Nastala chyba při přehrávání videa.
 • IQ Tiqe
  ***

  50%. Ohrané téma - roztleskávačky, fotbalisti, stupidní americké soutěžení středoškolních družstev... Ale na odreagování to je dobrý.(9.6.2009)

 • Arkos
  ***

  Vyloženě příjemná a oddechová komedie se sympatickou hlavní dvojicí a k tomu dost velkým množstvím osůbek ženského pohlaví. Slušné překvapení v daném žánru, které jsem si užil.(8.12.2009)

 • F.man
  **

  Jednoduše řečeno, další z řady teen komedií. Je tu spoustu pěkných ženských, namachrovaných amíků, bezproblémový život, lásky, komplikace, sex... No prostě klasika. Hlubší smysl v tom není žádný, ale pokud máte 90 minut navíc a chcete se bezmyšlenkovitě koukat na pěkné slečny a život jaký jste vždy chtěli, není Fired Up tak špatnou volbou. I think our bus crashed and we're in heaven.(30.5.2009)

 • Folpa
  *****

  Já vím, že to není na plný počet, že je to vlastně kravina ale mě se to moc líbilo. Hlavní dvojka byli perfektní typové, člověk jim fandil a hlavně... těch roštěnek :)(30.8.2011)

 • Enšpígl
  ****

  Ty vole kluci, tohle musíte vidět !!!!! Představe si, že přijdete s kámošem na tábor kde je 300 ultrakrásných roztleskávaček a jediný kluci široko daleko jsou dva teplouši !!! Ježiši já mám dojem že popisuju ráj a ne film. Při sledování filmu jsem nevěděl kam dřív s očima. Bože, nechápu proč jsi mě místo nosu nedal ještě jedno oko speciálně pro koukání na rozstleskávačky. Já chci bejt roztleskávač !!!!! Bych roztleskal celou tuhle zadluženou republiku, až by se z toho posrala.(5.5.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace