Triangle

zolo23

Toto je typ filmu pri ktorom absolútne neviem či ide o vynikajúcu záležitosť, alebo o totálny brak. Pri posledných 15 minútach filmu sa mi zdalo, že si sem prsty namočil aj David Lynch, pretože som sa tu už nejako strácal:-) ()

greath

Veľké prekvapenie z Austrálie. Poznáte ten pocit keď neviete čo pozerať a pustíte si niečo len tak náhodne a nemáte od toho vôbec žiadne očakávania a nakoniec sa z toho vykľuje film, ktorý Vás úplne pohltí a vtiahne do deja tak, že sa ani nenazdáte a už je koniec? Pri Triangle sa mi presne toto stalo.  Jedno z naj B-čkových mysterióznych hororov aké som videl. ()

Soweek

Když má člověk chuť na béčko, musí si dávat velký pozor aby nesáhl po nějakém koňském lejnu, jelikož těch je v branži většina. Sázka na aspoň trochu známé jméno Ch. Smith se vyplatila. Po skvělé Izolaci přichází mysteriózní thriller, který sice je předvídatelný a ano, má thrliny ve scénáři, ale přesto všechno výborně pobaví. Smith by si určitě zasloužil trochu větší obnos peněz na nějaký ten větší trhák. Tohoto filmu je na straight-to-DVD škoda, mohl by v kině nahradit kdejaká jiná béčka, která nedosahují kvalit Trianglu. ()

BMAJTZ

Poutavý a poměrně napínavý horor a to i přes to, že vám je chvíli před koncem již vše jasné. Bohužel vyskytuje se v něm i dost logických chyb ale jinak rozhodně pobaví. ()

Cejny

Perfektní thriller s mým oblíbeným tématem časové smyčky. Ze začátku jsem byl tradičně tak trochu mimo, ale postupně se vše začalo vyjasňovat. Vše vygradovalo logickým závěrem, ve kterém si každý divák může najít přesné místo, od kterého se odvíjí příběh celého filmu, a kdyby dotyčná postava řekla něco jiného, tak by se nikdy nic takového nemuselo opakovat a časová smyčka by byla ukončena. To se mi na tomto snímku líbí ze všeho nejvíc. Napětí je zpočátku hodně dobré, ale spíš než za horor považuji tento film za thriller s hororovými prvky, přeci jen žádné příšerné ohavnosti zde neuvidíte - mystery thriller se vším všudy. Navíc film doprovází příjemně zvolený soundtrack (http://www.moviescoremedia.com/triangle.html) od Christiana Hensona. No a nesmím samozřejmě zapomenout na "neznámé" herce, především na Melissu George v hlavní roli, která si vedla naprosto perfektně. 90 % PS: Nevěřte zdejší podhodnocenosti. Tento film si zaslouží minimálně 80% hodnocení. ()

pavcas

Jsem si tak jako říkala, že to má na horor docela dost % a pak jsem zjistila, že to moc horor není, to jsem jen měla nějakou utkvělou představu. V první půlce mi pořád nebylo jasný, co se bude dít, SPOILER, když jsou všichni, teda skoro všichni mrtví, koho vlastně budou dál vyvražďovat. Ještě ve 3/4 jsem byla poměrně zmatená, i když mně ten dějovej vývoj bavil. No a světe div se, na konci vše zapadlo do sebe, jak ty ozubený kolečka v hodinách. Tenhle komentář vlastně píšu jen proto,abych ospravedlnila, že tomu dám 4*, protože je to tak někde na pomezí. Ale protože to bylo osvěžující, neotřelý podotýkám že u tohoto typu filmů a baví mně na konci přemejšlet co bylo na začátku, i když v tomhle mi to autoři nakonec trošku usnadnili, tak hodnotím takhle vysoko. Melissa George je přesně ten typ herečky co jsem už někde viděla a netuším kde, nestojí mi to za to hledat, ale herecký výkony celkem dobrý. A pro ty co holdujou filmům jako SPOILER Vstanu a opařím se čajem nebo na Hromnice o den více, je to ideální film do sbírky. Ale vážně...pobavilo, překvapilo, na 5 min přinutilo k zamyšlení:-)Tak proto těsně 4*.. Jo a neříkám, že jsem úplně 100% pochopila co to tam maj za Dejavu systém,ale to mně taky baví:-) ()

Forsberg11

Fuuu tak takto asi nie. Pri treťom opakovaní deja ma to už prestalo baviť a dá sa povedať že asi aj scenáristov. Pretože už ani sami asi nevedeli čo dávajú na papier. Dej je plný logických dier a chýb a navyše je ešte aj nudný. Všetko to zabíja nezmyselný koniec, ktorý má všetko ozrejmiť no namiesto toho vťahuje Triangle do ešte väčšie priepasti nelogickosti a absurdnosti takže celkový dojem z filmu vyprchá ako slabé víno, čomu nenapomáhajú ani nevýrazné a veľmi necitlivo zvolené hlavné postavy. Škoda lebo námet to bol bezpochyby zaujímavý a sľubný. Nevadí, za pokus to stálo... 55 %! ()

Reanimated

Úvodem se line děsivá předtucha podpořená tíživou atmosférou a najednou se TO začne dít a napětí trochu boří divákova snaha rozplést děj, který hází náznaky již viděného. Přesto nakonec překvapil. Když se nad tím člověk zamyslí, tak ta situace, v níž se hrdinka nachází je opravdu neskutečně strašlivá/tragická... ()

Firebug

V rámci žánru je Triangle pecka, která na jednu stranu skoro až vyráží dech tím, jak se dá "klasická vyvraždovačka" svěže a neotřele pojmout, a na stranu druhou zklamává tím, jak tak dobrou zápletku nepokrytě zneužívá do laciného béčka (s příšernými CGI efekty). Věnovat scénáři malinko péče a nalít do toho dost peněz, máme tady kult, který strčí nějaký Shutter Island do kapsy. Neobvykle pojaté hrátky z časem já prostě můžu. Nevybroušený klenot za 4* ()

DavidS.

Tajemné bouře, prokleté lodě i hrátky s časem nejsou ničím novým, ale tady je s každou ingrediencí nakládáno velmi promyšleně tak, aby to celé nesklouzlo do stupidního hororového balastu...Od prvního okamžiku velmi neklidná atmosféra, která se táhne až do samotného závěru...K tomu výtečně "rozhozená" Melissa George... ()

jondoe

Triangle vobec nie je zlym filmom a nemusel by byt ani priemernym, keby sa nam scenarista pokusil vysvetlit, alebo aspon zaznacit, v ktorom useku a preco sa uzatvorila ta casova sluska. Urcite sa vsak jedna o celkom originalny namet, ktory nie zeby zostal nevyuzity, len skor nedostatocne vysvetleny. Zo zaciatku je to trosku nuda, ale potom to dostane spad a aj spravnu atmosferu. Zaujmalo ma ako to skonci a ci sa hlavna hrdinka z toho casoveho kolotocu dostane, ale z celkovym prevedenim som spokojny asi tak na polovicu. Melissa George mi je ako zena velmi nesympaticka ale v tomto filme je fakt vyborna a svoju ulohu predcizne zvladla. Od rezisera Christophera Smitha som videl aj Nie moc podarene Metro, aj velmi zabavny horor Izolacia a po filme Triangle som presvedceny, ze talent urcite ma. Staci len natocit nieco fakt kultove, a bude patrit medzi prvu ligu hororvych reziserov mladej generacie. Lepsie tri hviezdicky. ()

Spike23

Tak jsem se konečně dočkal, už jsem začínal mít pocit, že skoro všechny nové filmy ( kromě Source Code a Adjustment Bureau ) jdou totálně tam, kam slunce nesvítí, tohle mě ale tak nečekaně nadchlo, že musím tu jednu hvězdičku přihodit už jen z principu. Christopher Smith už pro mě zaperlil s jeho dřívější Severance a díky Triangle mu odpouštím za ještě dřívější neskutečnou dementní kokotinu Creep, kterou jsem měl možnost zhlédnout nedávno, když jsem se pro jednou rozhodnul zavzpomínat na staré dobré časy a pustil si v noci nějaký ''pořádný'' horor. Takhle vypadá pořádný schízácký film, ne jako ty ostatní, které se vám zhnusí, jelikož se to hlavní dozvíte vždy až nakonci, to ne, Triangle to na vás vybalí skoro už od samého začátku a i když je to každému hned jasné, co se bude dít a plno věcí není těžké odhadnout, chvilkový pocit ztracení se jistě dostaví a celé to graduje stále víc a víc, až si začnete říkat, čím to vlastně všechno začalo a co kdyby atd., až se z toho v závěru stane jeden celek, který mě ani trochu nezklamal. Dále co se mi neskutečně líbilo, byla vizuální stránka a především úžasná hra se světlem. HD nebo full je pro tento film jistě povinnost. Reálnost v tomhle případě mě ani trochu nezajímá, film zabavil skvěle a tíživá atmosféra filmu jen prospěla, plno lidí není schopno tohle chápat, a proto tipuju těch 65%, ale s tím nikdo nic neudělá, debilů je hafo. A nakonec další plus za Melissu George ( vzpomínky na Alias ). Ve shrnutí - Naprosté překvapení, které mi připomnělo, že ještě není všem dnům konec a za to je 5* právem na místě. ()

666Carnage

Tenhle film je paráda. Hrátky s časem a atmosféra je tu super. Film má smysl a dobře se na to kouká. Právě jsem si to dal podruhé a opět mě to bavilo. Vše co se odehrává po prvních 30 minutách je luxusní záležitost a pokud někdo neviděl můžu jen doporučit. Herecké výkony normálně stejně tak i herci ale tady spíš opravdu hraje svojí roli příběh a ten je parádní. 80% ()

MareT.

Filmy o časových smyčkách mě celkem baví, film má dobrý rozjezd a atmosféru, která by se dala krájet. Během 45 minut nám tvůrci ukážou, o co vlastně jde, pak nás v tom nechají, abysme si tu hříčku pořádně užili a pak nám ukážou, vo co vlastně go, když už jsme to tak dlouho vydrželi. Pro mě jednoduše perfektní nápad, ať už se jedná o celou dějovou strukturu anebo rovnou o celý ten příběh, který svým způsobem do sebe dokonale zapadá. Miluji, když se na jeden a tentýž záběr díváme znovu, ale vlastně jiným pohledem (Memento buď pochválen). Zážitek stoji za to... ()

Hanys_

Nosný nápad z Timecrimes, obohacený o sexy hlavní hrdinku a neméně sexy atmosféru na opuštěné obrovské lodi, to je opravdu výtečná kombinace...Asi si ale budu muset dát ještě pár shlédnutí, protože si nejsem jistý, jestli jsem to všechno pobral správně. Hlavně ten konec (sakra nečekaný!!!), kdy mi sice spousta věcí do sebe zapadla, ale na druhou stranu jich pořád ještě pár přebývá...6/10 ()

Holina

Filmy tohoto pána se mi zamlouvají pořád více. Metro byl sice klasický horor bez překvapení, ale v atraktivním prostředí a nenudil. Izolace byla úlet od začátku do konce, podobný hybrid hororu a komedie neznám. A triangle je výborně zpracované psycho. POZOR SPOILER!!! Už z trailerů je jasné tak nějak o co půjde a to taky divák dostane. V hodině a půl potom nečeká překvapivou tečku, ale spíš hranici kam až sahá smyčka, ve které se hrdinka ocitla. Ani minuta nudy. ()

Castorr

Chytrý horor, který mě tolik nepřekvapil jak jsem čekal, ale je to lepší průměr 6 z 10... Mám rád filmy, kde se ''proplétají okolnosti a nic není jasný, až do závěrečných titulků'', nutí vás to koukat až do konce bez pauzy. Myslím, že žánr se hodí dokonale horor, mysteriózní, thriller. ()