovi ´´Jonathan Rhys Meyers´´, kde následně zjistí, že je nositelem osobností obětí nedávných vražd. ( Hodnocení: 7/10 )(7.5.2012)

Plusy: Slušná mysteriózně-horrorová atmosféra a téma, které vzbudilo můj zájem. Mínusy: Postupně narůstající překombinovanost, v níž jsem se nakonec ztratil tak, až jsem se zapomněl bát.(17.8.2011)

Souhlasím s názorem, že Shelter nám nabízí opět mockrát vyvařený pytlík čaje zalitý vodou z vodovodu a kdo má zapotřebí si tohle znovu vpravovat do organismu?! Když mě film strhne jako Shelter, můžu výše uvedené podepsat třeba desetkrát, ale stejně se stavím čelem k faktu, že tohle si dám raději dvakrát po sobě než precizní pětihvězdičkové drama, u kterého tlačím hodiny očima. Prošvihla jsem plánovaný odchod na kutě, a že vstávám brzo! 3,5*.(7.8.2010)

Celé to pokazil až záver, ktorý bol trocha nudný a nezáživný podľa mňa. Škoda, lebo priebeh filmu sa mi inak celkom páčil.(13.7.2012)

• Bloody13

Tak tohle vskutku nebyl můj šálek čaje. Scénář neni sice úplně blbej a divákům chtěl něco sdělit, ale když všechno v něm jsem už někde viděl a v lepšim provedení. Zaskočila mě ta kombinace několika žánrů a prvků v nich obsažených. První půlka funguje jako psychologický thriller dobře a zapůsobila na mě mnohem více, takže kdyby se ubírala stejným směrem, vůbec bych si nestěžoval. Jenže neubírala, naopak úplně vyhodila výhybku a to jsem jednoduše nezkousnul. Škoda, už kvůli Mooreové a Meyersovi mohl být jeho potenciál využit více. Takhle film poputuje zaslouženě rovnou na dvd.(7.8.2010)