Magická posedlost

Magická posadnutosť

Komedie / Romantický / Fantasy

USA, 1998, 100 min

• sud

Což o to, pěkné holky tam jsou, jenomže by to chtělo ještě něco víc, ne? Třeba smysl! 30%. P.S.: Nicole bych v takovém bahně nečekal.(4.7.2010)

• Djkoma

Ať ze sebe dělá Nicole Kidman kohokoliv, furt není dobrá, když ji nevede zkušená pevná ruka pořádného režiséra. Sandra Bullock si zase chce hrát na romantickou zachránkyni? Ehm Ehm holky.. vám ujel i ten poslední vlak...(26.8.2005)

• Davson

Někde jsem četl, že distributor označuje tento film jako romantickou komedii s prvky horroru. No, romantický děj to má, ale tak neuvěřitelně pitomý, že to snad ani není možné. Komedie to v žádném případě není, vůbec jsem se nezasmál a ani úsměv se mi na rtech neobjevil. A jestli je to horor? No, to snad ani nelze o tom uvažovat. Zařadit do žánru to opravdu nedokážu. Jak tedy nakonec celkově vypadá žánrově nezařaditelný film? Děj je bezduchý, nudný, herci nic nedokázali (i když v tomhle snad ani nešlo nic dokázat), závěr špatný (i když jak může být dobrý závěr, když je film celý špatný) - prostě nezajímavý film, kterým jen ztratíte čas.(1.5.2004)

romantika a mágia. to ja môžem. takmer v každej farbe, veľkosti a s akoukoľvek príchuťou. a zvlášť v tak kvalitnom obsadení.(27.2.2006)

• gouryella

To, že v takovémto podprůměrném filmu bez děje a nápadu hraje Bullock asi nikoho nepřekvapí, ale proboha proč Nicole Kidman. Proč?(17.9.2002)