Yul a Melissa se právě vzali. Během své svatební cesty se rozhodnou navštívit rodinu Yula, která bydlí v jedné čínské vesnici. Když dorazí na místo, ukáže se, že obyvatelé vesnice očekávají bestii, která jednou v roce navštíví náš svět. Na Zemi hledá oběti, aby tak zahnala svůj hlad. (LIVINGDEAD)

sAreOn

Mělo to atmosféru i netradiční nápad (alespoň mě to tak přišlo), ale... Vůbec mě to nezaujalo. Během sledování jsem se několikrát přistihl, že dělám něco jiného. Nedá se svítít, Blair Witch asi bylo životním vrcholem Sancheze. ()

david666

Hodně dobrý horor, kde se atmosféra dá krájet, a to od začátku do konce. Párkrát jsem se lekl, že mě málem trefil šlak:-). A pokud si film pustíte někde sami třeba na chatě - ten večer už ven nepůjdete. Je zde skvělá minimalistická hudba, která jen podkresluje bezmoc a strach hlavních hrdinů. ()

Scenixia

Výborné a skvělé napětí v celém filmu. Opravdu vynikající scény. Do dokonalosti mi ale kousek chybí.. nelíbil se mi konec. ()

Easykill

Tady to chtělo nejspíš Riddicka, aby jsme viděli alespoň něco. Ale to je úplně jedno, tahle nuda by byla stejně nudná i za světla. ()

Ajfist

Jako námět to není špatné,ale kameraman musel být asi úplně ožralý,protože tak zmatené záběry se kolikrát ani nedaly sledovat.Chvílemi to vypadalo jako když ani sám neví kam má zaměřit kameru.Kamera tedy těžce amatérská.Jeden z těch filmů co stačí zhlédnout jednou a dost,už kvůli té děsné kameře. ()

chem.peace

Celej film se odehrává v noci ve tmě, takže je hovno vidět + debilní roztřesená kamera, takže je vidět úplný hovno..... Škoda, mohlo to být dobrý.... ()

dukeforever

Těšil jsem se docela, ale od doby co ti dvá vylezli auta, jen na Amy Smart. Atmosféra na nic, ti bílí šaškové jako ten maniak z metra. Prostě nic moc. Dnes je těžký natočit pořádnej horor, kterej stojí za to. ()

Miroslav.Zac

Film jsem viděl v originále bez titulků, takže jen odtud z anotace vím, o čem to vůbec bylo. Takových filmů je dvanáct do tuctu a nejsou ničím zajímavé, takže rok od premiéry o nich mluví maximálně sami herci. Nepočítám, že zítra si na něj vzpomenu. ()

doughnut

Takhle strašidelný horor už hodně dlouho nepamatuju. Napětí - hlavní deviza tohoto filmu - je místy stupňováno až na hranici snesitelnosti. Jasných pět hvězd, protože u dobrého hororu se člověk musí bát a já se bál opravdu hodně. ()

bassbeast

V současné době, kdy podobných filmů vzniká celkem dost, se i snaha natočit kvalitní a vážně se tvářící horor musí hodnotit. Ale u tohoto kousku nejde jen o tu snahu - JE to kvalitní horor! Přece nedám pěknýmu filmu dvě hvězdičky jen proto, že mi potvory co tam běhají připomínají podobný z jinýho filmu... To je blbost. Nedá se přece donekonečna vymýšlet nové a nové postavy, je to normální, že se občas něco něčemu podobá. Díky dokumentární kameře, které se já ještě nenabažil (jsou filmy, u kterých cítím, že jinak natočit nejdou a prostě jsem si na ní zvykl) jste prostě tam. Amy Smart je perfektní a vůbec mi nevadí, že má kameru kolikrát naraženou div né na čele. Ale pozor, tento film od vás něco potřebuje - nepouštět si ho v poledne na mobilu a ještě k tomu ve vlaku třeba... Potom tomu dáte jednu hvězdičku, protože vám nic nedojde. Je to úžasná atmosféra strachu, kterou tento horor navodí a kterou zabijete, pokud si to nepustíte pěkně za tmy, osamotě a nejlépe při sedmém úplňku ... :-) ()

Perdol

Ze začátku se film tvářil jako klasicky dobrý tříhvězdičkový horor. Jenže pak přišly první zmatené a rozmazané záběry ve tmě. A už nepřestaly až do konce filmu. Od té chvíle film působil jako rozhlasová hra, žádný obraz, jen zvuky (a ty byly taky zmatené). ()

Elam

Dobře natočený horor, v nezvyklém prostředí Čínského kantonu, proložený orientální mystikou. Myslím, že je to můj v pořadí čtvrtý horor od E. Sáncheze a troufám si říct, že je jako režisér trochu podceňovaný. Ať si říká kdo chce co chce, ten chlap mne prostě baví! 70% ()

tommco

Celý film tma jak v prdeli, takže nič nevidíte, dotoho sfetovaný kameraman bez statívu, ale aby vám to nebolo ľúto príbeh je bez pointy, réžia nulová a ako to celé dopadne je vám u riti. Hlavne nech už je koniec. ()