Garfieldův festival humoru

Animovaný

USA / Jižní Korea, 2008, 76 min

John Davis, Ash R. Shah
  • Němi

Garfiel od tří do pěti.(14.12.2009)

• mysiak

Jasné tento Garfield je určený pre deti...dospelejší sa budú buď nudiť a chcieť ostrejší humor...alebo to vypnú...animácia je typicky TV...poteší možno dobrý dabing a pár vtípkov...preferujem stále komiks pred filmami(19.12.2009)

• AngiS

Budu zlá... Jako malá jsem Garfielda doslova žrala.. A né, že by ta animace byla nějak hrozně špatná.. ale ke Garfieldovi se nehodí.. Už ani ten jeho humor není to, co býval.. Ale téhle generaci dětí to asi stačit bude..(15.12.2009)

• Mary19

Bohužel, starý a zábavný 2-D Garfield nás opustil a nahradil ho trojrozměrný kocour, který postrádá humor a paradoxně ten se ve filmu snaží najít... Hmm... Nebudu ale jen kritizovat, animace je docela slušivá, hudba poslouchatelná, a nějaký vtípek s ponaučením se tu také objeví. Je to přece jen film určený pro ty nejmladší a svoji funkci tím splní... 40%(3.11.2008)

• anderson

Na DVD od BlueSky filmu je síce slovenský dabing, ale Garfielda NEDABUJE PETER MARCIN ! Takže diletantizmus pokračuje. HNOJ ! (3.2.2010)(3.2.2010)