Nastala chyba při přehrávání videa.
 • IQ Tiqe
  ***

  50%. Ohrané téma - roztleskávačky, fotbalisti, stupidní americké soutěžení středoškolních družstev... Ale na odreagování to je dobrý.(9.6.2009)

 • zdenotvor
  ***

  Dobý nápad a myšlienka,dvaja chapi sami na tábore s 300 nadržanými ženami ... Celkom zábavné, nesilené a pozeratelné,no nič čo by som ešte nevidel ...bavil som sa ako vždy pri teenagerskej komédii ...(14.12.2013)

 • Kamca_
  **

  Trapná až studipní americká komedie, která mě teda ani trochu nebavila. Bylo jasný, jak to dopadne hnedka od začátku. A chvílema mi to přišlo dost nechutný. Takový filmy nejsou nic pro mě. Dvě hvězdičky dávám jen kvůli sympatickým hercům, ale to je vše.(27.2.2012)

 • Krissty
  ****

  Podle námětu bych řekla, že to bude pořádná hovadina, ale bylo to vlastně docela fajn.. Smála jsem se skoro pořád a film mě vážně zaujal. Bylo to výborně pojato a ač je to klasická americká komedie pro náctileté, nebylo to vůbec špatné.. Závěr byl milý i vtipný.. A i když to už vypadalo, že se začíná schylovat ke dramatu, tvůrci si s tím opět skvěle poradili a rázem z toho byla zase komedie.. Sice jsem z těch cvičících slečen s dokonalými postavami měla docela mindráky, ale to mi vynahradil sladký úsměv Nicholase D'Agosta, takže super :D Chvílemi jsem uvažovala i o vyšším hodnocení, ale zatím to nechám na silných 4* :)(12.2.2012)

 • Mickalle
  ***

  v teen komediích naprostej průměr. Spíš než vtipné to bylo z pohledu mužského diváka pohledné :D ...(6.6.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace