Magická posedlost

Magická posadnutosť

Komedie / Romantický / Fantasy

USA, 1998, 100 min

• Slartibarkfast

Strohý příběh bez hlubší myšlenky. Nedokázal jsem ocenit ani skvělé herecké obsazení. Tuctové romantické "béčko", co dokáží ocenit jen slabomyslné husičky a děti. 45%(22.12.2011)

• Davson

Někde jsem četl, že distributor označuje tento film jako romantickou komedii s prvky horroru. No, romantický děj to má, ale tak neuvěřitelně pitomý, že to snad ani není možné. Komedie to v žádném případě není, vůbec jsem se nezasmál a ani úsměv se mi na rtech neobjevil. A jestli je to horor? No, to snad ani nelze o tom uvažovat. Zařadit do žánru to opravdu nedokážu. Jak tedy nakonec celkově vypadá žánrově nezařaditelný film? Děj je bezduchý, nudný, herci nic nedokázali (i když v tomhle snad ani nešlo nic dokázat), závěr špatný (i když jak může být dobrý závěr, když je film celý špatný) - prostě nezajímavý film, kterým jen ztratíte čas.(1.5.2004)

• Flego

Hviezdny potenciál je absolútne nevyužitý. Film je znoška rôznych žánrov, je nevyrovnaný, zbytočný.(7.10.2007)

Tak film jsem opravdu viděla hodně dávno, takže si ho už tak jasně nepamatuju, ale pořád vím, o čem to bylo, sice ne detaily, ale kostru zhruba znám pořád... To je dobrá známka, pamatovat si u filmu po tak dlouhé době, o čem byl. Nicole mám jako herečku docela ráda, Sandra zase není moje úplná oblíbenkyně, je u mě zařazena v kategorii neutrální. Celé herecké obsazení vyznívá ale jako dobré. Film celkově nebyl špatný, nenudíte se, docela se mi to líbilo.(27.6.2013)

• Galadriel

Naprosto to postrádá smysluplný děj, nápad a vůbec mi to přišlo místy ... no asi se sem hodí výraz "trapné".(12.5.2004)