Lucy Hillová je ambiciózní a podnikavá manažerka žijící v Miami. Miluje své boty, miluje svá auta a miluje kariérní postup. Když dostane nabídku na jeden krátkodobý úkol – neznámo kde – aby restrukturovala výrobní továrnu, skočí po této možnosti s vědomím, že má jasné povýšení na dosah ruky. Co však začíná jako jednoduchá práce, se brzy stává zkušeností, která jí zcela změní život. Lucy postupně odhaluje hlubší smysl svého života a co víc, také muže svých snů. (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

ER

Takový propadák jsem nečekal.Zvlášť,když jsem viděl trailer,který ukázal slušné,komické momentky. Jenže ve filmu právě tento dynamický střih chybí a ony komické momentky v traileru jsou ve filmu součástí zdlouhavých a nešikovně "naroubovaných" scén,které ve výsledku přivodí spíše nudu. Banálně podaný příběh pak všemu nasadí trnovou korunu.Renée i ty ? ()

Petulka88

Klasická pohádka o rozmazlené holce z města, která je nucena nějaký čas žít v americkém zapadákově, kde samozřejmě tato kariéristka změní pohled na životní priority, najde si tady životní lásku a ve finále se nevyhne nutnému morálnímu ponaučení. Tentokrát je to vše zabaleno do reltivně slušného romanticko-komediálního balení. Pravda, z Renée Zellweger se postupně začíná stávat blonďatý, neustále se šklebící kašpárek, ale i to se díky snesitelné stopáži dá vydržet. ()

josieaddms

Nijak zajímavý snímek, a nijak zajímavá podívaná. Akorát že musím uznat, že to ve mě zanechalo nějakej určitej dojem, nevím jestli to bylo dobou ve které jsem to viděla, nebo prostě tím filmem. (nebo mnou???) Kdo ví, prostě některé scény si pamatuju do teď. Jinak je to obyčejná romantická komedie, kterých natočí tolik, že je ani nestačíme počítat. ()

E lan

Nuda, nic než nuda spolu s hroznou Zellweger a rozpačitým nebo spíš vlastně velmi špatný scénářem. Kdo neuvidí o nic nepřijde... ()

Colour

Neurazí, ani nenadchne. Jednoducho tradičná nevtipná americká romantická komédia postavená len na klišé. V škole sa menej odpisuje a nakukáva. Na opísanie toľkých okukov mi už i slová dochádzajú. Ani jeden pixel nie je originálny. Akokoľvek rozpritvávať toto veľdielo je zbytočné, pozrite si to radšej v originále. 30% ()

bono22vox

Tuctová romantická komedie s velmi podprůměrným výkonem Renée Zellweger. Těžko hledám důvod, přoč bych vám ji měl doporučit a proč ji vidět znovu... ()

KdG

Celkem tuctová naivní komedie s naprosto primitivnim scénářem a pochopotelně happyendem. Takové se u nás točili za první republiky. ()

unrocker

Kdo nazívá tento propadák komedií tak asi komedii nikdy neviděl! Je to hrůza děs, člověk čeká nějakou zábavu, ale celou dobu se nedočká. Příběh je tak dopředu jasný že ani nepřekvapí a vůbec nezaujme... no držíme ti palce Reneé ať se to snad příště povede...! ()

Marrianna

A já se prostě nedám. A já prostě nedám Renée. Ono to je pořád dokola to je fakt, ale faktem je, že to co jsem hledala jsem tady taky našla. A Renée to prostě sekne a pořád má v sobě kousek té roztomilé zřeštěnosti i když hraje z počátku studenou kariéristku. Příběh je klišovitý, ale funguje. A pokud ve mě film vyvolá uspokojení, pak nemám proč hodnotit níže. ()

lusa

Ani som to nedopozerala a vôbec mi to nevadí. 2x sa pousmiať je na komédiu veľmi málo. Zellweger akoby celý film prespala, príbeh trápny a naivný, proste strata času. 1* ()

Dinsberg

Tuctový námět a rutinní režii osvěžuje pár komických momentů (opilecká scéna Reneé). Černobílý výsledek to ale stejně nezachrání. ()

jafuska

dávám rozhodně pět hvězdiček, protože tento film se moc povedl a má rozhodně na vyšší ohodnocení, Reneé Zellweger je dobrá herečka, ale spíš se na ní hodí komediální filmy, ale tady roli zvládla moc dobře, u některých momentů jsem se fakt dobře pobavila, o srandu tady není nouze, určitě doporučuji se na tento film podívat, není to slátanina, ani hloupý film, vše do sebe dokonale zapadalo, a romantiky si tady taky člověk užije jak se patří. ()

Mara12

Nepovedená variace na Baby Boom z roku 87, akorát bez dětí. Film o tom, jak si kariéristka z velkoměsta musí zvykat na venkov a boty na deseticentimetrovém podpatku vymění s velkým sebezapřením za sněhule. Nevím, jestli byl kameraman fetišista, ale ty (neobvykle) časté záběry na nohy Renée, byly krajně podezřelé :) ()

mac000

Spíše 2 a půl * , je to taková tradiční romantická story made in USA s nepostradatelným happyendem. Takže to jsou důvody, proč na film nejít či si jej doma nepustit. Na druhé straně R.Zellweger předvádí solidní výkon a příběh zahřeje lidskou duši uvědoměním si důležitosti mezilidských vztahů a fungující sousedské komunity maloměsta (působivá scéna z vánočního shromáždění New Elmu u obřího svítícího stromku). Takže suma sumarum ty dvaapůl body. ()

mirkath1

Moc pěkný odpočinkový film. Dostala jsem přesně co jsem potřebovala i když bylo celkem jasné kam to směřuje. Brr musela tam být pěkná kosa. René zřejmě ještě před plastikou, vypadala výborně. ()

sa_kra

Na Holku z města si zajděte, jen jestliže máte opravdu rádi Renée a cupitání v dvanácticentimetrových šteklích po továrně (zabít). V takovém případě vám nebudou vadit prázdné dialogy, děj předvídatelný od titulků, tuny klišé a spousta nesympatických postav. Chápu, že romantická komedie není nijak objevný žánr, ale tohle byla hodina a půl nudy s velkým polibkem na konci, kde všichni tleskají- prosím ??! ()

Mr.Shock

Viděl jsem spoustu horších rádobyromantických komedií... za snahu, za Renée a za tu nechutnou tapioku (ať už to je cokoliv!) *** ()