Riskuj!

• Česko Risk!
Soutěžní
Česko, 1994, 40 min

Účinkují:

Petr Svoboda (moderátor), Jan Rosák (moderátor), Ivan Vyskočil (moderátor), Jan Krasl (moderátor), Pavel Svoboda, Petr Novotný

Vědomostní soutěž. Na začátku jsou tři, vyhraje jen jeden. Zajímavé otázky, zajímavý moderátor, napínavý průběh soutěže a lákavé výhry - to vše tento pořad přináší! (cheyene)

gogos

Svoboda a Rosák určovali tempo televizní soutěžní zábavy na Nově. Sračkový Kolotoč se tomu nemohl rovnat. Todle byla snad nejlepší česká tv soutěž ()

L_O_U_S

Výborný soutěžní pořad s jednoduchým systémem otázka - odpověď - body. Z místy hloupé soutěže (vzdychající diváci, rádoby vtipné hlášky Jana Krasla) se vyvinul velmi kvalitní kvíz s Janem Rosákem. Nechápu, proč jej TV Nova zrušila. (416.) ()

Petroff

Docela povedenej televizní soutěžní pořad. Ono, především byl jeden z prvních dle západního vzoru. Velmi dobře si pamatuju na Rosáka, Vyskočila i Pavla Svobodu. Teď tady čtu, že to moderoval i Petr Novotný?! ZOMG! Naštěstí jsem v jeho podání nikdy neviděl, ale úplně slyšim ten jeho nakřáplej hlas, jak pronáší nějakou vtipnou prupovídku, debil ... ehm... edit 2013: Užívám si reprízování z 90.let. ()

lekr

Jedna z těch lepších televizních soutěží. Rosák sice moderovat neumí a o originalitě se taky nedá mluvit ale koukat se na to dalo. Což už je u televizních pořadů z produkce Novy úspěch... ()

rakovnik

S oblibou koukám na současné reprízy tohoto pořadu, tkerý dávají v době vyprázdněného programu. Pan Rosák sice u mnohých otázek vůbec nevěděl, o čem mluví a bylo to na něm dost vidět, každopádně byl ale nejlepším moderátorem. ()

cariada

Vědomostní soutěž co běžela hodně dlouho. Nejdřív se to jmenovalo jen Risk - rize inteligentní soutěžní kvíz. svého času běžela i zábavná verze Maxirisk. Někteří soutěžící si dokázali docela dost nahrabat svého času tam byly i pěkný ceny a lidi si stějně brali peníze. ()

starbrejkr

Spolu s čechovským milionářem jednoznačně nejlepší televizní soutěž konce 90. let. Měl jsem rád i všechny moderátory a nezapomenu, když ve hře byl náš tělocvikář a prožívala to celá škola (a byl úspěšný:-))) ()

MarekT

Asi nejlepší česká televizní soutěž, kterou jsem kdy viděl. Přispěl k tomu i fakt, že Vladimíra Čecha jakožto moderátora Milionáře nesmyslně odstřelili a nedůstojně nahradili. Sice tyto soutěže jedou pořád podle jedné šablony a každý den bych se na to, přiznávám, nedokázal koukat, i tak musím hodnotit čtyřmi hvězdami, výborný relax, u kterého se i musí zapojit mozek. A dařilo se mi to celkem dobře, na své poměry jsem věděl docela dost otázek (nechci se chlubit :-) ). A taky se musí dodat, že nejlepší díly moderovali Zdeněk Izer a Petr Čtvrtníček. :-) ()

gabin(a)

Sledovala jsem i kdysi, ale dnes díky opravdu tristní nabídce ostatních televizních KANÁLŮ a zprávám na zvracení na to koukám docela ráda znovu. A někdy se i zasměju, jako nedávno, když tam byli tři tak blbí soutěžící, že to bylo k neuvěření. Slečna dokonce umístila Mekku do Izraele. Rosák chudák měl co dělat, aby nevybuchl smíchy. Jinak myslím, že je škoda, že zmizel z obrazovky a docela by se mi líbilo, kdyby uváděl nového Milionáře. Nepitvoří se, je kultivovaný a má smysl pro humor. ()