Casey Bowman je americký sirotek, který byl vychováván v klášteře dojo, kde se ho ujal mistr bojových umění Takedou. Z Caseyho se naučil bojová umění tak dobře, že ho Takeda zvažuje jako jednoho ze dvou kandidátů na svého nástupce, který bude mít za úkol pokračovat v dohledu nad posvátnou truhlou Yoroi Bitsu. Druhým kandidátem je další Takedův student Masazuka. Masazuka těžce snáší Caseyho přátelství s Takedovou dcerou Namiko a tak při vzájemném souboji s Casey na něj použije nepovolené praktiky boje. Za to ho Takeda z kláštera vyžene a za svého nástupce zvolí Caseyho. Masazuka potupně z kláštera odchází a slibuje pomstu. Za nějakou dobu se z Masazuky stává nájemný zabiják pracující pro společnost Temple Industries, kterou vede milionář Temple, který zároveň vede tajnou zločineckou organizaci a nechává Masazuku likvidovat své obchodní konkurenty. Masazuka stále cítí, že on by měl být faktickým nástupcem Takedy a stát se strážcem Yoroi Bitsu. Vrátí se tedy do chrámu, kde způsobí povyk a Takeda se proto rozhodne vyslat Caseyho s Namiko s truhlou do New Yorku za svým přítelem, profesorem Garrisonem. Masazuka znovu vrací do chrámu, kde povraždí všechny bojovníky a zabije i Takedu. Zjišťuje však, že truhla je pryč a že s ní Casey odjel do New Yorku... (TV Prima)

kenny79

Casey, jako sirotek se v japonsku učí Ninjutsu. Vydává se s doprovodem do New Yorku, aby zde chránil vzácnou truhlu. Další film, kde nešetřili s krví :-) ()

Pete24

Masazuka léta jako batman? Ach Scotte, do čeho jsi to talent dal? Na pracáku nabízeli přece i lepší kousky. 20% za béčkové nadpřirozené bojové scény. ()

Domas88

Jen pro Scotta 2*, je to jako s krásnou holkou, taky se na ni vydržíte dívat hodinu jen proto, že je krásná, ikdyž je blbá.... ()

kubazzz

Pro mě trošku zklamání, hlavně co se bojových scén týče jsem čekal od Adkinse mnohem víc. V závěru naštěstí něco jakž takž předvedl. Výkony ostatních herců byly malinko katastrofální a při kulturní vložce Masazuki, kdy si střihnul ze střechy Batmana jsem málem omdlel..... Bohužel jenom průměr, Neporazitelný III. musí být o tisíc procent lepší, prostě musí!!!! ()

Naiki

V porovnani s Ninja Assassin me tohle nudilo jeste vic, i kdyz zde neni tolik WFT momentu, celkove tu neni ani nic, na co bych si vzpomel a treba t pustil znova. Solidni becko, hezka Asiatka, wushu v podani namakaneho Evropana, motiv a cela dejova linka filmu priserne, no, alespon jsem nemel tak velka ocekavani jako u predchoziho titulu, takze vlastne nezklamal :) 50 % ()

Sunwheel

Asi najotrepanejší príbeh o belošskom chlapcovi, ktorý vyrastal v Japonsku ako sirota a stal sa z neho majster ninjov, čo jeho rasovo čistejšiemu kolegovi zo zeme vychádzajúceho slnka vadilo. Prisahal mu pomstu a na konci samozrejme s "napätím a neočakávaným záverom" uvidíme ako to vlastne dopadlo. Generačná obmena filmov ako Enter the Ninja a American Ninja. Nič nové, ale vlastne to neurazí ani nenadchne. Adkins si určite splnil svoj detský sen so cťou a nová generácia, ktorá si nepamätá legendárne béčka Cannonu dostala svoju dávku. ()

villain

Strnulé pohledy, netopýří oblek a praskání kloubů a kostí na sto způsobů a pokaždé jinak. 80's revisited. ()

xed0s

Když si představím, jak by tenhle film vypadal pod áčkovým vedením, tak je mi teskno. Adkins má charisma a jeho fyzický rozsah nemá obdoby. V těchto vodách jde o vysoký nadprůměr, avšak pokud by se chtěl celkovou kvalitou měřit s filmy z vyšší tvůrčí kategorie, tak by to nedopadlo příliš dobře. Dejte někomu jako je Louis Leterrier dvacet milionů dolarů, ze kterých se zaplatí natáčení přímo ve studiích, lepší hudební podkres, kamera, střih, lepší scénář a obsaďte do hlavní role Adkinse a budu plesat blahem. Ten chlap si to bezezbytku zaslouží, namísto toho se musí se svými schopnostmi pachtit v levných produkcích. ()

Adolf47

Nevím, jestli jde o remake Amerického ninjy, který byl sám o sobě dosti kvalitním filmem, ale tento film je ukázkou, jak má vypadat dobrý béčkový film. Viděl jsem mnoho béčkových filmů, kde byly peníze na něj prakticky promrhány. Případ tohoto filmu to rozhodně není. Isaac Florentine příjemně překvapil znalostí prostředí, film je natočen s úctou k tématu (které je mně osobně blízké). Scott Adkins má opravdu našlápnuto stát se novou akční hvězdou po JCVD, SS a AS a doplnit tak tuto svatou trojici. Budiž mu přáno. ()

plooter

Trochu mi uniká smysl hodnocení hereckých výkonů. Nevzpomínám si, že by někdo z akčních hrdinů uměl hrát. Prkenní jsou všichni. Osobně jsem u toho filmu zavzpomínal na léta dávno minulá, kdy se na nás ze všech stran valily filmy s bojovým uměním a to v několika pokračováních. Bylo nutné filtrovat a vybrat dobrý film bylo občas hodně obtížné. Pak nastala odmlka a nic kvalitního sem nepřišlo. Až teď. Řekl bych, že tento film patří rozhodně mezi ty lepší, kde je jen málo fikce v bojových scénách, celkově to vypadá přirozeněji a dá se na to koukat. Od začátku do konce se něco děje, ani na chvíli jsem se nenudil, bojové scény super (Adkins je výborný), dokonce mne zaujala přirozenost ženského pojetí boje (nesnáším ty superhrdinky, co semelou 12 nadupaných borců jen proto, že jsou to dcery Senseiů). Doporučuji. ()

chosan

Není to nejhorší ale je tu citelně znát že jsou ve filmu použity počítačové triky. Dávám 50% ale je to koukatelné! ()

kecka007

taková jednohubka no. Ale pekelně dobrá jednohubka. Od začátku do konce je to nabité akcí a mrtvol je tu nespočetně. No prostě super. Kdyby tam nebylo tolik soubojů tak to však stojí za nic.Spojení Isaaca a Scotta je vždycky příjemné,protože Isaac umí ze Scotta jako jeden z mála vytáhnout to nejlepší. Takhle nějak by měl vypadat pořádný béčkový akční film.4* ()

dagweghope odpad!

Během sledování tohoto filmu jsem si nebyl zcela jist, zda jej vůbec zvládnu dokoukat. Hlavními atributy jsou nekonzistence, přehrávání a naivita. Nekonzistence v bojových schopnostech hlavního hrdiny, kdy v jedné scéně několik minut v metru bojuje prakticky s jedním protivníkem, než ho přemůže, načež o nějakou dobu později, již řádně vyčerpán, pobije během minuty dvacet stejných. Přehrávání a naivita, se ukazuje hlavně ve výkonu japonské herečky, která je neustále překvapena něčím, co by očekávalo i malé dítě, a v mnoha dalších detailech. Hlavním cílem "hrdinů" (bílý ninja, mistrova dcera) je ochránit legendární zbroj Yoroi bitsu před "padouchem", zavrženým synem mistra, a proto se s ní přesunou do Ameriky a ukryjí se u známého profesora. Padouchovi se poměrně snadno podaří povraždit celou školů ninjů včetně otce, ze kterého nedostane současné místo úkrytu zbroje. Ale co čert nechtěl, dcera svému otci neustále od profesora volá (a diví se, že to nebere, přece by měl být doma) a zrovna ve chvíli, kdy padouch má v dosahu otcův telefon, ten se opět rozezní a na displayi se neobjeví číslo, ale rovnou profesorovo jméno. Takže pokud od filmu očekáváte více, než jen řežbu, pokud tento vynecháte, ušetříte si hodinu a půl života pro zajímavější činnost. ()

sajez

Vcelku dobry akcni film se Scottem Adkinsem.Dej bych tu neresil je jednoduchy bez vetsi zapletky,souboju mohlo byt vic a urcite nedosahuji kvalit souboju,ktere Scott predvadi v Neporazitelnym 2 a 3.Mohli z tematu ninju vyzdimat vic. ()

Iroquois

Začínám mít obavy, že se nedočkám natočení realistického filmu o ninjech. Proboha filmaři, copak vám není jasné, že kdyby ninjové byli takoví supermani, jak jsou líčeni ve všech filmech, tak by japončíci druhou světovou neprohráli? Odhlédneme-li od toho, že je to kravina na kvadrát, tak to má jistou originalitu a některé souboje jsou natočeny sice naprosto nereálně, ale efektně. ()