Val je velmi atraktivní a vzdělaná mladá dáma posedlá sexem. Je schopna milovat se s kýmkoliv, kdykoliv a kdekoliv. Permanentně loví nové muže a každé toto setkání jí přináší uspokojení. Její deník je svědkem všech milostných eskapád se spoustou pikantních detailů. Posedlost se stále zvyšuje a proto se vzdá lukrativního zaměstnání a stane se prostitutkou v luxusním privátním klubu. Postupně ale odhaluje i stinnou stránku tohoto „povolání“: násilí a drogy. Smrt její blízké přítelkyně ji přesvědčí, že je čas postavit se na vlastní nohy... (oficiální text distributora)

ANTYCHRYST

Lehce erotickej bijak.. kterej kamerou občas připomíná telenovelu..ale dá se na to koukat.. neustále vykukujici ochlupena vagina :) to celé řídí.. Ital jako solidně vymletej..jak tam naběhl na toho bukvicaka do ty práce..haha..no coo noo hold měla neustále svrbeni a potřebovala častěji protáhnout.. 50% happy end se mi k tomu moc nehodil.. ()

Tamdydam

Hodně silný film. Tolik z něj dýchá život, přirozenost, osobitost, skutečné emoce, erotika, přirozená krása lidí a prostředí... Ostatně jako z mnoha jiných Španělských filmů. Jako tak zřídka z těch amerických... ()

Miss_Jones

Film mi vůbec nepřišel špatný, ještě že jsem se od jeho skouknutí nenechala odradit (pro mě lehce nepochopitelným) nízkým hodnocením... ()

Bigfuckman

Deník nymfomanky by se velmi dobře hodil do pozdních sobotních hodin na tv Nova, něco jako náhrada deníku červených střevíčků. Tenhle druh filmu je asi spíše určený něžnějšímu pohlaví a tak mi moc radosti ze shlednutí nenabídl. Erotikou je film nabitý, ale absolutně (pro mě) nepřitažlivý děj a spousta zbytečných scén. Mladá Chaplinka Geraldine (no tedy spíš už stará) působí ve filmu velice charakterně a posmutněle. Celkově doporučuji sledovat s ženou po boku a ne civět na to sám jak já. ()

FortKnox

-Našla jsem si práci; -To jsem ráda, pro jakou firmu; -No je to bordel; -To není vtipný; -Začínám zítra. K dokonalosti chybí opravdu jen to, aby si režisér uvědomil jakou cestou se chce vydat, jsou tu okamžiky kdy jde děj jednou cestou, pak se jakoby vrátí zpět a jde druhou cestou. -Ahoj; -Ahoj; -Nepůjdeme nahoru, chci si s tebou zašukat; -Ale já nemám peníze; -To nevadí, je to zadarmo. ()

amyth odpad!

Když jí svrbí, má si koupit vibrátor a nebo na pysky nasypat skelnou vatu ....... Proboha kdo na takové věci dává peníze ..... ()

Asdas

Další film v ktorom sa hraje na umenie a je to skôr k smiechu :) Bez deja natiahnutá poviedka o jednej krave. ()

DeNighty

První polovina filmu ještě docela ušla, ta druhá už byla ale o poznání horší - byla pořád o tom jednom a tom samém, v podstatě bez příběhu.. ()

yaqwsx

U tohoto filmu dokážu pochopit i nízké hodnocení a nařčení z telenovely. Upřímě - první polovina filmu tak vypadá. Naprosto uhozené scény, "telenovelová kamera a hudba", naštěstí v půlce se film trochu vzpamatoval, upustil od telenovely a začal se zajímavě vyvíjet. Rozhodně musím filmu pochválit námět - ale co se týče scénáře, mohl být zpracován lépe. Z filmu nemám jasný dojem. Na začátku mě otrávil, od poloviny zaujal a ke konci se mi zhnusil svým odfláklým koncem. I tak to ale na tři hvězdy stačí. ()

marek29

Z původních 5 dávám nakonec jen 4* (týden po zhlédnutí), aby se neřeklo, že sám jsem SATYR :D Ale teď k hodnocení: Kdo má rád lechtivé scény a to tak že hodně, tak polovina filmu je vyplněna tímto druhem záběrů. Bál jsem se, že to bude sklouzávat do porna místy a jaké bylo moje překvapení, když se začal přede mnou odvíjet děj ověnčený zvraty.. :) Já si při sledování přišel na svoje jak co do filmové kvality, tak po erotické stránce. :) Nicméně 5 hvězdiček si šetřím pro filmy velmi speciální - které mě něčím ohromí. Takhle jsem byl pouze příjemně překvapen a film hodnotím jako chvalitebný ;) ()

Andik

Priznávam, nie som panic a ani nie najmladší, ale nemal som to šťastie, aby ma znásilnila žena s týmto druhom krásnej, vraj choroby.Je veľká škoda, že už ženy nenosia tie podväzkove pančuchy, už len to pomyslenie, že ich žena má vám robilo pomyslenie a potom ten prechod z pančuchy na pravú kožu, ktorá sa následne zmenila na kožu husiu, škoda reči.Chcel som dať tri, ale znížim sa k väčšiemu hodnoteniu a dávam štyri mládeži neprístupné. ()

henrycruel

Příběh nymfomanky, která kvůli svému chtíči přijde o práci a nechá ze sebe dobrovolně udělat prostitutku, aby mohla pokračovat v tom, co má nejradši... Nějak zvlášť mě to nezaujalo! ()

ostravak30

Děj vyplývá již z názvu. Sex na vás zkrátka vyplazuje jazyk v každé druhé scéně. Na druhé straně nutno dodat, že se jedná o žádné porno, kde by jste viděli vše a šlo o zobrazení sexu bez bázně a hany. Má to svůj příběh, a ne špatný. Vlastně mě překvapilo, jak kvalitní film to je. Čekal jsem něco na způsob: Dělám to často a ráda. Budu stručný, neboť nevím, co víc bych dodal. Líbili se mi herecké výkony, včetně hlavní představitelky. Líbila se mi hudba a to tak, že velmi. Příběh nebyl k usnutí a sex byl zobrazen tak, jak byste to u takového filmu nečekali...tedy běžně, jako v jiných filmech...kupříkladu komediích apod. Víc než na tři hvězdy to nebylo, ale já osobně jsem čekal, že po závěrečných titulcích budu přesvědčený o nižším hodnocení. Příjemné překvapení. ()