Hory zalité krví

Scénografie:

Antonello Rubino

Kostýmy:

Jasmina Vasileva

Net/// Obsazení 7/10 Děj 8/10 Hudba 8/10 Efekty 8/10/// +příběh, Tad Hilgenbrink, atmosféra, postava Babyface, některé gore scény -možná by si to zasloužilo víc herců, první polovina se rozjíždí pomalu/// No tak je pravdou, že by mi větší frekvence herců vůbec nevadila. Nadruhou stranu film si bez problému vystačí se čtyřmi hlavními herci. Přecijen jejich živonost je celkem velká. Hodně překvapil námět a celkově scénář filmu, který je hodně na úrovni. Dějové zvraty se tu najdou a i když se dají celkem lehce předvídat, prostě tady jsou a to se cení víc, než kdyby to byla stále dokola omílaná nuda. Potěší závěrečných 15 minut, které opravdu překvapí. V každém případě by si tento film zasloužil pokračování./// Celkem 79%///(15.10.2009)

• Hrabka

Ne, tohle mi teda nesedlo. A to mám horory z přírody rád, ale tady tento video film se mi nelíbil. Proč? Scénář. Prostě mi ten děj přišel naprosto pitomý a zpracování taky nebylo nix extra. Ale to bych ještě odpustil, že sem tam nějaký efekt není top třída mi zase tak nevadí jako to, že nápad a myšlenka tohoto filmu je tak neskonale dementní. Jo, nebojím se to říct, podívejte se sami a posuďte jednání postav a o co že to tady vůbec jde. Nejen že to působí blbě, ale chvílemi to je až směšné. Navíc týpek, kterého znám z Prciček 4, kde hraje Stiflerova střelenýho bráchu, mi tady vážně moc nesedí. 20%(11.12.2010)

Klasický slasher s celkem již ošoupaným dějem,ale s porcí pořádné brutality a pěkné atmosfery.Sice je trošku škoda že se film nedrží první půle,která je v celku zajímavá,ale o to víc se přidá na intenzitě násilí.Moc pěkný počin.(18.11.2009)

„Všetko na jeden záber.“ Nedokážem dať 80%, ale zbabelo priznám, že ak by sa jednalo o nezávislý horor od neznámych tvorcov (a nie od producenta SMRTONOSNEJ ZBRANE 4), asi by som hovoril o udalosti roku. Takto je to „len“ drsný atmosférický krvák, kombinujúci to naj zo slasheru, hixploitation a „dokumentárnych hororov“. Podtrhuje to dobré herecké obsadenie (okrem diabolsky blonďavej Sophie Monkovej ešte satansky uvoľnený William Sadler ako „esencia najzvrhlejších hororových režisérov“). Znepokojivé a diabolské. V tradícii najlepších (prvých) filmov Roba Zombieho.(27.5.2011)

No začiatok je fakt dobrý ale potom už len film dopozerám a iba kukám ako sa tam vraždia a atmosféra už vyprchá.Začiatok dobrý ale potom slabota.Ešte ,že je krátka stopáž. 70% - 3*(4.7.2010)