Roland Sallinger je policista z L.A., který poté, co ho postřelil a málem zabil jeho zkorumpovaný partner, byl nucen odejít ze zdravotních důvodů do důchodu. Po uzdravení ho starý přítel Connor Wells (Steph DuVall) najme jako bodyguarda pro jeho dceru Nikitu (Liezl Carstens). Roland tedy odjede do San Antonia v Texasu. Connor je bohatý podnikatel, kdysi byl také policistou a Rolandovým kolegou. Když Roland odvede Nikitu do nočního klubu, kde se má setkat se svým přítelem Masonem, všimne si podezřelého muže. Věci se seběhnou tak, že Mason Nikitu zavede do léčky a unesou ji. Roland sice několik únosců zabije, ale Nikita je i tak pryč. Dá se do jejich pronásledování, aby Connorovu dceru zachránil a ochránil. (JOJ Cinema)

StandikK

Tak pro mě je tento film také docela dobrý. Nedosahuje sice úrovně počáteční filmografie, ale vydržel jsem u něj až do konce... ()

kolotroch

Slaboduche, trapne, smiesne.. preslo to mnou rychlo ako vodka ruskym hrdlom a rovnako rychlo upada do zabudnutia. Ale dobre som sa pri tom najedol, tak dam jednu hviezdu :) ()

Pe4Ce22

Další ze série akčních filmů se Segalem, který ničím neohromí ani nezaujme. Jezdí si takhle Texasem, sem tam někoho zmlátí, tu a tam něco vybouchne a na závěr zachrání slečnu z nesnází. Žádná velká věda, ale konec konců se na to dá docela koukat při dlouhém večeru kdy se člověku chce jen vypnout mozek a na něco koukat. Výsledný dojem pohodového "nobrain" filmu na tři hvězdy bohužel kazí až absurdita některých scén, kterou bohužel postřehnete i při vypnutém mozku (viz. únos začátku filmu, který by nevymyslel ani Rampa McKvák), proto pouze 2 hvězdy. ()

Krastom

Při sledování tohoto snímku jsem se nudil. Drsný výraz Stevena Seagala můj dojem nezachránil! Stále jsem si v duchu říkal Stevene vzdej to už jsi moc starý. To určitě! Fakt věřím tomu, že by si takhle zřídil všechny darebáky v místnosti, kteří tě štvou! Docela nereálné akce, ale nevadí, viděl jsem i horší. ()

Mr.Dude odpad!

jóóóó to si pamatuji dobře, to jsem jednou v noci přišel z hospody plnej jak pražský metro a pustil si TV, protože jsem zavřit oči s tím točákem nemohl, jenže zrovna dávali pana Seagala a já si následně po třech minutách poblil celej pokoj. ()