Posedlá

• USA Obsessed (více)

Derek Charles je úspěšným manažerem, který se právě nastěhoval se svou krásnou manželkou a synkem do nového domu. V práci se mu daří, má šťastné manželství, jeho život je zalitý sluncem. To se však má již brzy změnit! Jeho asistent Patrick onemocní a na jeho místo nastupuje dočasná asistentka Lisa Sheridenová. Lisa je krásná mladá žena, ale není úplně psychicky vyrovnaná, a navíc je velmi rafinovaná. To se na první pohled nedá zjistit. Lisa si špatně vyložila Derekovu galantnost a začala věřit tomu, že ji Derek miluje, přestože jí narovinu řekne, že s ní nechce nic mít a že miluje svou ženu. Lisa jako by tu informaci vůbec nepřijímala a dál Dereka svádí. Zkusí to na firemním večírku, později se mu nabídne v podzemní garáži. Derek nemá zájem, ale začíná se bát o svou práci a zejména o své manželství. Svěří se příteli Benovi a hodlá Lisino chování nahlásit šéfovi. Nakonec nemusí nic vysvětlovat, Lisa sama dala výpověď. Derekovi spadl ze srdce obrovský kámen. Jeho úleva bohužel netrvá dlouho. Firma pořádá výjezdní zasedání, kde se nocuje v hotelu. Uvolněný Derek si užívá večera s kolegy, když se v baru objevuje Lisa, která šikovně získává informace o Derekovi od jeho asistenta Patricka. Derek ji žádá, aby odešla, znovu jí zdůrazňuje, že s ní nehodlá nic mít, ale Lisa jako by nevnímala, co říká, a dál si vede svou. Nasype mu do pití nějakou drogu a pak se mu v jeho pokoji vnutí do postele. K ničemu nedojde, Lisa přesto hned následující den nechá Dereka vyvolat z konference s tím, že je jeho manželka. Šokovaný Derek už toho má opravdu dost a nevybíravým způsobem ji znovu žádá, aby toho nechala… (TV Prima)

Likan7

Za mě celkem spokojenost. Po shlédnutí. Parádní Idris Elba (sakra, proč v ten čas nebyl Bond?!), překrásná Beyoncé a neskutečně úchylná, perverzní a posedlá Ali Larter. První hodina je parádní. Larter hraje nemocnou úchylačku skvěle, každý její pohled je k nezaplacení (a k tomu to její tělo!). Film je sice trochu přitažený za vlasy a v reálu by to do takového extrému asi nikdy nešlo, přesto děj filmově funguje. A na konci se předvede i Beyoncé, která je 75 minut jen na okrasu. Bavíme se tu sice stále o nepřekvapujícím béčku, ale solidně natočeném a hlavně zahraném béčku. ()

zElina

Začínáme. Film "Posedlá" OK to nám dost prozradí. Dvojice ve výtahu - už víme kdo je ta posedlá. Vánooční večírek - jak nečekané..! Manželské řešení problému.? "Vypadni z MÉHO domu" Jak by takovéto klišé mohlo zkončit.? Že by smrtí oné násilnice, ale kdeže.... Naprosto k uzívání. Jediná podařená věc by mohlo být snad pár hezkých tónů... ()

vojtik

Co jsem očekával - to jsem dostal. A světe div se - stačilo to. Není to nic originálního, naopak je to derivát už často viděného. Ale, přesto - stačilo to. Milostná hra balancující mezi zodpovědností a šíleností. Napětí od začátku až do konce. A se závěrem, který je jasný už v první třetině filmu. Budu se opakovat, ale stačilo to. Stačilo to na to, abych se nechal chvilkově pobláznit a hlavně utvrdit v tom, že některé zápletky fungují vždy. Krásná a svůdná Ali Larter byla trefou do černého a obdivuju vytvrvalost hlavní postavy, která odolala jejím vyzývavým pohledům - já bych se nechal rozvést už první den :) . Pokud nejste nároční, tímhle nemůžete nic zkazit. ()

departed

Docela smutný, že skoro celý film, který od začátku dobře odsejpal a hodněkrát mě držel v napětí, pokazil závěrečný, až groteskní ženský ,,fight". Mohli to vynechat nebo natočit jinak, ale ne, takhle se to nejspíš pár divákům bude líbit a budou slintat, až uvidí sexy nohy Ali Larter viset ze stropu. Ali zahrála šílenou mrchu fakt přesvědčivě (možná díky nějaké zkušenosti ze života) a Idris Elba hraje taky dost přesvědčivě. To ale neplatí u Beyoncé. Nedá se sice říct, že bych si to ještě někdy pustil znovu, ale rozhodně se jedná o solidní psychologický thriller. ()

Megynka

Opravdu hodně se mi to líbilo. Důkaz, jak je důležité věřit osobě, kterou milujete a další, že není nic horšího, než žárlivá žena :D opravdu super drama. ()

TommyDiamond

Firma ve které pracuje Idris Elba nic nevyrábí a nic netvoří. Pouze generuje čísla a ty pak vydává za hodnoty. Idris je zde velký zvíře, má job ve kterým si chodí po kanclu s golfovou holí a sťourá se v nose. Na zbytek věcí tu má totiž kupu asistenctů. Doma Beyonce na mateřský, koupený dům za cash a dvě luxusní káry k tomu. Prostě standard amerických thrillerů. Tahle idila ramada skončí poté, co k němu do práce nastoupí nová atraktivní asistentka Lisa.... Film nepůsobil ze začátku vůbec špatně. Lísina asertivita smíchaná s koketováním a odhodlání jít si za svou věcí mě z diváckého hlediska zaujalo. Nebýt zavěrečné čtvrthodinky možná bych dal i o hvězdu víc ()

Miagy

Celkom pozerateľný thriller, ničím neurazí, ale ( i napriek Beyonce) nejak extra nezaujme. Na konci nechýba mierne napätie a šťastný záver. Jediné čo mi chýbalo bolo rozuzlenie. ()

megan017

Trocha nadsázky a točíme. No, je to jeden z těch trilleru, na který se podíváte jen jednou, protože od začátku do konce vubec nejste nějak překvapený. Pro mě byla Lisa šílena už jen tím, že si chtěla začít tak s hnusným černochem(nejsem extrémní rasista, ale Derek byl fakt odpudivý), takže jsem to nějak nebrala. Je to trochu přemrštěné, a ta finálová bitva, kde se Beyonce utkala s Ali...no, mohlo se z toho fakt vytřískat více, celkově zakončení tomu filmu moc nepřidává. ()

DoubleJo

Napriek tomu ze Ali Larter mam velmi rad a kuknem sa na kazdy jej novy film, tak toto ani mne nestacilo. Absolutne neoriginalny namet, akych najdete v Holywoode stovky, herecke vykony nic co by ste si zapamatali a ani tej "akcie" tam nie je vela. A ten "teror" zo strany hlavnej hrdinky neposobi ani zdaleka tak psycho ako by sa mohlo zdat. A navyse Beyonce ,tak ta ma odradila co i len pol * dat tomu navyse. ()

Marrianna

Váhala jsem mezi 3 až dokonce 4. Nokonec jsem dala 3, ten konec hmmm.... nevím nesedl mi moc. Nemám moc ráda, když to jde až tak do extrému. A myslím, že i zbytečného. Ale ústřední dvojice byla velmi sympatická a celkový příběh byl velmi dobře zpracován. Určitě tohle dílko není ztráta času. ()

Cortesz

Průměrný až podprůměrný thriller s ještě průměrným až podprůměrným scénářem, který není ani nijak novátorský, ale spíše už několikrát použitý a ke všemu obsahuje dějové situace, které jsou nelogické a postavené na hlavu. Tento snímek má nebo spíše měl výhodu v tom, že do hlavních rolí byly obsazené známé tváře. Což ale nakonec není ani výhodou, ale spíše naopak, protože nic oslnivého a zájmu vhodného nepředvedly, a to měly film táhnout, možná kdyby obsadily herce, kteří dokážou film utáhnout svým umem a charismatem, dal bych vyšší hodnocení. ()

jafuska

abych byla upřímná, nebyl to sice špatný film, ale těchto filmů bylo natočeno dost a hodně mě to připomínalo film osudová přitažlivost, podobný děj, no budiž, tohle se ještě dá nějak vzít, ale docela mě vadil herec který ztvárnil dokonalého manžela Dereka já tomu prostě nevěřím, že manželství může být tak idylický jak je zde zobrazeno, jedině opravdu ve filmu je to možné, ale na mě to bylo až moc idylický, sem tam nějaké napětí, ale ne tady nic nového, co bych už neviděla v jiných filmech, takže ani nic překvapujícího ani nového pod sluncem. ()

Pitryx

Trošku zbytečně zdlouhavé a místy těžkopádné. Sem tam hlucho, ale pak po pochopení "o co go", se ztratí i ta trocha "záhadnosti". No, dívat se na film dá. 2011102110451/10822 ()

Hemlock

Film s klasickou klišé zápletkou, který ovšem parádně šlape a nebýt toho slabšího závěru, dal bych i čtverec. Spokojený čokoládový alfasamec má doma smyslnou raketu a v práci mu nohy roztahuje blond coura - mohlo to skončit všelijak, doufal jsem i v trojku, ale nakonec jsem se musel spokojit s klasickou konfrontací dvou těl na podpatcích, která rozhodla o tom, že jsem jednu hvězdu ubral. Kdyby to kočeny rozjely trochu reálněji, nebylo by co řešit, ale nic to nemění na tom, že jsem se dobře bavil - 60%. ()

Humprt Pum odpad!

ROLLING STONE: Memo to Beyoncé Knowles: You were so good as Etta James in Cadillac Records, so why'd you go spoil everything with a rank cheeseball thriller that buries you in clichés and won't even help you dig yourself out? I'd call this stenchcloud "Fatal Attraction meets The Temp," but that would insult those movies. Movie? Obsessed doesn't move at all. It lays there like undigested latkes. Beyoncé Knowles (she uses two names for movies) plays Sharon. She's happily married to asset manager Derek (Idris Elba), once on fire with The Wire and now reduced to a situation dire. OK, I'll stop. But the movie doesn't. Everything you need to know is in the trailer. Derek gets hit on by Lisa (Ali Larter), a temp from central slut casting. He resists her jiggly butt and pert breasts. This is the kind of no-balls movie where the guy is a saint, even before the temp turns psycho stalker. So where's the conflict? Nowhere. Screenwriter David Loughery and director Steve Shill, a TV hack (who'd have guessed?) have built something silly and shockingly unsexy (a wimpy PG-13 rating for this kind of trash — whaat?) all in the name of big, climactic catfight that should been camp fun but is no fun at all. Beyoncé does go medieval on what she calls Larter's "skinny white ass." She also calls her "crazy ass bitch." Obsessed is crazy-ass also. Crazy-ass awful. ()

Insegrim

Ani na vteřinu. Ani na vteřinu nevěřím, že by chlap po 3 letech manželství vyhodil z auta Ali Larter ve spodním prádle. ()

Paul Verhoeven sexuje s duchy

Paul Verhoeven sexuje s duchy

22.10.2010

Právě se doma v Holandsku připravuje na režii historického dramatu Hidden Force (o počátcích muslimského extremismu v jihovýchodní Asii), v létě si ale odskočí zpátky do Hollywoodu. Nečekejte nic ve… (více)