Skrýš

Skrytá identita

Horor / Thriller / Mysteriózní

USA, 2010, 108 min

• S.Quentin QUALE

Pfffff.....ze začátku zvědavost, pak netrpělivost.....přes znuděnost.....ke sledovani času místo filmu. N.U.D.A! 50%(28.11.2012)

Dal bych 3 a půl hvězdy, ale že jsem po výplatě, tak dám s diškem 4.(20.9.2012)

Tak se nám z toho vyklubal velmi příjemný horůrek, který z počátku má malé tajemství, které postupem času kvete a rozkvete do rozměrů, které jdou jen stěží zastavit. Naštěstí závěr nekončí šťastnou idylkou, která by slušný děj rozbila na malinké kousíčky, takže putují 4 hvězdičky.(1.5.2014)

Svojím spôsobom trochu netradičné (dosť možné, že tento slovný zvrat som použil niekedy nedávno, takže sorry, ale ako fakt "netradičné"). Rád by som preniesol svoj ortieľ nad týmto, ale bojím sa... niekto ma následne obviní, že som sa už rozhodol a nebude mi pomoci... Verím tomu, že sa to snažilo niečo podať... istým "nemanipulativným" spôsobom, ehm... 5-6/10(1.8.2010)

Je sympatické, že sa niekto pokúsil zavíriť stojaté hororové vody, ale tento pokus vyšiel tak napolovicu. Film obsahuje pár naozaj vydarených strašidelných momentov i herci sa snažia čo im sily stačia, ale celkovo je príbeh i jeho pointa v dnešnej dobe neúčinná. Možno si niekto myslí, že práve teraz nastal čas na vieru v Boha, ale svet okolo nás i to čo sa okolo nás každý deň deje dokazuje niečo úplne iné. Súhlasím, že ľudstvo si už dlho koleduje o pohromu, ale neviem či práve viera v Boha to napraví. Je zaujímavé, že film som videl tesne po kórejskom filme Crossing, z ktorého vyplýva presný opak toho, čo vraví tento film. Veriť v Boha? Skúste ten spomínaný Crossing alebo napríklad Krajinu tieňov, kde A. Hopkins po niekoľkých fackách od života bibliu spálil a rozhodnite sa sami. Ja neverím, ale snažím sa žiť čestne a držím sa desatora. 60%.(26.12.2011)