Poslední noc v Římě

• Česko Pokoj v Římě (více)

Alba je krásná španělská dívka, která během posledního dne svých prázdnin v Římě potká Natašu – atraktivní ruskou turistku. Alba se dá s Natašou do řeči a protože ji žena začne přitahovat, pozve ji k sobě do hotelu. Počáteční zábrany jdou brzo stranou a ty dvě se spolu pomilují. Během následujících dvanácti hodin si Alba a Nataša vyprávějí o svém životě, ilustrují to fotkami na internetu a užívají si vzájemných tělesných rozkoší. Alba vypráví, že je její matka opustila rodinu, když byla ještě malá a nakonec skončila jako vydržovaná žena bohatého araba. Nataša se podělí o zkušenosti s hrubým otcem a sestrou kunsthistoričkou. Ale vyprávějí si ženy skutečné příběhy, nebo jedna druhou pouze krmí pohádkami v domnění, že se už nikdy v životě nespatří? (HBO Europe)

lucijelucije

Ani nevím, co si myslet, mé pocity byly asi jako na obrovském grafu, přičemž jednou jsem byla velmi mile překvapená a jindy jsem se zase dost nudila. A pořád jsem stoupala a zase klesala. Nevím no, je spoustu konverzačních filmů, které jsem ani nedokázala pořádně vnímat, či dokoukat, takže tohle dílo s velkými prvký ženského pokušení a sexuality trochu nadzvedlo tu ponurnost. 2,5 * ()

janeke odpad!

veru, nie je za čo tu naškrabať ani jednu hviezdu. tak nejako to asi dopadne, keď si rejža myslí, že stačí napchať do postele dve holé, športovo založené občianky a isto z toho dačo bude, aj keby sa len mali potácať od nezmyslu ku volovine a nazad. sľubný lesbický materiál spackali aj herečky, ja som im naopak neverila ani nos medzi očami. (napríklad s takým švédskym variantom tejto témy - Kyss mig - sa to nedá porovnať..) ()

Cement73

4 hviezdy za dve nádherné nahé baby, ktoré sa nevedia nasýtiť jedna druhej.... A kecajú a kecajú až sa prekecajú údolím vzájomných orgazmov k precitnutiu a normálnemu životu. ()

mira007

Záběr na jedno náměstíčko, jeden pokoj , jeden pikolík na scéně tři minuty a všechno do 103 minut obstarají dvě hezký nahatý holky. Myslím, že filmů, který se pitvaj v lesbických vztazích je taky dost, ale tady dávám hvězdy za hudbu, skvělý nasvícení záběru v kombinaci s perfekním digitálním materiálem vytvářejí jedno z nejerotičtějších záběrů na nahé ženské tělo, co jsem kdy viděl... a ta blondýna je hezká, tak proč ne tři hvězdy. ()

bohemia_regent

Přetrpěl jsem to až do konce v bláhové naději, že se objeví NĚCO, co by mi ozřejmilo, čím si tahle kokotina, vlastně spíš pochvovina, zasloužila uvedení na ČT art, od kteréhožto programu divák tak nějak automaticky očekává vyšší level. Nedočkal jsem se. Čím tedy? Že by o tom rozhodlo jméno režiséra? Ale ani umělec formátu Julia Medema nedokázal pozvednout tento nudný film s trapnou zápletkou a trapnými dialogy. Není tu dokonce ani bůhvíjaká estetická kvalita ve výtvarném podání ženské nahoty. Jsem hodně velkorysý, když dávám slabší dvě hvězdičky. A zároveň si říkám, že lepší je poctivé a řemeslně kvalitní porno, které nepředstírá umělecké ambice. -------- V titulcích filmu uvedeno: rok výroby 2009. ()

sedlo03

Film, při kterém sem přišel o "panictví" češtiny. První film, kterej sem viděl čistě anglicky, bez titulků atd. Sem na sebe patřičně hrdej, nebot jsem to pochopil. Loving strangers je úžasná písen 85% ()

kdosizrosy

Erotika?! Ale no tak..vždyť toho zas tolik vidět nebylo! A přirovnávat tohle k pornu je jako srovnávat Lady Fuckingham s veršíky Sapfó. Kde nám Oscar povídá o kládě, tam Sapfó vypráví o kosatcích. Spíš je to taková lechtivá a volně plynoucí poezie, lehce místy dotknutá vlnou kýče. Ale jen lehce. Mezi tou vší nahotou a časem stráveným poznáváním těla se to snaží hrát i na city, na vážnost, na oduševnělost. Někde se to daří, někde ne. Přesto je to film, na který jen tak nezapomenete. Navíc lidé se slabostí pro krátkovlasé slečny se čtveračivýma očima zajisté ocení. ()

PhillM.

Proti nápadu nic nemám, proti rychlosti, s jakou se to šine kupředu, taky ne. Kamera byla fajn, muzika taky. ALE. Pokoj v Římě ničí (ne)herecké výkony, a to především Natashy Yarovenko. Nepřesvědčivé, toporné... nechápu, jak za tohleto mohla být nominována na cenu GOYA. --- Ale jinak naprosto souhlasím s jedním komentářem na imdb, tohle mělo dostat Oscara za kostýmy:D ()

bolan

Jedem s Medem neplatí. Tlachy a tlachy. Dlouho jsem se takhle nudně nenudil. Kdyby se někdo nechal nalákat na erotický námět, doporučuji raději nějaký stupidní porno ať ušetří čas. ()

VictorMartel

Povrchní, nikam moc nevedoucí dialogy, promarněný základní nápad lesbického povyražení s romantickým vyústěním, s ohledem na věk jedné z postav fyziologicky podezřelý casting, sympatický Ital. Samozřejmě divácky vděčné, ale od toho jsou lepší filmy. ()

edie sedgwic

Pokial by sme z tohto filmu zobrali tie dve alebo tri "mysticke" sceny (ta so sipom ma dostala, priznavam sa), vyslo by nam obycajne lesbicke soft porno. Reziser stavil (a v pripade muzskej casti obecenstva sa mu to asi aj podarilo) na nahe zenske tela, ktore sa cely cas promenaduju po byte, prepletaju sa, sprchuju sa, kupu atd atd. Pod tym vsetkym vsak nie je nic, len rozpacite dialogy, POdivne pribehy a akoze hlboke myslienky. Film je zbytocne dlhy, od sceny s kotrmelcami vo vani by som vsetko vystrihla, zbytocne to kazi aj tak uz dost zly dojem. ()

Saur.us

Představte si pokoj v hotelu, v Římě, hlubokou noc a tam dvě krásné ženy, Rusku a Španělku, a obě nahé. A obě nahé celý film. Někdo by řekl, ideální kombinace. Jenže všechno není tak růžové jak by se zdálo. Julio Medem se pokusil natočit smyslné lesbické drama, plné žhavých sexuálních scén a hlubokých myšlenek a názorů. A výsledek? Vypadl z toho lesbický eroťák s nádhernou kamerou, krásnými hlavními hrdinkami (u mě vyhrála vytáhlá Natasha Yarovenko) plné naprosto prázdných a nudných dialogů a myšlenek, s gradací Honzíkovy cesty. Kdyby měl tak dobrý scénář jako měl zmáklou kameru a žhavé postelovky/vanovky, vyšlo by z toho opravdu kvalitní drama. Jedno musím uznat. Ústřední píseň Loving Strangers z hlavy asi jen tak nevyženu... ()

Móó

Z takového téma by se podle mě dalo vytřískat mnohem víc. Na film jsem byla zvědavá, ale musela jsem ho dokoukávat asi na 5x, jak mě to nakonec nudilo, je to škoda, zdálo se to jako sympatický film. Nakonec si pamatuji jen dvě nahá těla. ()

Chundys

Jenom hezký holky a převážně po celou dobu filmu nahatý to fakt nezachrání! Strašná zívačka a dialogy absultně o ničem. Jen za tu nahotu je ta hvězdička, protože člověk se nezasmál, ničemu nedivil, jen se uzíval nudou!!! ()

KuZd

Po ne prilis povedene Chaoticke Ane prichazi Pokoj v Rime a ja mohu opet klidne hlasit, ze Julio Medem je nejlepsi evropsky reziser teto doby. To byl tak krasny film! I ta delsi metraz utece jako voda na to, ze se vce odehrava v jednom pokoji, pripadne na balkone nebo pod balkonem. ()

mala_kea

Ono 109ti minutový záběr na dvě nahé slečny a občasným vpádem jednoho "gaye" může působit dobře. Ovšem, tohle je film nefilm. Film, ve kterém jde o hodně a zároven tam nejde o nic. Film, ve kterém jsou herecké výkony skvělé a zároven špatné. Tady si opravdu přijdou na své jen Medemovi fanoušci. Takhle ztupělou hovadinu jsem vážně nečekal. A že nahota vytáhne film do nejvyšších pozic ? Kdeže, pouze mě přinutí přidat hvězdu navíc, za odvahu a striktnost hlavních představitelek. ()