poster

Magická posedlost

 • USA

  Practical Magic

 • Slovensko

  Praktická mágia

 • Slovensko

  Magická posadnutosť

Komedie / Romantický / Fantasy

USA, 1998, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Galadriel
  **

  Naprosto to postrádá smysluplný děj, nápad a vůbec mi to přišlo místy ... no asi se sem hodí výraz "trapné".(12.5.2004)

 • René.girl
  ****

  On to vlastně není ani nějak moc dobrý film, ale i přesto ho mám ráda! 80%(25.4.2011)

 • T2

  Rozpočet $75miliónovTržby USA $46,683,377Tržby Celosvetovo $80,700,000(29.1.2010)

 • Pepinec
  **

  A jejej! Tady něco neklaplo. Kde začít... Třeba od scénáře. Kdybych se jednou (jako že to nemám v plánu) rozhodl přijít na to, jakou a jestli vůbec má hloubku, zarazily by mě ty do očí bijící mezery v něm. Nemám ani pocit, že již samotný námět by byl nějakým způsobem originální. K práci režiséra nelze říci nic, nebylo na ní co zkazit. Ovšem ani vyšperkovat. Čili nám zbývá herecké osazenstvo. Jakožto velký příznivec Nicole Kidman krvácím, že se objevila v takovémto filmu. Snad nutně potřebovala peníze či co... Tak či tak, budiž ji ke cti, že zatímco pro Sandru Bullock filmy tohoto rázu znamenají (až na pár výjimek) maximum, Nicole může na tento výtvor v klidu zapomenout v opojení z mnoha kvalitních filmů, ve kterých skutečně dokázala, co v ní vězí. K Sandře lze ještě konstatovat, že jí to zde na její poměry vcelku sluší, což je její veliké štěstí, poněvadž jinak by tam už vůbec nemusela být. S mrtvolou se beztak cicmala Nicol, určitě by si i sama vykopala tu jámu a kdyby bylo při závěrečném duchařském tanečku o koště méně, v záplavě smíchu nad tím, jak skvělá černá komedie toto je, by si toho nikdo nevšiml.(6.1.2009)

 • Aleee89
  ***

  Tak film jsem opravdu viděla hodně dávno, takže si ho už tak jasně nepamatuju, ale pořád vím, o čem to bylo, sice ne detaily, ale kostru zhruba znám pořád... To je dobrá známka, pamatovat si u filmu po tak dlouhé době, o čem byl. Nicole mám jako herečku docela ráda, Sandra zase není moje úplná oblíbenkyně, je u mě zařazena v kategorii neutrální. Celé herecké obsazení vyznívá ale jako dobré. Film celkově nebyl špatný, nenudíte se, docela se mi to líbilo.(27.6.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace