Wyvern

(TV film)

Televizní film natočený pro kanál SCI-FI. Jake Suttner bydlí v malém městečku na Aljašce, které, jak tvrdí, bylo napadeno velkou nestvůrou, připomínající draka. Tento drak byl známý v mytologii jako Wyvern, který se probudil kvůli globálnímu oteplování z rozpouštějících ledovců Aljašky. Nyní se budou muset všichni obyvatelé městečka postavit této krvelačné bestii. (LIVINGDEAD)

Stejšn

Klasická televizní sračka. Nic nového, všecko stokrát viděno, žádné překvapení, prostě nuda a šeď. Dvě hvězdičky za tu digitální potvoru, ktera na TV zpracování byla jakžtakž slušná, i když občas jí ujížděly stíny, světlo a někdy i velikost vzhledem k okolí. ()

Pitryx odpad!

Já tyhle drakiády rád nemám. Jsou všechny stejné a jen těžko se od sebe rozlišují. Zde bylo pár gore, ale jinak nic co by oživilo žánr. Opět jsme krmeni nesmysly, že drak s velkým rozpětím křídel létá běžně tam, kde jsou stromy aniž je poškodí atd. prostě blbina. 201110028257/8452 ()

rischa65

Neprůstřelná, velmi povedená, létající ještěrka-Wyvern, působila ze všech učinkujících nejinteligentnějším dojmem. Od začátku jsem ji fandil a byl jsem proto velmi smutný, když v závěru tragicky zahynula. Nicméně doufám, že někde v mechu pod aljašským smrkem, zůstalo zapomenuto jěště jedno její vajco a my se můžeme těšit na druhý díl. Tentokrát zvítězíme! ()

djbarrel odpad!

Ať přemýšlím jak přemýšlím, nevymyslím nic, co by stálo za tu jednu hvězdičku. V malé Aljašské vísce a 15 obyvatelích se zrovinka připravujou na oslavu, když tu náhle, kde se vzal tu se vzal, drak a začne všechny požírat . Uáááá :) . Otřesné digitální efekty, toporné herecké výkony, logické kiksy ... co víc si přát, pokud milujete opravdu špatné filmy, nicméně můj šálek kávy to není a film jsem musel shlédnout na dvakrát aby se dal strávit. 8 % ()

DandaPiper

Jedna navíc za Erin Karpluk, která je mi velice sympatickou od té doby, co jsem začal sledovat "Being Erica", jinak samozřejmě špatný... ()

TheKLF

Drak se mi líbil, film na to že to byl TV se taky jakž takž povedl, ale bylo tam dost věcí co mi vadilo, nejvíc asi ta intaligence obludy .... :D ()

blade23mc

No šílený výmysl, zamrzlý drak kdesi na aljašce, co když letí tak je veliký ale jakmile se v lese schováte někde za strom, kde je jich tři prdele, tak na vás stejně může vybafnout zpoza jiného keříku nebo dokonce přeletět nad hlavou. Město ve filmu musela být vyloženě díra světa, páč tam vedla jediná hlavní cesta, kterou si dokázal dráček ohlídat a do toho stíhal vlastně i mini vesničku a zároveň svoje hnízdo.. no asi se narodil s gpskou v hlavě a signálem všech lidí v ní,že hned věděl, kde koho hledat.. no ztráta času až jsem to skoro nedokoukal.. 10% ()

Kalda69

Od zacatku filmu jsem chtel byt optimisticky a nebranil se i 4* ale posledni ctvrtina filmu je tak nedotazena, respektive me vubec nesedla a je to opet jen lehce podprumerne Becko na nedelni odpoledne (samozrejme 15+). ()

weetya

Wyvern vypadal slušně. Film byl bohužel plný spousty nelogičností, ať už akcí postav nebo třeba že, drak si udělal hnízdo ze samých železných krámů, proč? Co je v podobných filmech s velkými potvorami důležité, je jejich zlikvidování. Tady to byla slabota, navíc dost divná. Kdyby vymysleli něco lepšího, mohli by si i odpustit vatu v podobě vzpomínání/sebezpytování hlavní hrdiny (tradiční špatně hrající neoholený "sympaťák") ()

martan1

Film samotný vážně dost slabý, hlavně nejvíc wtf scénka na konci, když se Wyvern zasekne v tom tahači :D jedna hvězdička navíc za Dona S. Davise, ačkoli se v tomhle filmu zrovna moc nepředvedl ()

Jeffic

špatný herecký výkony, animace, efekty. Dal jsem tři páč mě to i tak bavilo příjemné béčko, s béčkovými herci. Mám rád filmy s koncem světa. Pro toho kterej chce vidět krvák (malý ale i tak) a u toho vypnout, doporučuji. ()

PORTER44

Hodně velká slabota sci-fi žánru,není to uplný odpad ale daleko k tomu nemá,obluda v podobě draka nic moc ani herecké výkony nestáli za nic. ()

Pollini

Pozor spoiler!: "Cože, hnízdo!?". To nejspíš mluví za vše. Počítačový drak terorizuje město, je tam pořád jasně vidět a to je plus, ale zas efekty nic moc! Samozvaný zachránce se pořád ptá, jestli jsou všichni v pořádku, místní blázen není jeden, ale tři. Krasavice, šerif, doktor a přistěhovalec slibují klasické zobrazení života osamělého města. Anketa: Zůstane či odjede samozvaný ochránce ze samoty u lesa? ()