Film sa krúti okolo tínedžerky Mitchie, ktorá chce za každú cenu stráviť leto v prestížnom rockovom tábore, ale tam sa môže dostať iba ak bude pracovať v kuchyni ako kuchárka. To sa jej podarí. Keď ju v tábore začuje spievať tínedžerský popový spevák Shane Gray - inak známa hviezda, tak sa Mitchie otvoria dvere do sveta pop music. Spevák chce zistiť komu patrí ten krásny hlas. Mitchie však najprv musí prekonať svoje obavy, vyjsť z kuchyne a ukázať sa na verejnosti... (oficiální text distributora)

NikolaBlack

Když jsem tenhle film poprvé viděla, byla jsem naprosto hotová. V té době jsem totiž zbožňovala Jonas Brothers. Takže to u nás doma jelo stále do kola. S odstupem času jsem se na něj podívala a sama sobě jsem musela vynadat. Klišé zápletka. Jsem hvězdička, nebaví mě můj život, všichni mě milují, ale jen mě zneužívají. Bože, ona existuje holka, co umí taky zpívat. Nikdy jí nenajdu a BUM na konci je "happy end", setkají se a zazpívají si spolu song, který vlastně nikdy nezkoušeli, ale jejich láska je tak velká, že už jsou dokonale slazení! Teď jsem vám vlastně popsala celý film a ušetřila kus života. ()

Thalin

Už jako puberťačce mi hodně scén přišlo docela přehnaných a tak trošku vyhnaných do disney extrémů, aby to zapadalo to nějaké vidiny dokonalé teen komedie. Což se nepovedlo a v dospělosti mi to přijde ještě víc cringe. Film je plný šablonových postav, od nafoukaného hezounka, chudé holky co pro image lže a samozřejmě se na to přijde, po zákeřnou královničku, která dostane na konci lekci. A nesmí chybět šťastný konec zakončený tanečky a zpíváním. Zkrátka typická disney slátnina. Ona je směšná už ta první scéna a v celém duchu se nese i zbytek. ()

agent001

Tento film sa strašne podobá na High school musical. Títo režiséri natáčajú to čo bolo už dvadsať krát natočené. ()

Otakara odpad!

Jeden z filmů, který ani člověk nemusí poslouchat, vhodný na předabování. Je úplně jasný, co kdo říká. Kluk, holka, láska, nic, daj se dohromady. Konec. ()

El_Barto odpad!

Tahle blbost se dá shrnout třemi slovy: Dokonalá ztráta času!. Já si myslel, že aspoň jeden snímek s podobným námětem může mít trochu úroveň. (u tohohle mi dávalo naději to slovo rock v názvu) Ale po tomto si jsem jistý že kvalitní film o bandě rozmazlených ukňouraných, naivních, nadržených puberťáků by nenatočil ani Spielberg nebo Lucas!! A vůbec, kterého šílence napadlo pojmenovat tuto kravinu Camp ROCK?? Tohle je urážka Rocku (Pochopil bych Camp Popík alespoň by se to jmenovalo stejně stupidně jako byl stupidní celý film). ()

medulinka

negativní a negativní ježiš toto jou filmy pro děti tak proč to hodnotíte tak špatně!!! Nejspíš tu jsou jen ti co zapoměli na co se dívali v mládííííí!!!!! ()

WendyWindy96

High School Musical byl lepší. Tenhle film pro mně zachraňuje Demi Lovato svým úžasným hlasem. Takže Demi - 2* a děj 1*. 3* komplet. ()

vena199204 odpad!

Proboha proč? Jak je možné napsat tak stupidní scénář a ještě ho někdo chce režírovat? Disney bych zažaloval za kazení dobrého vkusu! ()

Pucmajz odpad!

Jak by asi vypadal Camp Pop? Představa rocku Matthew Diamonda mě tedy vyděsila. Přemáhal jsem se asi tak 15 minut a pak to vzdal. Nedokoukal jsem to a nikomu jinému bych ani nedoporučil se na to dívat. Nikde a nikdy. Odpad!!! ()

ES13

Jako film je sám o sobě o ničem. Hádka ve stylu, ty si tvrdila, že jsi někdo jinej, to bylo trapný, už jen proto, že tohle byla hádka?! Já když se teda hádam, tak to vypadá setsakramencky jinak. Ale jako když sem byla menší dalo se na to koukat, už proto ty dvě hvězdičky. Navíc Demi mam ráda. Líbí se mi, že i přes všechno co prožila a zbabrala tak je stále silná a umí si už teď zachovat svůj názor a nebojí se říct pravdu do očí. No a Jonas Brothers? Ty asi bohužel nikdy mít ráda nebudu. ()

AlicaFox

uvažovala som ako hodnotiť túto disneyovskú sračku.... ale je to o niečo málo lepšie ako high school musical, takže jedna hviezda ()

ituzska.z

Ach jo..jeden z nekonečného množství "klasických amerických týnejdž filmů" ...neuvěřitelně předvídatelné, průměrné...ale za mě 1* za pozitivní atmosféru filmu a za fajnhudbu. Děj je ale v mínusu...bohužel... ()

DanielaS

Ano, je to ptákovina.. Ale je to takové nevinné, nenáročné a některé písničky jsou chytlavé.. Nejsem cílovou věkovou skupinou a nebyla jsem, ani když jsem to viděla poprvé, ale má to v sobě něco, co způsobuje, že mi nevadí to vidět již po několikáté a nestydím se za to.. :P ()

NagatoPein

Ten Rock v názve aby to bolo kúúl. Ale ľudia veď cieľovkou sú dospievajúce deti a ich pocity a problémy. To sa dá chápať. ()

Sylviiik

Je to hodně naivní, amatérské a předvídatelné. Ale takové asi filmy pro omladinu jsou, jen jsem to kdysi vnímala jinak. :) Nebylo by fér to proto úplně potopit. Jonas Brothers jsou tady celkem milí a Demi? Ta tady byla aspoň ještě žena....A fakt pěkná. ()