Jeskyně smrti

Francie, 2007, 98 min

Franck Vestiel

Thierry Pouget
  • StrYke

Po roce a půl další odpad..(11.6.2013)

Tak tohle je přesně film pro mě. Vlastně až před koncem můžete doopravdy začít tušit, o co přesně v tom filmu jde, do té doby můžete jen přemýšlet, spojovat okolnosti, hledat pravdu a přitom sledovat dokonalé vizuální a atmosférické orgie. Log mi ztvárnil jeden z mých archetypů temné a dusivé atmosféry, a to způsobem, který jinde rozhodně nepamatuji - v tom dusnu, strachu a nejistotě by se dalo přímo plavat. Na druhou stranu musím připustit, že někdy to přecejen není tak úplně ono, některou tu scénu bych pojal jinak, něco bych vypustil, něco přidal, ale není to můj film; a tak můžu k něčemu podotknout, ve výsledku se utopit a autorovi se poklonit.(13.3.2009)

• Hadža

Po pul hodine,kdy se o me pokousel epilepticky zachvat jsem musel boj s timhle filmem vzdat......(17.3.2009)

• Rex Mundi

Vydržala som asi 30 minút. Za tú chvíľu som sa stihla hneď na začiatku nahnevať za to sprosté blikanie, unudiť nasledujúcim postupom hrdinu v reálnom čase, scharakterizovať počin ako ani-mačka-ani-pes a nakoniec sa na to vykašľať ako na stratu času.(11.8.2008)

• Ruut

Chceš vědět jak vyrobit zaručeně nejedlý hororový eintopf? Smíchej Kostku s Legendou, strč tam něco z Resident Evil 1 a pro jistotu tomu dej look Vetřelce 3, jako "originalní bonus přihoď mudrujícého architekta toho celého bludiště a dej to pak k promíchání masochistickému frantíkovi. A tradáááá je tu Eden Log.(4.12.2008)