Val je velmi atraktivní a vzdělaná mladá dáma posedlá sexem. Je schopna milovat se s kýmkoliv, kdykoliv a kdekoliv. Permanentně loví nové muže a každé toto setkání jí přináší uspokojení. Její deník je svědkem všech milostných eskapád se spoustou pikantních detailů. Posedlost se stále zvyšuje a proto se vzdá lukrativního zaměstnání a stane se prostitutkou v luxusním privátním klubu. Postupně ale odhaluje i stinnou stránku tohoto „povolání“: násilí a drogy. Smrt její blízké přítelkyně ji přesvědčí, že je čas postavit se na vlastní nohy... (oficiální text distributora)

bono22vox

Průměrný film, který mohl být skvělý, kdyby se nebál jít víc do hloubky. Kdyby aspoň ta erotika teda za něco stala sakra... ()

mira.l

Zajímavé dílko, kterému dávám takové trochu ušmudlanější 4*, ač to tak zpočátku nevypadalo. Už jen kvůli tomu, že mi hodnocení přijde malinko podhodnocené. První asi půlhodina... no říkal jsem si, a nebyl jsem asi sám "to se tam bude jen mechanicky šoustat?", pak se to ale poněkud vyvinulo a nakonec z toho vylezla celkem koukatelná podívaná o tom, že takto nenasytná žena touží po lásce a normálním životě, ale prostě má problém si poručit, ovládnout se. A ano, vpodstatě je to film docela neveselý, dramatičtější, než by se na první pohled zdálo, o tom, kam může dospět sexuálně velmi náruživá žena, dokonce tak velmi náruživá, že její touha po sexu se dá označit za poruchu, nemoc, závislost, jak kdo chce, stejně jak drogy, chlast, automaty, ono je to vlastně jedno. Bylo tady vidět, že díky tomu spadla až na téměř úplné dno. Vpodstatě něco podobného, i když poněkud jinak zpracováno, se probírá ve 2dílné Nymfomance od Triera. Myslím, že to tu velmi trefně .vyjádřila uživatelka Viktooorka. Stejně jako Malarkey a Enšpígl. EDIT 7.1.2106 Po druhém shlédnutí, už na DVD, hodnocení trochu poupravím z těch ušmudlaných na čisté čtyři. Těžko říct, kde je příčina zdejšího tak nízkého hodnocení... Rád jsem se na film podíval znova, B. Fabra to zahrála myslím celkem dobře, snad jenom drobná připomínka ke konci, který .... diváka vlastně tak nějak vrací na začátek:). ()

stiewe

Už po pár minutách jsem si připadal, že jsem si omylem půjčil špatný film. Tolik erotickejch scén jsem neviděl v normálním filmu, ani nepamatuju. Velmi odvážný film, který mě ovšem po půl hodině začal celkem nudit a jenom s přemáháním jsem ho dokoukal. ()

DeathRock

nebudu se dlouze rozepisovat. ono prakticky neni o cem. Film je proste plochy. Chybi drama i napeti. Vsechno je to podano tak nejak nemastne. Kazdopadne se mi libily urcite pohledy kamery, s tim si opravdu vyhrali (obcas). ()

BaronX

První a poslední půhodina filmu naprosto dokonalá - neokoukaný pohled do duše jedné závislé ženy; střední část filmu ale plytká a absolutně nezajímavá. Prostě film, který stojí jen na ... "sexuálním základu" ... a to se mně, přiznám se bez mučení, líbilo! ()

Alojs

Slovy jedné nejmenované postavy z jednoho nejmenovaného sitcomu: "Ach... můj... Bože!" Prosouložená hodina a půl bez jakéhosi vyššího smyslu, povrchně klouzající po směsici důvěrně známých (čti klišoidních) scén. Hrdinka souloží se vším a s každým, nešťastně se zamiluje, její vyvolený je pěkně rozpolcené hovádko, hrdinka od něj utíká, následně pracuje v bordelu, potkává zde dobrosrdečnou děv(en)ku a také vyčůranou bordel mámu. A to není vše! Máme tu ještě jednu sebevraždu, útěk z bordelu, shledání s kamarádkou a jeden (téměř matrixovský) proslov do kamery, zakončený skoro až mrazivým: "JSEM NYMFA!" Ani nevím, proč dávám tak vysoké hodnocení. V poslední době mám na špatné filmy patent. ()

mObscene

Pre mňa to bol film dobrý.....zaujímavý a žiadna telenovela alebo podobne.....príbeh jednej ženy ktorý rozpráva o tom, že aj to najlepšie býva to najhoršie..určite stojí za pozretie...a na zamyslenie.. ()

Faruco

Tak asi jsem čekal moc.. nějakou zásadní myšlenku, uvědomění a bohužel, alespoň z mého pohledu se mi jí bohužel nedostalo, možná, protože jsem (vzhledem k pohlaví) špatná část publika nebo protože mě prost nebaví skoro 2hodinový pohled na jednotvarné souložení. To si můžu pustit porno. ()

skejpa

Podle mě dost podhodnocený film. Je to pěkný film a čistá zpověď. Občas drsné ale vlastně celkem romantické. Hlavní hrdinka taky sympatická, nevšední. Mě se ten film prostě líbil. ()

Nikol10

Vůbec mi nevadilo,že hlavní hrdinkou je žena,která nemá zábrany a chová se spíše tak,jak jsme zvyklý u mužů. Naopak mi byla sympatická. Jen mě film zklamal. Čekala jsem,že to bude víc vzrušující a více napínavé,ale až teď jsem si přečetla,že to má přívlastek romantický. Každopádně se to dalo dokoukat,ale nic moc,spíš nic než moc. ()