poster

Magická posedlost

 • USA

  Practical Magic

 • Slovensko

  Praktická mágia

 • Slovensko

  Magická posadnutosť

Komedie / Romantický / Fantasy

USA, 1998, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Slartibarkfast
  **

  Strohý příběh bez hlubší myšlenky. Nedokázal jsem ocenit ani skvělé herecké obsazení. Tuctové romantické "béčko", co dokáží ocenit jen slabomyslné husičky a děti. 45%(22.12.2011)

 • Davson
  odpad!

  Někde jsem četl, že distributor označuje tento film jako romantickou komedii s prvky horroru. No, romantický děj to má, ale tak neuvěřitelně pitomý, že to snad ani není možné. Komedie to v žádném případě není, vůbec jsem se nezasmál a ani úsměv se mi na rtech neobjevil. A jestli je to horor? No, to snad ani nelze o tom uvažovat. Zařadit do žánru to opravdu nedokážu. Jak tedy nakonec celkově vypadá žánrově nezařaditelný film? Děj je bezduchý, nudný, herci nic nedokázali (i když v tomhle snad ani nešlo nic dokázat), závěr špatný (i když jak může být dobrý závěr, když je film celý špatný) - prostě nezajímavý film, kterým jen ztratíte čas.(1.5.2004)

 • Flego
  **

  Hviezdny potenciál je absolútne nevyužitý. Film je znoška rôznych žánrov, je nevyrovnaný, zbytočný.(7.10.2007)

 • Aleee89
  ***

  Tak film jsem opravdu viděla hodně dávno, takže si ho už tak jasně nepamatuju, ale pořád vím, o čem to bylo, sice ne detaily, ale kostru zhruba znám pořád... To je dobrá známka, pamatovat si u filmu po tak dlouhé době, o čem byl. Nicole mám jako herečku docela ráda, Sandra zase není moje úplná oblíbenkyně, je u mě zařazena v kategorii neutrální. Celé herecké obsazení vyznívá ale jako dobré. Film celkově nebyl špatný, nenudíte se, docela se mi to líbilo.(27.6.2013)

 • Galadriel
  **

  Naprosto to postrádá smysluplný děj, nápad a vůbec mi to přišlo místy ... no asi se sem hodí výraz "trapné".(12.5.2004)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace