Kutyil s.r.o. je voľné pokračovanie seriálu Susedia. Hrdinami ale už nie sú Lászlo a Ildikó, ale Lajos (Andy Kraus) a Tünde (Viki Ráková) Gyönörűovci. Okrem nich diváci spoznajú aj ich dcéru Emese (Michaela Szoczová). Lajos pracuje ako kutil a jeho opravy sú vždy komické. Nechýba ani pomaďarčená slovenčina a tak často krát zábavné slovné spojenia. (marek.stone)

morbido odpad!

Sitcom o mentalne zaostalom kreténovi a jemu podobne postihnutých jedincoch ktorý sa nedokážu naučiť ani jazyk v ktorom komunikujú...hnus toto je presne jeden z dôvodov prečo neznášam slovenskú tvorbu človek ktorý to pozerá dobrovolne je bud podobne postihnutý jedinec alebo extrémny masochista.Keby to niekto v mojej blízkosti sledoval neodvratne musí nastúpiť násilie....naštastie už tú sračku nebudú točit čo my ale na nálade nepridá je že stejne to tá zasraná jojka bude opakovať donekonečna dokedy kraus nestvorí dalšie monštrum. ()

LilDevil

Prve dva diely som pozerala s velkou skepsou aj kvoli susedom a tomu priblblemu smiechu, (to ludom treba povedat kedy sa maju smiat?) ale pri tretom diely som bola uplne uvolnena a mozem povedat ze uz velmi dlho som sa tak nezasmiala.. je to jednoduchy humor a nie trapni (dufam, ze to dlho vydrzi) aj ked niektore diely su silnejsie a niektore slabsie.. drzim palce ()

Melios

Repetetívny humor spoliehajúci hlavne na humor dní minulých práve z obdobia najväčšej slávy uragánu. Skrátka po ukončení seriálu Susedia sa Andy Kraus rozhodol natočiť duchovné pokračovanie, ktoré nevyšlo tak úplne podľa plánu. Zlé to nie je, no v podstate ani dobré. Stále si to, ale radšej zhliadnem oproti sračkám ako Ordinácia či Panelák. Svojich priaznivcov si to určite nájde, bohužiaľ na natočenie dobrého sitcomu potrebujete viac než len smiech mrtvých ľudí a nostalgiu... ()

Big Bear odpad!

Většina sitcomů má jediný úkol. Zaplácnout díry ve vysílacích časech TV stanic mezi hlavními pořady. Občas se stane, že výborný scénář či sami herci sitcom vyzvednou natolik, že se prodere do lepšího sledovanějšího pásma. To jsou ale spíše vyjímky a ten velký zbytek dělá jen omáčku ve vysílání... Netuším, zda s despektem k tomuto sitcomu přistupovali již sami tvůrci, nebo až herci... Ať tak - či tak, je to opravdové dno zábavy. Trapný, upocený, ulepený provinční humor s nesympatickou hlavní postavou (navíc s šíleným knírkem...)... Tohle se bratrům Slovákům nepovedlo a i když Potměšil není zrovna hercem první kategorie, dost se divím, že se do téhle hrůzy nechal zatáhnout navíc coby postava kněze... - ODPAD ()

Kovaja

Neskutečná nálož!!! Maďarská rodinka Děneréovcou na Slovensku ve Velkém Bieli to umí pěkně roztočit a sousedi Kečkeméty a Farkašová se musí mít pěkně na pozoru. A nejen oni. I soused farář jich má někdy plné brýle. Největším tahounem a perlou je Andy Kraus. Jazyk manželů Tunde a Lajoša který je směsicí maďarské slovenštiny je úžasný!!! Jejich názvy Sivečkin, Nem, Igen a další sedí jako prdel na hrnci. Nesnížil bych hodnocení ani jednomu dílu ze všech. Ach joo být tak další epizody. Jo a nesmím zapomenout na ozdobu 1. série Iboju která dodala pověstnou korunu a stejně jako Lajoš i já jsem její odstavení oplakal. Prostě toto Nem dopadne dobře!!!:-)) prestala som:)) ()

• Červené auto, ktoré má kňaz Petr v garáži na záhrade, je to isté, ktorým jazdí Ivana Švehlová v seriáli Panelák. (matthew.17)
  • Epizódnu úlohu si zahral aj známy slovenský spevák Miro Jaroš. (marek.stone)
  • Celá prvá séria bola natočená v rekordne krátkom čase, a to za 19 dní. (Jozef.Payfen)