Hory zalité krví

• USA The Hills Run Red (více)

Ten příběh jste určitě slyšeli. Vypráví o nejkrvavější, nejkrutější vyvražďovačce, která vznikla v 80. letech, ale záhadně zmizela. A jsme v současnosti: trojice hororových fandů hledá tajné místo, kde se film točil a doufá, že tu najde jeho kopii. To, co objeví, je fakt, že tajemný krvák je víc než jen film. Je skutečný. A oni jsou jeho nejnovějšími hvězdami. Hory zalité krví přicházejí s úplně novým rozměrem hrůzy, protože zděšení filmoví nadšenci musí vzdorovat šílenému vrahovi, který nosí zdeformovanou masku dětské panenky. Ale moment, Babyface je přece jen filmová postava, ne? Ne. On žije. Čeká. A těší se na setkání s fandy, kteří zemřou – pomalu, krutě, otřesně – pro jeho umělecké dílo. Rozjeďte kameru! (oficiální text distributora)

Scenixia

Začátek byl únavný ... člověk čeká, kdy se konečně něco začne dít. Ale když už se začnou dít věci, tak to stojí za to!!! Rozhodovala jsem se mezi 3-4 hvězdičkami. Kdyby to bylo možné, dala bych za první polovinu 2 hvězdy a za druhou 5. ()

tatka

Dala som si vanilkovú zmrzlinu s malinami, usadila sa do kresielka a zapla telku. Bolo okolo polnoci, na nejakom kanáli bežal tento film. Zmrzlina začala vyzerať ako vytečené mozgy a malinový sirup sa zmenil na tmavú, zrazenú krrv. Asi som si mala dať chleba s cibuľou. Vlastne sa mi viac páčila prvá polovica, kým mládežníci ešte pátrali po filme a filmároch. A pritom sa im diali kadejaké nepríjemné a nepredvídané nepríjemnosti v nepriepustných lesoch. Keď došlo na masakrovanie, už to nebolo také napínavé. To už som len čakala koho, ako, na koľko krát, prípadne na koľko spôsobov zmasakruje. Ale chlapci si dali prácu, všetko bolo pekne krvavé, nápadité, neodfláknuté, Akurát kvôli mne nemusel hlavný masakrovateľ nosiť tú masku. Ono to v horore pôsobí dobre, keď hlavná hrdinka stojí proti monštru s niečím neľudským miesto ksichtu. Pekne ju to vydesí, začne rýchlejšie dýchať a tak Angelikovsky sa jej dme hruď. . Pre mňa, sediacu v kresle to zas taký šok nie je. No budiž, máte zvyšnú masku, tak ju použite. Film skončil a ja som kukala z okna na autá, zaparkované pri chodníku. Musím priznať, že ma ten pohľad dosť potešil. Hehe. ()

oli9

Opět snadno předvídatelný děj, prostředí sice působivé, ale děj naprosto tragický. Musim přiznat , že jsem se ani nebál což jsem trošku doufal v to,že budu. A tak film 1 hvězda a druhou přidávám jenom kvůli Sophii Monk a jejím vnadám ()

Shimmy

Nechutný, překvapivý, krvavý a ještě jednou nechutný, ale tak co bych taky mohla čekat že:D * obsahuje spoilery * - Líbilo se mi, když se nevinná (již vyléčená hnusná děvka a feťačka) projevila jako nejhorší masochistka a líbil se mi konec (zbláznění "mladšího Stifflera" a bezmoc jeho těhotné bývalé dívky). Ustřihání tváře a našití masky panenky na obličej malýho chlapečka ale taky nebylo k zahození:D Zlatý střed 3* ()

hony23

Typický slasher, který nadějně spěje ke grandióznímu finále, to však z pro mně z neznámých důvodů nepřijde. Jako to fakt nepochopím. Máme tu skupinku teenagerů, kteří jdou na brutální porážku, jakýkoliv akceptovatelný závěr filmu ale chybí. ()

Neel

Zase skupina mladých lidí. Zlý to sice nebylo, dmoucí se hruď sličné blondýnky je pro pánské publikum skutečně úchvatná, má to nápad, má to nějaký ten děj, ale jinak mě to fakt ničím nepřekvapilo. Pořád tam něco chybí. Stereotyp ječící slečny utíkající před zákeřným Babyfacem, kuchání mladého chlapce, prostředí lesa a uprostřed lesa stojí opuštěný dům, pořád to stejný... ()

Srpenec

Prvních pět minut bylo opravdu dobrých (stříhání kůže nůžkama) poté se z toho stal velice nudný film, kdy jsem přemýšlel i o vypnutí jelikož se tam prostě nic nedělo. Děj tohoto filmu byl snad vymyšlen na klíně. Posledních 20 minut to zase ožilo neboť tam byla velice dobře zahrána celá část "diváka ve filmu" Některé krvácké efekty byli věrohodné některé byli zase příliš trapné. ()

croftak

Škoda. Trailer vypadal slibně ale bohužel od přibližně druhé půlky filmu se vytratilo napětí. Je to škoda, nejen proto, že opravdu originální námět a zajimavý rozjezd na začátku postaví laťku hodně vysoko. Hlavním lákadlem tedy dle mého jsou prsa Sophie Monk : ] ()

Decadence

@hadža: vím, že už si to nepřečteš, ale stejně:"A proc ti mistni burani chodi po lese s brokovnici nabitou slepymi naboji a pak s tim strili na to znetvorene dite ,je uz naprosto nepochopitelne......" - možná pro tebe, vzhledem k tomu, že to všechno domluvila a zinscenovala Alexa, snadno mohla těm bulíkům místo ostrejch nábojů nabít zbraně slepejma.. Přemýšlejte u těch filmů, no taaak.. Jinak, celkem jsem se bavil, nic světobornýho, texaskej masakr 2 revival, no :) ()

montel

Trojice mladých lidí pátrá po místě kde se natáčel nejkrvavější film, který záhadně zmizel. Zjistí ale, že film není jen obyčejný krvák, ale je opravdu skutečný. Vrah zvaný Babyface je jim nablízku...Příjemné překvapení. S těmito slashery se v poslední době roztrhl pytel, proto když objevím něco u čeho se dobře pobavím, tak hodnotím malinko lépe. Nic originální to ale samozřejmě není. Hezkých 65% ()

w.w.

prvá tretina celkom ušla, tuším som sa aj celkom bál,ale potom to už je ako na bitúnku - seknem sem, seknem tam, všade samá krv...niekedy zamestnaniu režisér celkom nechápem.. 2 hviezdičky len preto aby to na percentách šlo trochu dole - nič iné si to ani nezaslúži (keď hory, tak radšej tie čo majú oči) ()

schindler

Od filmu jsem dost očekával takže pro mě lehké zklamání. Honba hororových fandů za ztraceným filmem je docela originální, děj má tempo, ale pak přijde pro mě nelogická závěrečná poenta, která pohřbí to co jsem doposud viděl. Také mě překvapila délka filmu, ještě bych 10 minut přidal. Hlavním kladem filmu je BABYFACE, který však dostává málo prostoru, což je škoda, protože u mě určitě nejlepší hororový záporák poslední doby.I tak ale v daném žánru lehký nadprůměr. ()

WHMMD

Zaujímavý námet, ale mne sa najviac páčil ten striptízový klub a červené spodné prádlo Sophie Monk. ()