Roland Sallinger je policista z L.A., který poté, co ho postřelil a málem zabil jeho zkorumpovaný partner, byl nucen odejít ze zdravotních důvodů do důchodu. Po uzdravení ho starý přítel Connor Wells (Steph DuVall) najme jako bodyguarda pro jeho dceru Nikitu (Liezl Carstens). Roland tedy odjede do San Antonia v Texasu. Connor je bohatý podnikatel, kdysi byl také policistou a Rolandovým kolegou. Když Roland odvede Nikitu do nočního klubu, kde se má setkat se svým přítelem Masonem, všimne si podezřelého muže. Věci se seběhnou tak, že Mason Nikitu zavede do léčky a unesou ji. Roland sice několik únosců zabije, ale Nikita je i tak pryč. Dá se do jejich pronásledování, aby Connorovu dceru zachránil a ochránil. (JOJ Cinema)

dalziel

Pozerateľné!!! a to je už čo povedať.Dokonca som si to aj stopol ked som išiel na záchod.A dokonca som to pozeral aj vo fullscreene.Ked beriem že 3 hviezdicky sú priemer tak v porovnaní so Segalouvou produkciou za posledných 10 rokov to hodnotim ako nadpriemer tak preto 4,ale s privretým jedným okom a druhým uplne zavretým ()

Petyas

No po hodně dlouhé době film se Stevenem, který jsem nevypnul po 15 minutách a celý dokoukal. Scénář relativně zajímavý (z půlky Bodyguard a z půlky Muž v Ohni, takže nic nového), ale kamera, režie a střih jsou neskutečně béčkové. Hlavně bojové scény, na které jsem se těšil, jsou tak sprzněné, že to nemá obdoby. Příliš rychlé střihy a roztřesená kamera, nedává Stevenovi zcela žádný prostor, aby ukázal jestli v něm ještě něco je. Závěr filmu je pak kapitola sama pro sebe. Ale i tak doufám, že je to první vlaštovka a časem se Steven dostane zase na nějakou koukatelnou úroveň. ()

emdvojka

Steven predvádza peknú charizmu...a to je asi tak všetko, je to síce pekný film ale strašne málo akcie...a veľa bohatých rečí...úrán, neptún, pluto....čo stoho keĎ Seagel sa tvári ako spasiteľ sveta...je fajn bo je tvrdý a výbojný ale inak tento film stoji za hovno... ()

Torgal

Na Seagalovské pomery slušné remeslo. Opäť som sa v príbehu orientoval bez problémov (čo je vec, ktorá sa u Stevena musí oceniť) a ani som sa pri jeho sledovaní moc nenudil. Akcia sa ale opäť nepodarila a je jej nemnoho. Žiadne terno tak tento film určite nie je, ale z očí tentokrát krvácať nezačnete. 4/10 ()

Henry Morgan

Docela dobrej námět, podání už je jiná. Kdyby to natočil před 20-ti lety, tak by to mělo šťávu, teď to působilo už dost unaveně a suše. I ta seagalovská brutalita jeho výpadů vyzněla poněkud srandovně. Ale na tu bídu co včera promítali v televizi to asi docela ušlo. ()

netWoor

Když jsem kdysi viděl Seagala poprvé (Hard to kill), zůstal jsem s pusou dokořán. Aikido totiž můžu (jasně, dneska přemýšlím, co se mi na tom filmu vlastně líbilo, ale nač to řešit). Začal jsem honit filmy s tímto hercem a ačkoli jsem byl jejich kvalitou zklamán, přece jen těch pár bojových scén stálo za to. A když už jsem ho skoro zatratil, přišlo Přepadení v Pacifiku. A já začal doufat, že se karta obrací. Bohužel se tak nestalo a já na jeho filmy přestal koukat, neb jsem si chtěl ponechat ten dobrý pocit z dávnověku. U tohoto snímku jsem to zase risknul a ... no, dávná nostalgie to rozhodně není, ale ... vzhledem k ní ... dám o hvězdu víc, než by si to zasloužilo ... ()

Psycho.R

Mě to prostě přišlo jako, kdyby natočil film a k němu deset remaků. Protože jeho filmy jsou poslední dobou jak přes kopírák. ()

rublik05

Rok 2009 je pro Seagala celkem plodný, stihl uvést na trh hned 4 filmy, z toho 3 hodně povedené a 1 vyložený propadák, což je samo o sobě zajímavá bilance. Co se týká snímku Hlídač, který se nese v trochu odlehčenějším tempu oproti ostatním filmům z tohoto roku, tak ten mě mile překvapil. Není to taková řežba třeba jako Ruslan nebo Mstitel, zde se většinu filmu nic moc neděje. Akcí je tu málo, souboje by snesly lepší kameru, ale to je problém většiny "seagalovek". Film na mě působí velice uvolněnou atmosférou, Seagal jako osobní strážce je neuvěřitelný řízek, před kterým by se člověk bál i prdnout. Škoda toho nudného děje a mizerných akcí. Jinak by to byla fajn oddechovka. 5/10. ()

Likan7 odpad!

Když postřelí Stevena Seagala, tak to není opravdový film Stevena Seagala V čase, kdy ještě netočil tak šílený braky schválně, točil nudný braky jen náhodou. Hlídač měl očividně trochu vyšší ambice než jeho současné filmy, ale dopadlo to stejně úplně stejně, ne-li hůř. V současnosti si totiž jde ze Seagala dělat legrace, v roce 2009 nebyl dobrý, k smíchu, ani k pláči. Jen to šíleně nudilo... ()

zipacna

Třetí den, třetí seagalovka. Tahle zatím rozhodně vede. Příjemný film plný honiček, soubojů a přestřelek který uběhl jako voda aniž bych se nad něčím pozastavoval. Přesně tohle jsem chtěl vidět, a těším se, že další spolupráce Stevena Seagala a režiséra Keoni Waxmana ve filmu A Dangerous Man se ponese (resp. nesla) ve stejném duchu, protože tohle je přesně to, co od Seagala vyžaduji. ()

Godhaj

,,Do které skupiny chceš patřit?“ ,,Nezabíjím děti.“ Amatéřina z toho čiší už od úvodních titulků. Seagal hodně sešel a už mě nedokázal přesvědčit, že je takový zabiják, za jakého se vydává. Až směšně jednoduchý příběh je zpracován sice s ambicemi, ale naprosto hrozně. Kecací i bojové scény jsou mdlé a tak je těžké film dokoukat celý. I obsazení není valné, hlavní ženskou roli ztvárnila nějaká nesympatická anorektička, kterou má Seagal z nějakého zvláštního důvodu rád, nebo se o tom diváka snaží přesvědčit. Nakonec, to ale není úplně nejhorší film, co jsem kdy viděl, což je jeho jediná polehčují okolnost. ()

HEED

Je fakt že v poslední době Seagal jde pořád vzhůru. Je to zatím ale pořád průměr. Film mě připoměl svým dějem snímek Muž v ohni. Abych řek pravdu tohle byla jeho odlehčená verze. Vadila mě kamera při bojích kdy byla nepřehledná a závěr byl take slabý. Protože to byl akční film, čekal bych více akce. ()

vieriX

Film nebyl úplně tak špatný konečně se děj odehrává v Americe a ne někde v Bulharsku. Segal je pořád stejný už asi nikdy nezhubne to mi je jasné. Akce konečně nemá tolik střihu jako jeho předešlé filmy. Řekl bych, že je to jeho nejlepší film za poslední 3 roky ale i tak to stačí pouze na 3*. ()

pride

Ano, pozeral som to. :D Ano, nikto ma nenutil. :D Ano, nebolo to az take zle. :D:D Pišta je uz sice stary pan, ale bojove sceny boli celkom slusne, darmo mam proste rad suverenneho hlavneho hrdinu, ktory sa s tym moc nesere. Sice pri prestrelkach cheatuje a neni sance ho trafit , ale cert to vem. Mozno keby mi cely film neprisiel taky trochu lacny dam aj 3.,,,, ()

The_Peach

Predtým ako som si pozrel tento film, dlho som zvažoval či to má zmysel, nakoľko tie nové filmy so Stevenom podľa mňa stáli za prd, výnimkou bol LOVEC POLICAJTOV. Ale počas sledovania som bol veľmi prekvapený. Aj keď tento film nemá neaké rýchle tempo, neponúka veľa bitiek, má podľa mňa zaujímavý príbeh a je podľa mňa prísľubom, že ďalšie Stevenove filmy budú ešte lepšie. ()

gudlak1

Příběh typický pro Seagala, policista, zranění, vykurýrovaní, těžký trénink, ochrana a vysvobození. Akční scény hrůza, děs a chaos, nevím kde je kdo a jakmile je záběr trochu vidět tak je to ten poslední konečný úder. škoda jen podprůměrný film. ()

macetoma

"Pojďte s námi do pohádky, projdeme se pamětí, naše staré kamarády, nehodíme do smetí..." Pohádka o borci Seagalovi, který byl dřív víc než zákon a chránil Aljašku před plameny. Měl jsem ho rád, ale doba už je teď trochu jinde. Dávám 1 hvězdu, nostalgie. ()

borohub

Průměrná seagalovka, pár lidí dostalo do držky, pár lidí dostalo kulku do těla prostě klasika seagal se nezapře. Každopádně mohlo to mít nějakej nápad, kterej mi bohužel ve filmu docela unikal. Ovšem na relaxování myslím že tento film docela i stačí.. ()

johnsnow

Tu si už 5* hviezd pišta zaslúži. Síce to má menej akcie ale zase tá čo tu je je krvavá, reálna (ak nerátam prerazenie krku prstami ruky) a Seagal urobí takmer všetko takže tam nemám čo kritizovať. Príbeh sa tiež dal, ostatný herci síce neznámi ale viac než dobrí. Nemám čo vytknúť okrem tej spomínanej blbosti v zátvorke. ()