Těsně před zavírací dobou vtrhne do supermarketu Hastings skupina ozbrojenců. Záhy se však ukáže, že to nejsou lupiči ani teroristé, ale zoufalí vědci, kteří se snaží zabránit invazi mimozemšťanů. Lidstvu hrozí skutečné nebezpečí a čas se krátí…
Idylický předvánoční večer v supermarketu Hastings v arizonském Buck Lake se chýlí ke konci. Těsně před zavírací dobou je v obchodě už jen hrstka zákazníků a personál. Z ničeho nic však dovnitř vtrhne skupina po zuby ozbrojených násilníků, zastřelí několik lidí a ostatní zajme. Nejsou to však lupiči ani teroristé, jak to v první chvíli vypadalo, ale zoufalí vědci, kteří se snaží zastavit mimozemskou invazi, k níž má dojít této noci právě tady. Celé lidstvo je v ohrožení a čas hraje v jejich neprospěch stejně jako policie, která se snaží proniknout dovnitř... Americký sci-fi horor režíroval Ben Rock, hrají Carlos Bernard, Matthew St. Patrick, Courtney Ford ad. (oficiální text distributora)

PROCESOR

I když to bylo béčko, tak dokázalo vydolovat napětí na pěkně dlouhou dobu. Jasně, že některé momenty tam byly úsměvné, ale to v této kategorii filmů bývá. Nic jsem od filmu nečekal a celkem mě pobavil. ()

Maty85

Vynikající a poměrně originální béčkový horor se vším všudy. Hustá atmosféra, uzavřené prostředí a pořádně vystrašení lidé vytváří z tohoto nevýrazného díla lepší filmovej průměr. Škoda jen toho závěru, kterej se dá lehce předvídat. ()

Radiq

No, tak tohle si zaslouží pochválit. Z takovýho obyčejnýho tématu tady tvůrci vytěžili, co se dalo a ani k tomu nepotřebovali trapný digitální efekty. Je to prostě stará dobrá poctivá práce hodná vysokého ohodnocení. Neříkám, že je to skvost meziskvosty, ale je to celkem takovej trochu skvost :-). Hodně na sílu zážitku působí taky to, že tam hrají ne moc známí herci. Neprohloupí, kdo vstoupí do tohoto filmu a bez předsudků si ho vychutná... ()

Mrkvič

Půl filmu jsem doufal a obaloval tu myšlenku. Jen ten prvopočátek plánu natočit nějaké zajímavé scifi byl správný (trochu mi to připomnělo atmosféru Krajních mezí). Půl filmu každý divák musí vědět, co se děje a trpět nelogickým chováním postav. Druhou půlku filmu zase tušit, že to bude tak trochu jinak, a aspoň se těšit na nějaký vrchol s emocema a prostě něčím zajímavým. Místo toho příšerná ...... . Logika a chování ve stylu "lehnout si a přikrýt" (Southpark). Do toho neskutečný dialogy. Prostě tenhle film působí jako měřič IQ tvůrců. Ve filmu je spousta otázek, na které si průměrný divák pár odpovědí vymyslí. Po tvůrcích ty odpovědi raději nechtějte. Buď toho nebudou schopni, nebo se vám to nebude líbit. ()

oveckaoa

Začátek dobrý bohužel se to pak zvrtne na průměr. Navíc zamrzí to že se většina scén odehrává v noci a ve tmě a absence jakéhokoliv gore (kromě 1 useklého prstu). Nejvíc mě pobavila scéna jak jeden z rukojmí pořád háže machra proti chlápkovi s brokovnicí a ten mu na to nic neřekne :-). ()

Javad

Čakal som priemerný béčkový sci-fi horor a dostal som len nudný nenapínavý a lacný (lacné masky a lacní herci) sajrajt. Odpadu! sa u mňa ALIEN RAIDERS vyhli len veľmi tesne. ()

ivan bohatyr

Aspoň že je to tak krátky, že ta nuda netrvala moc dlouho. Příšerka byla doslova příšerná a stejně se tam mihla akorát u konce, jinak vůbec nebyla k vidění. ()

lennyd

Pro spoustu lidí to bude stejný den, jako každý jiný. Ale pro ty, kteří se rozhodli jít v tento den nakupovat do supermarketu v Hastings se celý život změní. Tedy .. jestli tento den přežijí. Do supermarketu náhle vtrhne skupina ozbrojených násilníků, a ubohé nakupující si vezmou jako rukojmí. Jak se ale zdá, nejde o obyčejnou loupež, ale o boj proti mimozemskému šmejdu, který se ukrývá v některém z lidí ... Námět sice není nikterak špatný, i atmosféru se z počátku filmu daří docela pěkně vybudovat, ale co je to platné když hromada filmových přešlapů celý film srazí někam na úroveň béček z devadesátých let. Kladné body by se sice daly získat vizuálním zobrazením mimozemského monstra, ale ani toho si moc neužijeme. Chování postav je hodně přitažené za vlasy (i když, kdoví jak bych se v podobné situaci choval já), herecké výkony taky nijak neoslní. Takže jen dvě hvězdičky za nápad, a třeba příště se to podaří... ()

lykan9

Co víc chtít od nízkorozpočtového filmu, než to, co nám dává právě Neznámí vetřelci. Obsazení známých tváří, které v jejich nejznámějších rolích zbožňuju (Carlos Bernard - 24, Rockmond Dunbar - Prison Break a Courtney Ford - Supernatural), nadupaná hudba, skvělé akční scény (úvod v obchoďáku byl opravdu výborný) a výborné napětí. Jistě, že se tento horor nemůže srovnávat s filmy, do kterých byly vloženy desítky miliónů dolarů, ale v rámci možností tomuto filmu nic nechybělo. Za mě za výbornou. ()

Hollohlaway

Originální začátek s údajnými lupiči musím ocenit. Dál už to bylo trochu předvídatelné, a logicky malý prostor a počet lidí nedávali moc místa na překvapení, protože když to není on, je to někdo z těch dalších :-) Ale zabavilo mě to slušně, i když to nijak nevybočuje z průměru žánru. ()

cyberhawk

Zacatek filmu slibuje zajimavou podivanou, ale vcelku rychle se dej utopi do prumeru zanru. Herecke vykony jsou v norme, nicim neprekvapi a neurazi ani triky. Celkove se jedna o zajimavy namet, ktery by si urcite zaslouzil vice rozvest - hlavne proc skupina zoldaku hleda jakesi mimozemske vetrelce, pro koho pracuji, kde se oni vetrelci vzali a co jsou vlastne zac a tak podobne. Takhle jen vime, ze jejich hlavni quest je killnout jakehosi Krale - a o Elvise tu fakt nejde. ()

Looser

Slušné béčko s pár seriálovými herci, nápad dobrý, škoda těch ubohých latexových a kamerových triků, které film dost sráží. ()

sedm.1

Dle námětu mohlo jít o slušný béčkový akčně krvavý nářez,ovšem díky nemohoucnosti režiséra,nesympatickým hercům a především ultranízkého rozpočtu vznikla nudná béčková pitomůstka.Ono koukat,ikdyž jen 80 minut,na sem a tam pobíhající zoufalce a to povětšinou navíc ve tmě,před něčím a zároveň za něčím,co stejně neni za celou dobu ani vidět a navíc se o tom divák ani nic moc nedozví,to je vážně šílená nuda a hlavně to hodně ve finále zavání bezpředmětností.A tak ikdyž úvod sice naladí,již po pár minutách to celé upadne do směšného paskvilu,kde sice chvílemi zafunguje atmosféra a dokonce občas vykoukne i napětí,ale pořád se vše pohybuje v trapném plácání se ryby na suchu.Zkrátka špatné béčko,které krutě doplatilo na nedostatek penízků a autoři se s tím nedokázali vůbec vyrovnat.P.S.alespoň že úvodní titulková píseň je nehorázně cool!!! ()

Šakalík

Tak opravdu pouze béčkové sci-fi, kterému čouhá sláma z bot. Navíc kromě infantilního emzáckého příběhu to vlastně ani žádné sci-fi není, protože o mimouších se sice celou dobu žvaní, ale divák žádného pořádně nespatří. Filmu také chybí jakákoli zajímavá scéna, kterou by si člověk zapamatoval, což má za následek, že tenhle film brzy vymizí z paměti. Herecké obsazení je věrné omezenému rozpočtu, takže žádnou superstar ve filmu neuvidíme – mě přesto potěšila Courtney Ford, na kterou se když už nic dalo alespoň koukat. :-) Celý film vkusně zakončí klišovité finále, předvídatelné až hrůza, takže alespoň v mém případě se žádné nadšení nedostavilo... ()

iXtr3m3

Tak tento film je jasný príklad, ako z minima vyťažiť maximum. Nedostatok peňazí a tým pádom aj efektov vcelku dobre vynahradila atmosféra, ktorú si snímok držal celkom obstojne až do konca. Škoda len toho deficitu v peňaženke, pretože to mohlo vyzerať omnoho lepšie. Dávam 3 slabšie hviezdičky, ale len s prižmúreným okom... :-) ()

Han22

Tenhle film je nuda - sice má dobrý námět a nechybí nějaký ty lekačky, krev a podobný ptákoviny, co by jste od béčkovýho sci-fi hororu čekali, ale prostě všechno v něm je podaný tak nějak nezajímavě. K tomu umírání postav mimo obraz, příliš dlouhé scény, kdy se nic neděje, pointa která napadne každého kdo umí počítat do šesti (SPOILER!!!! - máme šest podezřelých, tři jsou otestovaní, dva umřou a jeden přežívá do konce - co myslíte, bude to mimozemšťan? KONEC SPOILERU!!)... nevím jestli chcete řežbu s ufounama pusťte si Evil Aliens, jestli dusné drama ze supermarketu tak radši Mist. ()

chamba

Nízkorozpočtovka so seriálovými hercami so scenárom podobným The Thing a s pokusom o vytvorenie atmosféry a prostredia The Mist. ()