Film pojednává o soupeření Camp Rocku a Camp Staru, táborů u jezera, jejichž zakladatelé a lídři jsou velcí rivalové. Když první den Camp Star přebere Camp Rocku většinu zaměstnanců, pro tábor Camp Rock je to velká rána. Naštěstí je tady Mitchie, Shane a parta lidí, kteří chtějí kemp zachránit. Mitchie se s vervou pustí do organizování a zdá se, že vše klape, jak má, ale jen do chvíle, než někteří začnou pochybovat nad tím, který kemp je vlastně lepší. Camp Rock tedy učiní razantní krok - vyzve Camp Star na souboj. Zakladatele Camp Staru napadne, že rozhodnout, kdo se stane vítězem turnaje, by měli televizní diváci. Začnou tedy velké přípravy obou kempů a Mitchie je do nich tak zabraná, že začne všem kolem sebe ubližovat a na všechny křičet. Ostatní se rozhodnou, že ji v jejím úsilí nenechají samotnou a společně se pustí do práce. Ve filmu je chytře zachyceno trápení obou kempů, zejména Camp Rocku, a ukazuje se také, že peníze nejsou všechno. Ve finále soutěž prospěje oběma kempům. (suzanne1997)

bozskydave

Dnes byla od Disney premiera tohoto filmu. Nebýt přítomnosti Ewy Farné, Šebrleho atd. přímo v sálu tak dám pouze jednu hvězdičku... Velkej koncert to byl, ale rozhodně ne pro mě. ()

Heated

Po poměrně úspěšné jedničce jsem se na dvojku dost těšil. Co se děje týče zůstal druhý díl za prvním hooodně daleko. Alespoň částečně to vynahrazuje lepší hudbou a choreografiemi což bohužel samo o sobě nestačí... Pro mě zklamání... ()

CrazyAdinn

Mám ráda hudební filmy a i z tohohle jsem si odnesla několik pěkných písní. Stále ale nechápu název Camp ROCK, když tam hrajou a zpívají jenom pop. 3* za Alyson a malého Jonase. ()

JuRoot odpad!

Ja mám rock rád... ale bolí ma pohľad na takýto film. Toto nie, nevládal som dopozerať do konca, vtipné situácie som poriadne nezachytil (tj. hlavou mi behali myšlienky ako "teraz by som sa mal asi zasmiať") a jednoducho klopím uši. Škoda ho. ()

WendyWindy96

O něco málo lepší než jednička, taneční kreace jsou propracovanější, což je dobře, ale Demi, i když je samozřejmě skvělá, je v tomto díle až moc v popředí. Ale i tak 4*. ()

Austy

Nechápu pro koho tento druh filmů točí, a nebo jsem asi z jiné planety. Dávám jednu hvězdičku za ty mladé lolitky ()

vena199204 odpad!

Druhý díl nepřináší nic nového, teen dívky dál vlhnou z vyvoněných, make upem natřených panáků a sní o nehynoucí slávě. Bravo! ()

nel.lyct.7

Nejsem zastánce sladkých holčičích filmů, ale tenhle není tak špatný. Rozhodně bych nehodnotila jako odpad. Pokud se člověk zamyslí a zařadí si ho do té správné kategorie, pak to odpovídá kvalitou přesně tomu, co chtěli tvůrci natočit. TZN.: hudební taneční film pro teenagery. Raději ať se mladí koukají na takovéto nenásilné milé filmy, než na ty, které jsou jim podsouvány se 100% hodnocením. ()

krab007

Zrzka: "Neni nic co bychom nezvladli." Cinanka: "Puky." Zrzka: mlcky cumi. Cinanka: "Nezvladneme nazehlit puky." Tenhle a tuny jeste debilnejsich dialogu. Barvy hyri v rytmu preslazeneho popu. Chce se mi zvracet. slabych 10% ()

ElzikChan

Já že jsem teď viděla nějakej Teen Beach movie na Disney Channel a našla jsem tu, že má víc procent než tohle. Pak dávali Camp Rock a musela jsem mu zvednout hodnocení, protože ... protože .. protože tohle je milionkrát lepší. Lepší příběh, lepší choreografie, lepší hudba, lepší výprava, prostě všechno. Tenhle film mám uchovanej v paměti ze svých brzkých náctiletých let a teď, když jsem zahlídla, co se tam opovažujou dětem předhazovat udělalo se mi z toho smutno. Disney Channel sice produkoval a stále produkuje shity, ale dřív měly aspoň nějakou kvalitu. Upřímně. Camp Rock rules! ()

caerol

Jestli jednička měla být katastrofa, a to se mi takhle "katastrofa" líbila, tak dvojka je dle mého názoru slabší než jednička.... ()