• Hismael

Klasicky přehnaně Americká komedie. Všechno šíleně přeidealizovaný, uměle divný, vytvořený pro Američany kde chce být každý populární a chce patřit do nějaký skupiny lidí. Jediný kvůli čemu se na to dá dívat jsou pěkný holky, pak už nic. Já chápu že tyhle komedie nejsou moc na přemýšlení a nemají nějakou hlubší myšlenku, ale i tak se to nedalo. K obří nudě pro tupé zírání ideální.(2.8.2009)

Ty vole kluci, tohle musíte vidět !!!!! Představe si, že přijdete s kámošem na tábor kde je 300 ultrakrásných roztleskávaček a jediný kluci široko daleko jsou dva teplouši !!! Ježiši já mám dojem že popisuju ráj a ne film. Při sledování filmu jsem nevěděl kam dřív s očima. Bože, nechápu proč jsi mě místo nosu nedal ještě jedno oko speciálně pro koukání na rozstleskávačky. Já chci bejt roztleskávač !!!!! Bych roztleskal celou tuhle zadluženou republiku, až by se z toho posrala.(5.5.2010)

Velmi příjemná oddychovka na jedno zkouknutí. V hlavní ženské roli bych si sice radši představoval Megan Fox, ale Sarah Roemer taky dobrá.(17.9.2009)

Já vím, že to není na plný počet, že je to vlastně kravina ale mě se to moc líbilo. Hlavní dvojka byli perfektní typové, člověk jim fandil a hlavně... těch roštěnek :)(30.8.2011)

Na odreagování skvělý. Jednoduchá, nenáročná teen komedie s prvky prciček dobře pobavý a neurazý. Chvílemi velice vtipné hlášky, nádherný holky, co víc chtít když si chcete odpočinout?? Vzhledem k danému žánru dávám čtyři hvězdičky.(1.6.2009)

• - Tvůrci předložili film Americké ratingové asociaci celkem 18x než získal rating PG-13, tedy nevhodné pro děti do 13ti let (jinak by dostal R, tj. do 17ti let přístupno jen v doprovodu rodičů). (HappySmile)

• - Film na který se dívá celý kemp zhruba v polovině filmu, se jmenuje Bravo, girls! (HOODY)

• - Režisér Will Gluck požádal na konkurzu AnnaLynne McCord, aby zaimprovizovala panteří pohyb. Chtěl, aby ukázala nějakou svůdnou pózu, ona však vystřelila do vzduchu pěst, načež roztáhla prsty jako drápy a zaprskala jako kočka. První den natáčení ji potom režisér požádal, ať to zopakuje před kamerou, a tak se z toho stal pozdrav Panterů, který provází celý film. (HappySmile)