Jeskyně smrti

Franck Vestiel

Thierry Pouget

Alex Cortés
  • Morholt

Vemte podzemní jeskyni plnou vědátorských hejblat, mrskněte tam maníka, trochu mutantů, mluvící hlavy na monitorech a všechno to zamíchejte do místy viditelné tmy, ze které se čas od času ozývají roztodivné zvuky či skřeky. Hodinu a půl tím nuďte a nakonec přijďte z nějakým debilním vysvětlením, které může být vzhledem k uplynulému ději jakékoliv. V tomto případě je to závěr umělecko-ekoteroristický. 10% za sem tam povedený vizuál.(19.8.2014)

Zajímavý film, temná, pochmurná atmosféra, mutanti, cucající rostlina, skvělý konec, ale hlavně "perfektní hudba"! No a mé titulky :-) Perfektní oficiální stránka filmu + trailer : http://www.bacfilms.com/site/edenlog/ Doporučuji sledovat film večer a po tmě, jen takto si vychutnáte atmosféru :-) BLIŽŠÍ OBSAH FILMU : Muž se probudí v louži bláta, v podzemní jeskyni, kde v intervalech bliká světlo. On vůbec nemá představu o tom, "kdo je", kde on je a jak se tam dostal! Během prozkoumávání jeskyně nalézá podivná monstra a lidi v biologických oblecích. Následně v laboratoři na monitorech počítačů uvidí záznamy, hovořící o společnosti EDEN LOG. Postupuje dále systémem jeskynních chodeb k povrchu a narazí na ženu, která mu pomůže najít identitu a pravdu o EDEN LOG.(19.7.2008)

• StrYke

Po roce a půl další odpad..(11.6.2013)

• Aven

Nechápal jsem. Vůbec. Nepochopil jsem tolik věcí, až jsem si připadal jako úplný pitomec. Takže máme zmutované dělníky, kteří se mlátí s obrannými složkami. Rostlina vysává energii z lidí a převádí ji na energii elektrickou? A na konci velitel obránců prohlédl a nechal se vysát rostlinou? WTF? No dám pro jistotu jednu hvězdu, kdyby šlo o nějaký nadčasový film s hlubokým poselstvím, které jsem já - blbec, nepochopil.(8.1.2010)

< Zaujímavé mysteriózne sci-fi z podzemia > EDEN LOG sa bude naozaj páčiť len úzkemu okruhu divákov, ktorí majú radi klaustrofobické filmy odohrávajúce sa v uzavretých bezvýchodných priestoroch hlboko pod zemou (môj prípad). Nízke hodnotenie chápem, nie je to pre každého.(18.8.2011)