Nastala chyba při přehrávání videa.
 • sheen
  ***

  Jako né, že nééé ale suprová, oddychová komedie s 300 hustýma prcinkama. Co víc si přát?!(5.2.2010)

 • NinadeL
  ****

  Tak hysterické, až je to dobré. Tedy nikoli v seriózním slova smyslu. Navyšuji za vynikající poctu Bring it On a Kirsten Dunst. A ve vedlejších rolích jsou pěkné sebe parodické epizodky AnnaLynne McCord a Adhir Kalyana, kteří si dramat užili až dost v Nip/Tucku a nyní nastal čas na změnu.(19.1.2010)

 • Kamca_
  **

  Trapná až studipní americká komedie, která mě teda ani trochu nebavila. Bylo jasný, jak to dopadne hnedka od začátku. A chvílema mi to přišlo dost nechutný. Takový filmy nejsou nic pro mě. Dvě hvězdičky dávám jen kvůli sympatickým hercům, ale to je vše.(27.2.2012)

 • mysiak
  ***

  Nesie sa na to vlne pubertálnych teenagerských komédií, ale stále je niečo na tom vtipné a prekvapivo dobré...dosť tam asi urobí ten rozstlieskaváčky kemp...humorom a narážkami sa nešetrí a to je fajn...potom to trošku skĺzne ale to sa dalo čakať...momentálne lepší teenagerský nadpriemer(22.8.2009)

 • petaspur
  ****

  "Jak dlouho to bude trvat? - Celou cestu a pak začnou společně menstruovat."(24.1.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace