Garfieldův festival humoru

Animovaný

USA / Jižní Korea, 2008, 76 min

John Davis, Ash R. Shah
  • Mary19

Bohužel, starý a zábavný 2-D Garfield nás opustil a nahradil ho trojrozměrný kocour, který postrádá humor a paradoxně ten se ve filmu snaží najít... Hmm... Nebudu ale jen kritizovat, animace je docela slušivá, hudba poslouchatelná, a nějaký vtípek s ponaučením se tu také objeví. Je to přece jen film určený pro ty nejmladší a svoji funkci tím splní... 40%(3.11.2008)

• Looser

Garfieldova cesta k znovunabytí vtipnosti pro nadcházející Fun Fest je trnitá a nejvíc pro diváka. Pokud Vám není 10 a míň asi se moc nenasmějete. Animace jak z večerníčku a scénář jak od Uwe Bolla. Ve filmu se najde jen pár vtipných postaviček jinak je to slabota.(19.9.2008)

• Němi

Garfiel od tří do pěti.(14.12.2009)

• anderson

Na DVD od BlueSky filmu je síce slovenský dabing, ale Garfielda NEDABUJE PETER MARCIN ! Takže diletantizmus pokračuje. HNOJ ! (3.2.2010)(3.2.2010)

• mysiak

Jasné tento Garfield je určený pre deti...dospelejší sa budú buď nudiť a chcieť ostrejší humor...alebo to vypnú...animácia je typicky TV...poteší možno dobrý dabing a pár vtípkov...preferujem stále komiks pred filmami(19.12.2009)