poster

Jeskyně smrti

 • Francie

  Eden Log

Horor / Thriller / Mysteriózní / Sci-Fi

Francie, 2007, 98 min

Režie:

Franck Vestiel

Kamera:

Thierry Pouget

Hudba:

Alex Cortés

Scénografie:

Jean-Philippe Moreaux

Masky:

Mabi Anzalone

Kostýmy:

Rachel Quarmby
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Dannysek4U
  ****

  Verte nebo ne, jsem prijemne prekvapenej.(9.3.2009)

 • mil@n.fanatik
  **

  Nepřehledné a nudné představení... U toho jsem se měl bát? Slabota. 35%(24.12.2009)

 • StrYke
  odpad!

  Po roce a půl další odpad..(11.6.2013)

 • Aven
  *

  Nechápal jsem. Vůbec. Nepochopil jsem tolik věcí, až jsem si připadal jako úplný pitomec. Takže máme zmutované dělníky, kteří se mlátí s obrannými složkami. Rostlina vysává energii z lidí a převádí ji na energii elektrickou? A na konci velitel obránců prohlédl a nechal se vysát rostlinou? WTF? No dám pro jistotu jednu hvězdu, kdyby šlo o nějaký nadčasový film s hlubokým poselstvím, které jsem já - blbec, nepochopil.(8.1.2010)

 • eraserhead666
  odpad!

  Nejdříve to vypadá, že si ze seznamu můžete odškrtnout třistašedesátoupátou vykrádačku sawcube. Jenže ouha, pak se ukáže, že je tomu jinak. Že počítačové hry dostoupili nového levelu a to takového, že na jejich děj a průběh hráč/ka již nemá žádný vliv a jen sleduje co se odehrává. Eden Log je prostě tou z pocitového hlediska nejpovedenější filmovou adaptací počítačové hry. A to i v případě, že žádná předloha počítačové hry pro tento film neexistuje. Celou dobu jsem si připadal, jako bych přes rameno někoho kdo hraje hru sledoval monitor počítače jak hraje a jak mu to jde a nebo právě jako že hraji hru, jen na ni nemám žádný vliv. Prostředí, děj, scény, úhly kamery, barvy, postupy – to je prostě počítačová hra. A jelikož mě hry již nějaký ten rok nijak neberou, nebrala mě ani tato jejich filmová verze. Je to nuda k uzívání. O čemž svědčí i to, že jsem celý tento komentář napsal již v 36 minutě filmu a ani v 55 minutě (a bylo to hodně dlouhých a protrpěných 55 minut), kdy jsem film znechuceně vypnul, na tom nehodlám nic měnit. Ta necelá hodina co jsem to sledoval mi připadala jako věčnost. Nudné, nezajímavé, nijaké. Na tohle je můj intelekt asi moc nízký. Odhodlal-li bych se dát nějaké jiné hodnocení než odpad, bylo by to asi tak 0,00000000000000001* za tu samičku v dost nepovedené „erotické“ scéně, těsně před mým vypnutím.(19.4.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace