Dobý nápad a myšlienka,dvaja chapi sami na tábore s 300 nadržanými ženami ... Celkom zábavné, nesilené a pozeratelné,no nič čo by som ešte nevidel ...bavil som sa ako vždy pri teenagerskej komédii ...(14.12.2013)

50%. Ohrané téma - roztleskávačky, fotbalisti, stupidní americké soutěžení středoškolních družstev... Ale na odreagování to je dobrý.(9.6.2009)

Dnes mě při projekci napadla zvláštní myšlenka... Bavil bych se u takové komedie řekněme za 10 let ? Těžko se dohadovat, ale dnes na to ten věk mám a já se parádně odreagoval, ba co víc.... parádně pobavil - a že jsem to dnes opravdu potřeboval. Eric Christian Olsen mě drtil po celou dobu trvání téhle jednoduché, teen komedie - 70%.(23.6.2009)

Rozpočet $20miliónovTržby USA $17,231,291Tržby Celosvetovo $-(22.4.2009)

• Smok

Loudilové s ich nápadom dostať sa babám do nohavičiek tým, že utečú od fotbalu k cheerleederstvu mi prídu rovnako duchaplný, ako keď som si ja chcel v poslednom ročníku na základke podať prihlášku na dievčenskú strednú školu. Bolo to z tých istých pohnútok, mne to našťastie otec vyhovoril a vec už považujem za premlčanú, počínanie hlavných hrdinov však v digitálnej podobe bude strašiť aj budúce generácie. Bohužial. Nie vždy musí byť film, ktorý je silne preplnený peknými sporo odetými slečnami aj zaujímavý.(10.12.2009)