Sympatická a trhlá teen komedie s přehlídkou krásných žen ( U nás hold tak pěkné ženy nejsou). Pár krát jsem se i zasmál, ale spíše mě film bavil jako celek. Zde se je opravdu na co koukat a ústřední dvojice jsou sympaťáci. 70%(4.2.2016)

"Jak dlouho to bude trvat? - Celou cestu a pak začnou společně menstruovat." Loudilové jsou mi sympatičtí, neboť tito začínající roztleskávači netouží po prvním zásunu, nýbrž po sériovém oblbování zmatených dívčích mozečků a odškrtávání dalších použitých vagín krásek s pružnými těly. Chápu, že po mnoha pohodových orgasmech musela přijít zamilovaná chvíle doplněná o nějaké to poučení do života, ale já jsem to nepotřeboval. Mně stačilo sledovat, kterak hoši s úsměvem dobývají mety, ovládají hřiště a přitom si vůbec neuvědomují nenápadný závan homo vůně vznášející se kolem jejich pozadí. Pro mne je to zkrátka naprosto uspokojivá oddechovka.(24.2.2012)

• Rocky62

Asi se vám taky stalo, že jste nějaký film nedokoukali a vrátili jste se k němu později. Mě také, stalo se mi to u některých filmů a stalo se mi to i u tohoto sračkoidního paskvilu, což je jediný film, který nikdy nehodlám dokoukat, ani kdyby nás POMO po jeho projekci platil, za to, že tu máme účet. Projekcí tohoto "filmu" bych zcela pohřbil svojí důstojnost a je velmi pravděpodobné, že bych další roky strávil v ústavu pro choromyslné. 0%(4.10.2009)

• KarelR

Po boží úvodní půlhodince to jde do kopru...(22.11.2010)

Já vím, že to není na plný počet, že je to vlastně kravina ale mě se to moc líbilo. Hlavní dvojka byli perfektní typové, člověk jim fandil a hlavně... těch roštěnek :)(30.8.2011)

• - Tvůrci předložili film Americké ratingové asociaci celkem 18x než získal rating PG-13, tedy nevhodné pro děti do 13ti let (jinak by dostal R, tj. do 17ti let přístupno jen v doprovodu rodičů). (HappySmile)

• - Scénář napsali 4 lidé, avšak do titulků se nechali zapsat všichni společně jako "Freedom Jones". (HappySmile)

• - I když je Nick (Eric Christian Olsen) středoškolák, jeho představiteli bylo v době natáčení 31 let. (Doski)