Nastala chyba při přehrávání videa.
 • KarelR
  **

  Po boží úvodní půlhodince to jde do kopru...(22.11.2010)

 • jonyyy
  ***

  60%(12.9.2009)

 • mysiak
  ***

  Nesie sa na to vlne pubertálnych teenagerských komédií, ale stále je niečo na tom vtipné a prekvapivo dobré...dosť tam asi urobí ten rozstlieskaváčky kemp...humorom a narážkami sa nešetrí a to je fajn...potom to trošku skĺzne ale to sa dalo čakať...momentálne lepší teenagerský nadpriemer(22.8.2009)

 • Enšpígl
  ****

  Ty vole kluci, tohle musíte vidět !!!!! Představe si, že přijdete s kámošem na tábor kde je 300 ultrakrásných roztleskávaček a jediný kluci široko daleko jsou dva teplouši !!! Ježiši já mám dojem že popisuju ráj a ne film. Při sledování filmu jsem nevěděl kam dřív s očima. Bože, nechápu proč jsi mě místo nosu nedal ještě jedno oko speciálně pro koukání na rozstleskávačky. Já chci bejt roztleskávač !!!!! Bych roztleskal celou tuhle zadluženou republiku, až by se z toho posrala.(5.5.2010)

 • magic1995
  ****

  Klasická americká komedie. Podle mě se nedá nic zkazit. Stačí obsadit 2 sympatický a především vtipný herce a okolo nich nasázet 300 hezkých roztleskávaček. Toť vše. Chvilkama jsem se opravdu dobře pobavil, ale skvěle jsem si u něj odpočinul.(30.4.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace