Těsně před zavírací dobou vtrhne do supermarketu Hastings skupina ozbrojenců. Záhy se však ukáže, že to nejsou lupiči ani teroristé, ale zoufalí vědci, kteří se snaží zabránit invazi mimozemšťanů. Lidstvu hrozí skutečné nebezpečí a čas se krátí…
Idylický předvánoční večer v supermarketu Hastings v arizonském Buck Lake se chýlí ke konci. Těsně před zavírací dobou je v obchodě už jen hrstka zákazníků a personál. Z ničeho nic však dovnitř vtrhne skupina po zuby ozbrojených násilníků, zastřelí několik lidí a ostatní zajme. Nejsou to však lupiči ani teroristé, jak to v první chvíli vypadalo, ale zoufalí vědci, kteří se snaží zastavit mimozemskou invazi, k níž má dojít této noci právě tady. Celé lidstvo je v ohrožení a čas hraje v jejich neprospěch stejně jako policie, která se snaží proniknout dovnitř... Americký sci-fi horor režíroval Ben Rock, hrají Carlos Bernard, Matthew St. Patrick, Courtney Ford ad. (oficiální text distributora)

killjezor

Ikdyž mám béčkové filmy opravdu rád, tak tehle mi nějak nesedl. Možná, kdyby se režisér nesnažil měnit styl, roztřesená a rozmazaná kamera v jenom momentu působí spíš rušivě, než aby víc vystrašila. Navíc nesmyslnost jednání některých postav je opravu na hlavu. Nepůsobí ani směšně, jak je u takových filmů zvykem, ale opět ubírá na atmosféře. Přitom začátek je víc než výborný. Ve finále podprůměr mezi béčky. ()

misstake

Podhodnocené béčko. Zajímavě pojatá invaze emzáků, temné, docela drsné, depresivní, nelogické, prostě vše, co máme rádi, takže třeba trochu napravit hodnocení. ()

TERRORDROME

Skupina teroristov, v skutočnosti bojovníkov za budúcnosť ľudstva, sa snaží v supermarkete zastaviť mimozemskú inváziu. Medzi prítomnými je totiž niekto infikovaný a mohol by svetom šíriť svoje podvraťácke mimozemské názory. Vačšinu filmu tak zaberá zisťovanie že kto z rukojemníkov je marťanský parazit. To sa všetko deje hlavne pomocou nekonečného drístania v potemnelých priestoroch predajne a ak sa divákovi náhodou podarí od toľkého napätia nezaspať, bude odmenený príležitostnou akcičkou, neomylne skurvenou trhaným spomaľovaním a rozklepanou kamerou. Aj finálna konfrontácia je neskutočne "vymakaná" a pozostáva hlavne z toho že nakazený jedinec pár krát šmarí hrdinu o regál. Je to tmavé, nudné, odkecané a naničovaté a od odpadu to zachraňuje azda len fakt že stupidita nedosahuje žánrovú topku. To je všetko. ()

sona123

Ale ne! Takhle zbabrat film, to se dlouho nevidí. Mohl to být pěkný nářez, začátek sliboval víc, ale pak se to zvrtlo, vlastně nevím proč. Asi že začali kecat...Partička lidí přepadne obchoďák, vezme rukojmí, ale brzy zjistíme, že nejde o to získat peníze, ale najít někoho, kdo by v sobě měl mít vetřelce. Pokud čekáte napětí, dobré efekty nebo nějakou zajímavou akci, určitě sáhněte po něčem jiném, než po Alien Raiders. ()

Hernycztek

Kdyby byly takhle ,,kvalitní" všechny nízkorozpočťáky, to by bylo na světě krásně. Film na nic nečeká a zprudka se jde na věc, během 10ti minut tu máme první akční scénku. Uzavřený obchod je strašně super místo pro podobné horory.. na první pohled to vypadá jako klasický thriller, kdy skupina ozbrojených šílenců zajme několik nevinných rukojmí, no jak vyjde později najevo, skupina šílenců není tak šílená a rukojmí nejsou zas tak nevinní. Vzhledem k rozpočtu se však nedají očekávat mistrovské herecké výkony, dialogy ani epické efekty. Potěšující je nejistota, kdy nevíte čemu věřit, kdo je kdo a kdo zemře další. Chování některých postav bylo více než úsměvné, ale nedá se upřít, že by se tihle amatérští herci nesnažili, koukat se na ně dalo. Bohužel o tom, že to lepší jak průměr být nemůže, mě přesvědčil očekávaný konec, který navíc nic nevysvětlil. ()

KoleckoR

Trochu mě ten dementní hledač vetřelců, ten první, než jej zastřelí, připomene podobnou postavu z Kigovy Pavučiny snů. Ale to je tak všechno. Bohužel tu nákazu jsem u dcery policisty čekal už od půlky filmu. A o to více mě zklamalo, že jsem se nemýlil. Slabší průměr. ()

mala_kea

"klasický" thriller, jaký se od Bena Rocka dal očekávat. Nečekal jsem zázrak, taky jsem ho nedostal..Jediné plus patří tomu, že si režisér zvolil zrovna supermarket ;) ()

Olík

Banda násilnických vědců snažící se zastavit mimozemskou invazi. Mizerné efekty, nudná konverzace, herecká výkony škoda mluvit a tak bych mohl pokračovat - suma sumárum, béčkově béčková podívaná pro milovníky všelijak vypadajících vetřelců a jiných potvůrek z vesmíru. ()

animario

Díl Krajních mezí natažený do celovečerního filmu...slibný začátek, který vytváří atmosféru plnou očekávání, ale moc ho nenaplní. 2,5* ()

Heroine odpad!

Pustit si horor, a vidět tohle, to není příjemné. Je to film bez ničeho. Nemá to nápad, nemá to triky, nemá to charaktery, nemá to napětí, nemá to logiku, nemá to nic. Nudila jsem se od začátku do konce, nepřišlo ani překvápko, ani lekačka, ani nějaký zatracený gore efekt! Nic! ()

IGNI

Tak jo čekal jsem průměr a co jsem dostal? Už úvodní hudba slibovala nářez a ten se velice záhy dostavil, filmy o mimozemšťanech mi jsou velmi blízké a takovéhle pojetí se mi velmi zamlouvalo. Pěkně vykreslená organizovaná skupina lovců mimozemšťanů, a jelikož jsou ti mimozemšťané parazité a jsou v lidech, samozřejmě je všichni ostatní považují za teroristy a vrahy. Téma bylo zpracováno vážně, dialogy byly skvělé - asi ve třech případech fakt na zasmání. Konec obligátní žánru. Milé překvapení. ()

darkreider

Spokojnosť. Podarený klon "The Thing","The Mist" a spol. Vytknem iba scénu na konci, kedy hromada policajtov len tupo čumí, čo sa deje pred ich očami... To teda naozaj nebolo logické. Celkovo veľmi fajn. Kto vie, či by to bolo tak dobré aj pri väčšom rozpočte. ()

ortoncz

To byla tedy slátanina . Úplně jsem nepochopil o co tam jde a člověk si musí hodně domýšlet. Zpracování není až tak amatérské. 20% ()

AngelG

Dlouho jsem uvažovala, jak to vlastně ohodnotit.. protože 3 mi přijdou málo a 4 zase hodně, podle mě se to pohybuje tak někde mezi.. rozhodně bych neřekla, že tu nízký rozpočet něčemu vadí, naopak bych řekla, že je lepší horor s hutnou atmosférou, s méně monstery a zbraněmi, než bezduchou vyvražďovačku.. herecké výkony mi teda nepřišli nijak katastrofální, jak si tady někteří stěžují (alespoň tam nepobíhaly hysterické blondýnky s odkrytou hrudí).. na druhou stranu by filmu neuškodilo trošku zvýšené akce a třeba dovolit divákovi, aby se více dozvěděl o tom "alienovi" co tam řádí.. ()