Poslední noc v Římě

• Česko Pokoj v Římě (více)

Alba je krásná španělská dívka, která během posledního dne svých prázdnin v Římě potká Natašu – atraktivní ruskou turistku. Alba se dá s Natašou do řeči a protože ji žena začne přitahovat, pozve ji k sobě do hotelu. Počáteční zábrany jdou brzo stranou a ty dvě se spolu pomilují. Během následujících dvanácti hodin si Alba a Nataša vyprávějí o svém životě, ilustrují to fotkami na internetu a užívají si vzájemných tělesných rozkoší. Alba vypráví, že je její matka opustila rodinu, když byla ještě malá a nakonec skončila jako vydržovaná žena bohatého araba. Nataša se podělí o zkušenosti s hrubým otcem a sestrou kunsthistoričkou. Ale vyprávějí si ženy skutečné příběhy, nebo jedna druhou pouze krmí pohádkami v domnění, že se už nikdy v životě nespatří? (HBO Europe)

andrii

Apartmá v roztoužení. Dvě ženy v záři intimního osvětlení. Jen pár polibků…na ústa, do klína, na chodidla. Jen tak toulat se, proplétat, vzrušovat, vstřebávat. Sladký vpád nočních paprsků Šeherezád. V jedné místnosti ženské scenérie propouští své silice předností. Smyslností unášeny, osaměly, zkameněly. Hranu studu přepadly, (p)otupily. Vzájemná přitažlivost rozlila se po pokoji. Odzbrojím tvé tělo, každý střípek něhy i vášně zasadím do něho. Rozkoš proudí, vyprávění bloudí. Pravda, nebo lež? Nabídni si, představ se mi…Vnímavý módní poetický oheň otevřeně plaché ženskosti, brilantnost nitra emocí, neovladatelná oddanost příležitosti, zaslíbení nahoty v orgastickém obřadu třinácté komnaty. Čarovná slast. Teď a tady. Zavoní, zaroní. Poprvé, naposledy. Už svítá. Opouštíme hotelové končiny. Děkuji Ti za tvůj čas. Letní slunovrat rozhrnul dotek kouzel, zanechal onu identickou múzu meditace v nás. ()

ecceHOMMO

Dve ženy. Mnohokrát nahé. Je to láska? Alebo len rýchloprchajúce citové vzplanutie? Čo je pravda a čo lož? Kým je tá druhá žena? Film nie pre každého, pretože jeho podstata sa neskrýva v nahote ani v príbehu ako takom....slová tie majú zazračnú moc. ()

st.jim

Dvě nahé ženy v jednom pokoji někde v Římě. Kdo by to byl řekl, že to bude taková nuda. Vlastně ani nevím, co jsem mohl čekat. Holky prožívaly románek, já se nudil :)) ()

farmnf

Abych nezapomněl, hudba v tomto filmu není nijak objevná ale je od Jocelyn Pook, proslavené v posledním Kubrickově díle Eyes Wide Shut. Hóódně rychle jsem si sháněl soundtrack. Když jsem v lesbické konverzačce slyšel příběh o šejkovi, chtěl jsem to tradičně vypnout. Pak si říkám Medeme, Medeme něco dobrého z tebe přece musí vylézt. A vylezlo. Netradiční drama dvou žen, které převážně vystupují nahé. Jedna lesba je a druhá má tuto zkušenost poprvé. Medem to vymakal tak, že Alba je skutečně hispánka a Nataša skutečně ruska. Kamera opravdu skvělá. Holky jsou tam pořád nahatý a strkají si prsty do vaginy. Film ale nevyznívá nijak pornograficky. Medem citlivě tlačí na pilu inteligentních heterosexuálů. Chlapi neblbněte, tohle se fakt mohlo stát.....A vydržte do závěru-nechci spojlerovat ale závěr není tragický ani šťastný-je reálný. ()

Mirokukii

Noční Řím a dvě ženy, pro které se jejich setkání stává nocí plné nespoutané vášně a něhy, poodhalováním důvěry, citů a poznáváním se sebe navzájem hlouběji a víc, než jim dovolí žárem spálená nahá těla (přijít, odbýt si to svým, popř. ráno repete, zvládne každý blbec). Dvě představitelky jsou téměř po celý film prakticky nahé, což by mělo ocenit hlavně pánské publikum, neboť je dle mého na co se dívat. PS: Chudák Max. ()

Johnny.ARN

Príjemné lesbické softporno. Kecavé pasáže ma nudili, lebo stále nad nimi trebalo rozmýšľať, nakoľko sa tam non-stop klame a na to som nemal v mozgu dostatok krvi. 3 z 5 ()

Brandon

Čistočistý estrogen. Medemovy nymfy, jakoby zrozené z tahů štětců dávných italských mistrů, jejichž citovému sbližování, ostýchavému poznávání, odhalování pravdy, je svědkem, průvodcem starý hotelový pokoj. Filmařsky dokonalé, herecky slušně zvládnuté, paradoxně největší slabinou je ale onen 100% ženský prvek. Kdo jim má rozumět? ;-) ()

Autogram

Radosť pozerať, bezpochyby. Medem prináša vždy niečo zvláštne, tentokrát v zaujímavom soft-porno balení príbeh krátkej lásky v jednej izbe. Plný klamstiev, ktoré som však očakával nielen vyrozprávané, ale aj sfilmované. Hoci hovoriť mali obrazy takmer ako od Michelangela, nestačilo mi to. Melodramatický záver nie je našťastie prehnaný, ale aj tak jedna hviezda je výlučne za dokonalé nahé telá. –––– Představa, že mezi nás vstoupí mužský prvek, se mi nelíbí. ()

Jane18CZ

Ze začátku se mi ty dvě...ženské :D nezdály pěkné ani jedna, ale postupem filmu si mě získaly. Je to celkem zvláštní, zajímavý film, který mohu doporučit, pokud máte zájem o něco z jiného soudku. Film který asi nemá jiné filmové dvojče, které by se tomuto filmu podobalo... ()

janik.sk

Dve nahé telá a kopa blábolov. Ak tam bola vzájomná príťažlivosť, tak sa ju nepodarilo preniesť na plátno. Elena bola lepšia v Almodóvarovej Koži. ()

Hanys_

Medem je génius ve vytvoření parádní atmosféry. To erotické dusno v jednom hotelovém pokoji by se až dalo krájet. Navíc skoro každý záběr by zasloužil zarámovat. 7.5/10 ()

Gogo333

Dvě holky si na pokoji užívají sexu. Sem tam si něco řeknou a hned na to zase skočí. Z Říma toho vidět moc není, z holek prakticky všechno. 45% ()

Ripley

Uzívaná softpornová nuda s úsměvnými dialogy,nevěrohodným herectvím a tuctovou režií s kvalitními kamerovými nájezdy. ()

HonzysKISS

Jestli se na to chcete podívat jenom kvůli těm kočkám, tak si radši pusťte porno. Tohle je bohužel docela o ničem. Všechny zápletky jsou jenom o tom, odkud a kdo skutečně ty ženy jsou. Takže celou dobu vypráví svůj „nudný“ život. Ještě že ty herečky jsou atraktivní. A ta hudba taky hodně stojí za to, až jsem se divil. Každopádně až si budete chtít někdy pohonit a u toho poslouchat příběhy, tak je film pro vás. ()

iampatrik

40% Zajímalo by mě, jak by byl film hodnocen, kdyby se tam celou dobu nepromenádovaly nahá Elena a Natasha.. Pěkné prostřední pokoje, potažmo Říma, pěkná ústřední dvojice, tak aspoň za to ty dvě hvězdy. ()

Kejt.lin

achjo...ta hudba? absolutně mi k tomu neseděla. Jako vážně. Naopak bych si k tomu dokáízala představit nějaký drsoň Rammsteiny, který by tu nudu mezi dvěma dívkami, jenž by měli plát vášní rozbourali a podpořily svůdnost okamžiků, který absolutně zanikaly. Takhle to byla fakt těžce odpuzující nuda, která mě sváděla film vypnout už po 4 minutách, což se vlastně stalo, ale ještě jsem to vydržela asi tak 20 minut. ()