Stejně jako každý rok se koná v Hongkongu turnaj v asijských bojových uměních, pořádaný záhadným boháčem Hanem. I tentokrát se na něj sjely desítky bojovníků. Jsou mezi nimi také Roper, který se turnaje účastní kvůli svým dluhům, Williams, který je ochoten riskovat jen z touhy po dobrodružství, a Lee, který přijel pomstít smrt své sestry a zjistit, kdo a co je vlastně Han zač. Jako agent ochránců zákona má zjistit, čím se Han ve skutečnosti zabývá a proč při jeho turnajích záhadným způsobem mizí lidé. Není těžké zjistit, že se v aréně bojuje na život a na smrt. Mnohem obtížnější je dopátrat se, že Han je ve skutečnosti obchodník s narkotiky, který s potěšením vraždí a mučí lidi. Ovšem nejtěžší je probojovat se až do finále se zdravou kůží, a nejen přežít a zvítězit, ale také naplnit přísahu. (TV Nova)

mira007

Jeden z prvních legendárních kung-fu filmů s tématem turnaje bojových sportů v zápasech na život a na smrt. Bruce Lee jako někdo, kdo jede na takový turnaj za pomstou ... jednoduché, ale ve své době účinné, ovšem vidět něco takového chce hodně velký smysl pro kuriozitky. ()

Luukec odpad!

Říkejte si co chcete.. ale ty bojový scény sou tak trapný, že si to nic jinýho než odpad nezaslouží.. A ani B.Lee to nezmění.. ()

godycz

stejna klasika jako prvni bondove. dneska me to uz podesate nebere, ale citim pokoru. nikdy nad tim neohrnu nos, ale mym detem to uz nic nerika. ()

Bozvav

Naprostá špička skvělého umění Bruce Leeho. Jistě, jde o soubojovou čičovinku bez dialogů a smysluplného děje, ale jako sportovní utkání skvělé. ()

Hapretor

Možná je Bruce Lee masér a neskutečnej borec v kung-fu stylu, ale tenhle film stál za prd. Souboje bych čekal od "mistra mistrů" mnohem mnohem lepší. A to jeho skučení, podobný šukající se opici, při soubojích mi lezlo hodně na nervy. Kdyby se o něm tolik nekecalo, nečekal bych ví co. Aspoň by divák nebyl tolik zklamanej. ()

Wallis3

Já se uculoval a ona to nebyla i komedie? Bruce dal na odiv svoje tělo bez gramu tuku a asi kolem toho se vše motalo, při tom si zakňučel, zakvokal apod, zaporák, aby se dodalo zajímavostí a kýčovitosti, měl oddělávací a zas tam dací pazouru, popřípadě spár. Prostě, takovej ten film, co po vykonání potřeby spláchnete. ()

slaskounext

Pro fanoušky Bruce Leeho vizuální orgie bojového umění. Čínské dámské šaty sluší i Evropankam a samozřejmě i Číňankam. ()

Joey(1)

Příběh neexistující, dialogy neexistující, což ale nikoho netrápí, protože to celé utáhne nezastavitelný Bruce Lee. ()

Rathalos

Bruce Lee je legenda a jeho bojove umenie a schopnosti su nezabudnutelne,co dokazal aj v tomto akcnom filme a myslim,ze bez neho by bola tato zalezitost sra*ka,lebo to co predvadzaju ostatni bojovnici je slabe a nudne,takze len za neho a jeho mega-udery ci kopy davam plny pocet...:-) ()

bif

Slátanina, plná bojových scén, které ovšem moc nenadchnou, ale pár skvělých momentů tam určitě je. ()

E.Pilgrim

Buce Lee je můj životní vzor. Škoda, že část populace, která se dostane k jeho filmové tvorbě dříve než k knihám s jeho poznáním, se v dnešní době maximálně tak pousměje. ()

Zemřel herec John Saxon

Zemřel herec John Saxon

26.07.2020

Akční klasika od režiséra Deadpoola?

Akční klasika od režiséra Deadpoola?

24.07.2018

Režisér David Leitch (John Wick, Deadpool 2) jedná o režii remaku akční klasiky s Brucem Leem Drak přichází. Snímek z roku 1973 se za ty roky dočkal prakticky kultovního statusu, jeho premiéru ale… (více)

Předělávky a pokračování útočí

Předělávky a pokračování útočí