Přehlídka mladých pohledných slečen v roztleskávačských úborech. O nějakém zajímavém příběhu či originální scéně si můžete nechat leda tak zdát. Na druhou stranu tu nejsou žádné zbytečně dlouhé prostoje ani nechutné scény, u kterých byste museli přivírat oči. Klasický výplach k večernímu pivu s pár kámošema. 50%(22.10.2009)

60%(12.9.2009)

Dnes mě při projekci napadla zvláštní myšlenka... Bavil bych se u takové komedie řekněme za 10 let ? Těžko se dohadovat, ale dnes na to ten věk mám a já se parádně odreagoval, ba co víc.... parádně pobavil - a že jsem to dnes opravdu potřeboval. Eric Christian Olsen mě drtil po celou dobu trvání téhle jednoduché, teen komedie - 70%.(23.6.2009)

Podle námětu bych řekla, že to bude pořádná hovadina, ale bylo to vlastně docela fajn.. Smála jsem se skoro pořád a film mě vážně zaujal. Bylo to výborně pojato a ač je to klasická americká komedie pro náctileté, nebylo to vůbec špatné.. Závěr byl milý i vtipný.. A i když to už vypadalo, že se začíná schylovat ke dramatu, tvůrci si s tím opět skvěle poradili a rázem z toho byla zase komedie.. Sice jsem z těch cvičících slečen s dokonalými postavami měla docela mindráky, ale to mi vynahradil sladký úsměv Nicholase D'Agosta, takže super :D Chvílemi jsem uvažovala i o vyšším hodnocení, ale zatím to nechám na silných 4* :)(12.2.2012)

Vyloženě příjemná a oddechová komedie se sympatickou hlavní dvojicí a k tomu dost velkým množstvím osůbek ženského pohlaví. Slušné překvapení v daném žánru, které jsem si užil.(8.12.2009)