Řezník

Jin-won Kim

Scénář:

Jin-won Kim

You Dong-hun

Příběh začíná pohledem na mladý pár, který se ocitl na jatkách (či v chlívku) a my pozorujeme jejich psychické utrpení. Dvojice musí sledovat mlácení a následně postupné zabíjení okolních unesených postav. Děje se tak až do té doby, kdy mají přijít na řadu. V tuto chvílí muž přemlouvá únosce, aby zabránil mučení své ženy. Jeho prosba bude vyslyšena, ovšem za splnění jedné důležité podmínky a to, že se musí podrobit tělesnému týrání, které bude trvat 10 minut. Zachrání muž svou ženu?

Tento poměrně náročný film zachycuje mučení a následnou smrt člověka („snuff“). Celkový dojem a napětí upevňuje použitá technika s kamerami na hlavě (podobný „first-person“ efekt byl použit v DOOMU (2005)). (soldiersn)

bakeero odpad!

Tohle je opravdu ta nejnudnější a nejzbytečnější úchylárna, co jsem kdy viděl. A že jsem jich viděl! ()

Tormentor665

"Ahoj mami...kterou knihu, myslíš bibli?...neboj, mám se dobře..." Velice zdařilý dvojitý snuff, koncept s kamerama na hlavách obětí mi přišel vzhledem k závěru trochu děravý, ale možná jsem to, stejně jako obě vlády na Korejském poloostrově, nepochopil. Nicméně mě to docela pohltilo, mísily se ve mně nápady, jak na mučení přispět a po konci jsem zavolal svému realitnímu agentovi, aby se poohlédl po volných a opuštěných továrních komplexech. ()

Amynka

Měla jsem strach si to pustit.Né kvůli tomu,že bych se bála,že to bude moc brutální,krvavý nebo nechutný...Za 1. jsem už viděla hromadu filmů,kde všelijak mučej lidi-jako příklad uvedu šílenou Grotesque,která není rozhodně pro slabý povahy...a za 2.expert na takovýhle šílenosti tomu dal jen za tři..Ale já se musela naučit při sledování takových filmů nepředstavovat si jaký by to bylo ,kdyby se něco takovýho stalo mě,jak to musí šíleně bolet atd..No a tady vše sleduji z pohledu oběti a autorovi jde o to,abychom se vžili do role mučené oběti!!A toho jsem se právě bála...No jako bylo to drsný,ale kupodivu mě to nerozhodilo jak jsem čekala!A upříměSPOILER potom co ten ubožák provedl svý ženě,aby se zachránil, jsem si přála aby ho chytili a dost nechutným způsobem zabili!!A toho jsem se nedočkala...Jo, ale ten jejich řev byl teda šílenej a to znásilnění!!!!FUJ!!No jsem trochu zklamaná,čekala jsem,že mě ten film rozseká a začátek vypadal slibně,ale nakonec je to jen průměr-nesledovala jsem to znuděně či bez emocí,to rozhodně ne,ale nejsem na tom tak špatně,abych si teď musela jít pustit pohádku:-) ()

Shanen29

Režisérských a KAMEROVÝCH minelí je zde až moc a trhance filmu jsou zde hodně znát.Film šokující moc není a vypadá to spíše že zápolili s rozpočtem.Mimo záběr jsou vlastně všechny důležité věci co gore film dělají filmem a snuff??-to si asi někdo z nás vystřelil. ()

soldiersn

Musím uznat jednu okolnost a to, pokud by zde bylo více sexu a umění, dovolil bych si říct, že to v mém osobním hodnocení nakopalo 120 DNÍ SODOMY do p***. ;-) Nicméně PIER PAOLO PASOLINI si svou pozici perverznosti stejně udržel. Což je dobře. ()

Olafson

Atmosférická hrůza v jihokorejském balení. Nenávratně pryč jsou časy, kdy diváci omdlévali při Mouše Davida Cronenberga. Až zpracuje IMAX podobný film do 4D, bude to tak sugestivní zážitek, že to může nějakého diváka úplně psychicky odrovnat. ()

Pitryx odpad!

Tak nevím, co jsem čekal. Vlastně vím. Gore nářez jsem čekal. A prd. Po dvaceti minutách jsem to musel vypnout, protože mne z té debilně poskakující kamery bolely oči. Takže hned mínus čtyřicet. Další mínusy po sečtení dávají filmu jen málo nadějí na lepší hodnocení. Největší zlo je tady to co nejvíce nesnáším, a totiž to že se zásadní věci dějí mimo záběry. Za další, jestli si tvůrce filmu myslel, že stačí udělat na zdech červenou barvou šmouhy, a to je vše, tak se spletl. Tedy u mne. Nakonec je ve filmu dobrých tak pět minut, a to do toho počítám i závěrečné titulky s hezkou hudbou. Pro mne zklamání a 5 %. ()

vaska

Tak nevím..komu se tohle může líbit??Potkat já "lidi" kteří si hrají na bohémy či "umělecké znalce" a dali tomuhle byť jen jednu hvězdu nebo hajzly kteří takové filmy točí a rozhazujou je do světa kde už tak je dost svinstva,bez debat se ze mne stane řezník..jeden řez nožem a je klid..a vážně bych takové šmejdy oddělal bez skrupulí a výčitek,myslete si kdo a co chcete...fuck off a ukazuju finger takovýmhle sračkám..to už není ani ten odpad...kam až dokážou "lidi" klesnout...?? ()

muti

prvych 30 minut klude pretocte, su to same keci a nic sa nedeje. potom zacina zaujimavy deal kameramana reziera co navrhuje obeti ako si zachranit zivot. Na rozdiel odo mna Huntera tento film nejak prilis vzal, asi toho este vela nevidel alebo bol na taketo nieco primlad ;). stotoznujem sa s Flipnicom, ktory sa na film pozera s vacsim odstupom. ()

Ondrew

Fake snuff film, ktory cca 1/3 nie je prilis zaujimavy, ale uz i tam je citit naznak postupneho budovania desivej atmosfery toho, co ma prist na scenu neskor. Nuz... a vtedy sa autori dostavaju do raze. Velmi vyrazne snimke napomaha pohlad akoby z prvej osoby. Spociatku som si hovoril, ze co je moc, to je moc, ale mna len tak lahko nieco komplet neodradi, a tak som to zvladol (snad) bez ujmy na dusevnom zdravi. V konecnom dosledku kvitujem najma kameru a celkovu snahu o vytvorenie dojmu "tocime film o snuff filme." Tradicne ide o kusok pre okrajove publikum, no v globale ho vnimam skor ako priemer. 55%. ()

Snakefinger

Tak nějak nevím. Celou dobu jsem čekal co bude teda BEHIND THE LIMIT jak tady prohlašuje Flipnic a nic takového jsem neviděl. Tedy viděl, ale stokrát před tím a stokrát líp. Jinak tento film hraje spíše na psychologickou strunu a dost se mu to daří. Určitě nelituji že jej mám ve sbírce. ()

ProchY01

Možná bych hodnotil i lépe... za některé nápady (kamery na obětech), ale ke konci je tam jedna příšerná chyba, která mi dost zkazila dojem z filmu - !!!POZOR SPOILER!!! Všimli jste si, že prchající přeživší si otevírá dveře do auta relativně zdravou rukou se všemi prsty? Což by po předchozím dění nešlo. No a to vážně ubere na efektu... ()

klobasa

Co k tomu dodat.Chápu jakékoliv hodnocení.Ty kamery tomu dodávaj atmosféru a někdy je to fakt psycho,ale na druhou strano mě to přišlo dost samoúčelný.Normálnímu diváku nedoporučuji. ()

gfrusvk odpad!

Maximálne nudné a idiotské, ak to chceli natočiť aby to bolo brutálne, sadistické, perverzné a neviem aké, tak im nevyšlo ani to. Neni to ani nechutné a ani psychicky vypäté.. Pre mňa odpad z každej stránky. ()

Kaylar

Viděla jsem už spoustu "humusu" z žánru snuff filmů, takže jsem se těšila na shlédnutí filmu Řezník a neměla jsem s tím žádný duševní problém. A tady nastává ale... Zdálo se mi to nebo opravdu trvalo poměrně dlouho, než konečně došlo k nějaké pořádné gore akci? Kdo za to může - tvůrci filmu, že mi nenaservírovali pod nos hned od první minuty slušnou porci ultra násilí nebo jsem prostě už tak moc otrlá? Zpočátku se mi film zdál spíš jako duševní mučení, kdy oběti (správně) předvídají, že mohou každou chvíli přijít na řadu... Torture akce se rozjela až za docela dlouhou dobu. Tak nevím... film není špatný, ale na mě zase nějak extra nezapůsobil. ()