poster

Hory zalité krví

 • USA

  The Hills Run Red

 • Slovensko

  Hory zaliate krvou

Horor / Thriller

USA, 2009, 78 min

Režie:

Dave Parker

Scénografie:

Antonello Rubino

Kostýmy:

Jasmina Vasileva
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • bestlama
  ****

  Stříkala a tekla krvička :) Fajné to bylo ... Líbilo se mi to :) Ale ten konec, mě trošku zklamal..(27.10.2009)

 • 666teen
  ****

  Po několika nepodařených sračkoidních remacích (h)různých klasik celkem vydařený slasher a veliká škoda nevyužitého Babyfaceova potenciálu. Další varování pro pátrače po zapomenutých klasikách horrorového žánru (viz podobně neslavný konec sběratele úchyláren v CIGARETTE BURNS). Pěkná lesní prasárna.(15.10.2009)

 • PROROK14
  *

  Toto si zaslúži sniesť zo sveta. Ja som nič horšie už dávno nevidel. Čakal som solídny horor a dostalo sa mi tupej vyvražďovačky ala SAW, kde partia vraždí ľudí a točí to na kameru. Nechutne zvrhlé. Nejde mi ani tak o tie brutal scény, ale o celkový príbeh a pointu. Veď je to dočista pridžubane na hlavu.(9.10.2009)

 • S.Quentin QUALE
  ****

  Co za 2k jistojistě fanoušků hororu tohle hodnotilo? 51%? WTF? Hixploitationu, který si sice nekrytě půjčuje z TCM, ale má i zábávný a propracovaný scénář, je prolitý krví, má stylového zabijáka, dám bez problémů 4*. Konec už trošku přepálenej, ale jinak jsem se bavil moc dobře a lituju, že mě hodnocení zdejších expertů odrazovalo tak dlouho. 75% vylíté krve...(16.1.2014)

 • Hrabka
  *

  Ne, tohle mi teda nesedlo. A to mám horory z přírody rád, ale tady tento video film se mi nelíbil. Proč? Scénář. Prostě mi ten děj přišel naprosto pitomý a zpracování taky nebylo nix extra. Ale to bych ještě odpustil, že sem tam nějaký efekt není top třída mi zase tak nevadí jako to, že nápad a myšlenka tohoto filmu je tak neskonale dementní. Jo, nebojím se to říct, podívejte se sami a posuďte jednání postav a o co že to tady vůbec jde. Nejen že to působí blbě, ale chvílemi to je až směšné. Navíc týpek, kterého znám z Prciček 4, kde hraje Stiflerova střelenýho bráchu, mi tady vážně moc nesedí. 20%(11.12.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace