Fired Up! je nenáročná komedie, která však plní hlavní účel, a to pobavit. Baví dobře, není nikterak zdlouhavá a celkově si myslím, že se film v žánru komedie povedl dobře.(13.6.2009)

• bassator

Po začátku kde se mi chvílemi zvedal žaludek z těch dvou přenamachrovanců na co si hráli jsem uvažoval zda to nevypnu. Nakonec jsem vydržel a přetrpěl k americkému klasickému konci, kde asi říkat jak vše skončilo nemá vůbec cenu... - 25. 7. 2012 - 20%(25.7.2012)

Vyměnit nudné fotbalové soustředění kdesi v poušti v El Pasu za kemp s třemi sty roztleskávaček, se pro sympatickou dvojku Nicka a Seana, ukáže jako dobrá volba. Nejenže se tu oba zamilují, ale hlavně pomohou v závěrečném zúčtování outsiderskému týmu roztleskávaček Tygrů proti věčným favoritům soutěže Panterům. Tahle komedie disponuje vším, co se od takového typu komedií očekává. Zdráhám se použít označení "teenage" komedie, protože právě tomuto konceptu se film důsledně vyhýbá, a není to jenom tím, že pubescenta lovícího holky tu hraje 33letý Eric Christian Olsen a 29letý Nicholas DˇAgosto. Nenápadně tenhle film obchází daná pravidla, i co se týče charakterů postav, a i při výskytu klasických figur, jako jsou hláškující a sprostý trenér, nesympatický přítel dobývané krásky, nebo pořádkumilovný Ind, jsou veskrze i záporné postavy prezentovány jako sympaticky kladné. Po humorné stránce to není vůbec špatné. Těch trapností je tu podstatně méně, než na co je divák zvyklý, ale na druhé straně, vtipem se tady zbytečně neplýtvá, a proto některé gagy velmi vyniknou a jsou dost dobré i originální zároveň. A předvídatelné je to tak napůl. Tým Tygrů nakonec nevyhraje, jak by se mohlo od počátku zdát. Ale tahle komedie to u mě vyhrála, a aby taky ne, když v ní každou chvíli zazní nějaký dobrý song.(3.11.2009)

50%. Ohrané téma - roztleskávačky, fotbalisti, stupidní americké soutěžení středoškolních družstev... Ale na odreagování to je dobrý.(9.6.2009)

• FilmFan24

"Loudilové" loudili tak dlouho, až se jim v závěru dostalo jakéhos takéhos morálního ponaučení a hlavně...zasunuli. O tohle hlavně v celé této komedii pro -náctileté hlavně šlo. Ústřední herecké duo Nicholas D'Agosto a Eric Christian Olsen se vzájemně skvěle doplňuje. Prostoduché, ale pro cílové -náctileté publikum svým způsobem zábavné.(7.10.2009)