Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Hismael
  *

  Klasicky přehnaně Americká komedie. Všechno šíleně přeidealizovaný, uměle divný, vytvořený pro Američany kde chce být každý populární a chce patřit do nějaký skupiny lidí. Jediný kvůli čemu se na to dá dívat jsou pěkný holky, pak už nic. Já chápu že tyhle komedie nejsou moc na přemýšlení a nemají nějakou hlubší myšlenku, ale i tak se to nedalo. K obří nudě pro tupé zírání ideální.(2.8.2009)

 • Enšpígl
  ****

  Ty vole kluci, tohle musíte vidět !!!!! Představe si, že přijdete s kámošem na tábor kde je 300 ultrakrásných roztleskávaček a jediný kluci široko daleko jsou dva teplouši !!! Ježiši já mám dojem že popisuju ráj a ne film. Při sledování filmu jsem nevěděl kam dřív s očima. Bože, nechápu proč jsi mě místo nosu nedal ještě jedno oko speciálně pro koukání na rozstleskávačky. Já chci bejt roztleskávač !!!!! Bych roztleskal celou tuhle zadluženou republiku, až by se z toho posrala.(5.5.2010)

 • Meridius
  ***

  Velmi příjemná oddychovka na jedno zkouknutí. V hlavní ženské roli bych si sice radši představoval Megan Fox, ale Sarah Roemer taky dobrá.(17.9.2009)

 • Folpa
  *****

  Já vím, že to není na plný počet, že je to vlastně kravina ale mě se to moc líbilo. Hlavní dvojka byli perfektní typové, člověk jim fandil a hlavně... těch roštěnek :)(30.8.2011)

 • Kopik
  ****

  Na odreagování skvělý. Jednoduchá, nenáročná teen komedie s prvky prciček dobře pobavý a neurazý. Chvílemi velice vtipné hlášky, nádherný holky, co víc chtít když si chcete odpočinout?? Vzhledem k danému žánru dávám čtyři hvězdičky.(1.6.2009)

 • - Tvůrci předložili film Americké ratingové asociaci celkem 18x než získal rating PG-13, tedy nevhodné pro děti do 13ti let (jinak by dostal R, tj. do 17ti let přístupno jen v doprovodu rodičů). (HappySmile)

 • - Film na který se dívá celý kemp zhruba v polovině filmu, se jmenuje Bravo, girls! (HOODY)

 • - Režisér Will Gluck požádal na konkurzu AnnaLynne McCord, aby zaimprovizovala panteří pohyb. Chtěl, aby ukázala nějakou svůdnou pózu, ona však vystřelila do vzduchu pěst, načež roztáhla prsty jako drápy a zaprskala jako kočka. První den natáčení ji potom režisér požádal, ať to zopakuje před kamerou, a tak se z toho stal pozdrav Panterů, který provází celý film. (HappySmile)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace