Jako né, že nééé ale suprová, oddychová komedie s 300 hustýma prcinkama. Co víc si přát?!(5.2.2010)

Tak hysterické, až je to dobré. Tedy nikoli v seriózním slova smyslu. Navyšuji za vynikající poctu Bring it On a Kirsten Dunst. A ve vedlejších rolích jsou pěkné sebe parodické epizodky AnnaLynne McCord a Adhir Kalyana, kteří si dramat užili až dost v Nip/Tucku a nyní nastal čas na změnu.(19.1.2010)

• Kamca_

Trapná až studipní americká komedie, která mě teda ani trochu nebavila. Bylo jasný, jak to dopadne hnedka od začátku. A chvílema mi to přišlo dost nechutný. Takový filmy nejsou nic pro mě. Dvě hvězdičky dávám jen kvůli sympatickým hercům, ale to je vše.(27.2.2012)

Nesie sa na to vlne pubertálnych teenagerských komédií, ale stále je niečo na tom vtipné a prekvapivo dobré...dosť tam asi urobí ten rozstlieskaváčky kemp...humorom a narážkami sa nešetrí a to je fajn...potom to trošku skĺzne ale to sa dalo čakať...momentálne lepší teenagerský nadpriemer(22.8.2009)

"Jak dlouho to bude trvat? - Celou cestu a pak začnou společně menstruovat."(24.1.2011)