Garfieldův festival humoru

Garfieldov festival humoru

Animovaný

USA / Jižní Korea, 2008, 76 min

John Davis, Ash R. Shah

Celkem jsem se dobře bavil. Garfield sice už není to co býval ale pořád to ještě byla zábava třeba to s medvědem a mapou nebo ten odpad v rybníku.(11.12.2009)

• Paity

Festival humoru je jen soutěž, kterou tyhle skupiny zakládajjí a Garfield se chce zapojit a děla srandu také.(2.7.2012)

Volné pokračování Garfield šokuje. Mění se základní stavba scénáře, rozšiřuje se motiv lásky Garfielda a Arleny a Nermalovo ego. Středobodem se stává putování za jádrem humoru. Což vůbec není špatné. Netuším proč, ale cele jsem si připadala jak v kouzelném lese u Ušína, který často tak zaměstnával Anču a Pepíka v podobných situacích ;)(18.12.2010)

• Němi

Garfiel od tří do pěti.(14.12.2009)

• Looser

Garfieldova cesta k znovunabytí vtipnosti pro nadcházející Fun Fest je trnitá a nejvíc pro diváka. Pokud Vám není 10 a míň asi se moc nenasmějete. Animace jak z večerníčku a scénář jak od Uwe Bolla. Ve filmu se najde jen pár vtipných postaviček jinak je to slabota.(19.9.2008)