Film pojednává o soupeření Camp Rocku a Camp Staru, táborů u jezera, jejichž zakladatelé a lídři jsou velcí rivalové. Když první den Camp Star přebere Camp Rocku většinu zaměstnanců, pro tábor Camp Rock je to velká rána. Naštěstí je tady Mitchie, Shane a parta lidí, kteří chtějí kemp zachránit. Mitchie se s vervou pustí do organizování a zdá se, že vše klape, jak má, ale jen do chvíle, než někteří začnou pochybovat nad tím, který kemp je vlastně lepší. Camp Rock tedy učiní razantní krok - vyzve Camp Star na souboj. Zakladatele Camp Staru napadne, že rozhodnout, kdo se stane vítězem turnaje, by měli televizní diváci. Začnou tedy velké přípravy obou kempů a Mitchie je do nich tak zabraná, že začne všem kolem sebe ubližovat a na všechny křičet. Ostatní se rozhodnou, že ji v jejím úsilí nenechají samotnou a společně se pustí do práce. Ve filmu je chytře zachyceno trápení obou kempů, zejména Camp Rocku, a ukazuje se také, že peníze nejsou všechno. Ve finále soutěž prospěje oběma kempům. (suzanne1997)

Veju007

O 100 % lepší, než první díl, kde byla Demi Lovato na facku a scénář nedával absolutně smysl. Tenhle díl jsem si užila. ()

zodiak217

Úprimne som dosť prekvapený úrovňou tohto muzikálu. Mal som možnosť zhliadnuť aj Cam rock 1 a ten ma vôbec neoslovil skoro po žiadnej stránke, avšak jeho pokračovanie zdvihlo latku pekne vysoko. Dej bol skutočne nudný, primitívny a predvídateľný. To som aj v podstate čakal od snímky tohto typu. Nič prekvapujúce. Neobľubujem Jonas Brothers no Demi Lovato ma príjemne prekvapila. Veľké pozitívum vidím hlavne v skladách, textoch a hudbe, tie výrazne túto snímku ťahajú dopredu a na nich to celé stojí. Na prvej časti som sa presvedčil ako je to v muzikáloch tohto tipu dôležité. Skladby majú veľmi chytľavé melódie a dobré texty, no aj keď som nechcel podvedome som si ich nejako pospevoval. To ma až zarazilo, lebo inak je to primitívna snímka. Keďže sa to ale u mňa často nestáva a Lovato má naozaj dobrý hlas dávam nadpriemerné 4 hviezdičky. ()

Dawe.86

dvě hvězdy jen kvůli písním které nejsou tak tragický jako v prvním dílu,jinak příběh který už sem viděl v takovýhlech filmech asi milionkrát mě už fakt ničím nepřekvapil. Snad už se nedočkáme dalšího pokračováni a žádných filmů z továrny Disney Channelu. ()

Tsuki003 odpad!

Juj... Myslela jsem, že to bude jednička v bleděmodrém... a možná i je, ale po asi patnácti minutách jsem to vypnula. Došlo mi, že mě to vůbec nezajímá a nemám žádný důvod, proč se na to dívat. I ta Demi najednou už nevypadá jako ta "celkem milá holka", ale mohla by z fleku hrát nějakou... no nic. ()

PanPyzamo

Druhý Camp Rock přišel s jednou výraznou změnou. Oproti jedničce už to není hudební záležitost, ale plnohodnotný muzikál, který sakra jede a téměř se nezastavuje. Zpívá se zde o mnohem, ale mnohem více. Mně teda v tomhle spíš sedl předešlý film, kde bylo písniček jen pár, ale pro fanoušky Disney seriálů tohle nejspíš bude velká lahoda. Děj se soustředí na válku mezi dvěma tábory, což mi přišlo možná malinko zajímavější než jednička. Co se mi líbilo byl i konec. Za mě průměrný film, který doporučuji jen fanouškům žánru muzikálu. 5/10 ()

Brabíček

O hodně lepší, než první díl, víc muziky, vic Jonas Brothers, dialogy jsou stejně na palici jako v prvním díle ale jinak to celkem ujde ()

skyfire

Takže jsem třicátník, fanda Vetřelců, Predátorů a Terminátorů a nepohrdnu žádnou kruťárnou a krvákem. I přesto všechno se mi tenhle film líbil. Je jednoduchý, ale pěkná hudba a tance, které perfektně pasují do děje mě pobavily a ani jsem u toho neusínal jako u filmů co jsem viděl předešlé dva večery (Počátek, Salt). ()

luboss822

Pol hviezdičky za peknú pesničku "I wouldn´t change a thing" (v českom prevedení Ewa Farna & Jan Bendig - Stejný cíl mám dál) a pol hviezdičky za zvyšok "filmu". Dej filmu absolútne o ničom, pripadal som si ako keby som pozeral 10 minút z jedného filmu a druhých 10 minút z iného filmu. Bez žiadnej vážnejšej zápletky, čakal som aspoň, že v tom finále budú padať hudobné a tanečné čísla rad radom a bude sa dať na čo pozerať, no tvorci to všetko stihli nacpať do 10 minút. Naozaj neviem aký klad by som v tomto filme našiel, dejovo zle, scenárovo zle a hudobne tak ľahko podpriemerne. (z môjho pohľadu nezaujímavé a nechytľavé pesničky s choreografiou, ktorá mi pripadala takmer všade rovnaká) ()

DarkRufus odpad!

Nebylo to tak hrozný, ale proč se to sakra menuje Camp rock? Neslyšel sem tam jedinou rockovou písničku. Z toho důvodu, to házim do odpadu. ()

lilylove

Naprosto souhlasim s stefi7773 :) Lidi tento film pošlou do odpadu jenom proto že je to od Disney a jsou tam Disney Star.A přitom Camp Rock měl úspěch a mně se to moc líbilo. ()

petiiik3

film se mi moc líbil a asi to bude těma písničkama :D jen mám připomínku k popisu : o tomhle film není platí první 3 věty to jo ale jinak to je úplně něco jíného!!! jinak supr film :) ()

kritička

Nelíbilo se mi to tolik jako jednička, která byla taková přirozenější. Ve dvojce je sice Shayne hezčí a dospělejší, ale Mitchie se mi jaksi zprotivila. Proto dávám 1,5 * ()

Rustita

Nie som práve na takéto druhy filmov, ale keď chcem vypnúť, tak si raz za čas "niečo" podobné pozriem. "Niečo" znamená, že Camp rock a Camp rock 2 akosi stále neviem zaradiť. Slovo ROCK sa tvorcom naozaj len priplietlo do názvu. A to som si naivne myslela, že keď tam budú Jonas Brothers, pôjde aspoň trochu o rock... no tak nič... Pesničky sa mi zdajú chytľavejšie ako v High School Musical, čo by bolo v mojom hodnotení na 3 hviezdičky. Demi sa už toľko nezubí, čo je asi k dobru filmu, ale to je asi tak všetko. Dej sa mi zdal nejaký rozhádzaný (možno preto, že šlo o súperenie 2 táborov a nie o nejakú kvázi ucelenú love story ako v 1-ke), preto dávam len **. ()

Breeg

Jedna hvězdička ze to, že se mi líbil víc než jednička. Druhá je za písničky, které si myslím jsem tentokrát dost dobré. Třetí je za Demi, která je dospělejší, sice tvrdší než v jedničce, ale to zase není na škodu. Čtvrtá za konec, který byl sice předvídatelný, ale jedná se o poctivou cestu, která je složitá a často nevyhrává, ale kdo se jí řídí má v určitých věcech navrch. A hlavně může je to přirozené. A poslední je za to, že je to příjemný večerníček před prací na 6 ráno. Takže já dávám plné skóre. Dle mého oprávněné. ()

Alcan

Podle mě lepší než jednička. Více písniček, více choreografie, která se ale v některých místech opakovala nebo spíš byla podobná. Hvězdičku za Demi, protože sem si ji v poslední době oblíbil, druhou hvězdičku za písničky, které se mi líbily téměř všechny, třetí hvězdičku za to, že je tento díl lepší než první, čtvrtou hvězdičku za konec, který sem popravdě nečekal a poslední hvězdičku pro vylepšení negativního hodnocení. ()