Lucy Hillová je ambiciózní a podnikavá manažerka žijící v Miami. Miluje své boty, miluje svá auta a miluje kariérní postup. Když dostane nabídku na jeden krátkodobý úkol – neznámo kde – aby restrukturovala výrobní továrnu, skočí po této možnosti s vědomím, že má jasné povýšení na dosah ruky. Co však začíná jako jednoduchá práce, se brzy stává zkušeností, která jí zcela změní život. Lucy postupně odhaluje hlubší smysl svého života a co víc, také muže svých snů. (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Vital

Zbytečně plný klišé a typické Zellweger,která se stále točí okolo romantických komedií,které jsou vždy stejné.Stejně jako například je na první pohled jasné,který chlap jí padne do náruče.Nebo všechno okolo té firmy,je to až moc vše předvídatelné a okoukanné. ()

lapatata

Romantická komedie, která vám dá přesně to, co od ní čekáte. Konkrétně u této mi hodně vadí, že způsob, kterým všechny ty dávky romantiky, humoru, gagů, smutku, rozuzlení, vyvrcholení a šťastného konce dostáváte je až neuvěřitelně předvídatelný. Až bych řekl, že stačí podívat se na plakát před kinosálem a rázem se vám v hlavě promítne film, který jste v podstatě viděli už tisíckrát. Pokud do sálu nakonec opravdu vejdete, bude se vám pak odehrávat i před očima. Nutno ovšem dodat, že s úžasnou Renée Zellweger. ()

kacudzde

Kolikrát to tu už bylo? Ona - naivka z velkoměsta se musí odstěhovat do zapadákova, kde žije On - buran a nakonec je z toho velká láska. Mezitím je záchrana jediné fabriky ve městě, svérázní obyvatelé a zima v Minnesotě. Podprůměrná romantická komedie. ()

mannheim

Ak mi film vôjde pod kožu, ide akákoľvek "objektivita" mimo. Ten film má príbeh, ktorý ma oslovil. Nech už je braný ako ľahký žáner, a samozrejme, že si uvedomujem miliónkrát sprofamované téma. Je mi to fuk, pretože zrovna tento príbeh je umňa bingo. ()

A.lis

Film plný klišé s nechutně sladkým, heroickým koncem. Jedné hvězdě unikl jenom proto, že u několika scén jsem se opravdu od srdce zasmála. Navíc Renée si s rolí polepšené kariéristky, která je tak trochu k smíchu, poradila dobře. Komedie téhle herečce prostě sluší. ()

Fallstock

Slušná hlína, u které se dá oddechnout. Složitě se na to nedá pohlížet, jelikož film si stanovil jasné cíle, a tím je vkusně bavit. Nad tím mé ženské srdce zaplesalo, protože je to přesně film pro mě. Renée Zellweger nemám zaškatulkovanou a je schopná zhostit se každé role a komediální nevýjimaje. ()

Pythonator

Renée tentokrát sice není tlustá jako prase, ale na druhou stranu není ani zdaleka tak zábavná jako Bridget Jonesová. Ke všemu ve čtyřiceti už není ani hezká, takže co může v romantické komedii nabídnout??? Snad jen vtipnou odpověď na otázku: "Už jste našla Ježíše?" "Já nevěděla, že se ztratil." ()

camomilla

Takhle nejak si predstavuju prijemnou odpocinkovku. Kdo by to byl rekl, ze Rene kyvne na takovej film, ale me se tam libi. Hlavni klady filmu jsou chemie mezi postavami, super (vtirava) asistentka (dobre bobre) a mily nesprosty humor. Trosku mi to pripomina zrecyklovany starsi film Babyboom. ()

Jankocour odpad!

To budovatelský nadšení mi přišlo jak v našich filmech z 50.let. Ale v těch našich filmech aspoň hráli dobrý herci. Neuvěřitelná pokrytecká sračka! ()

dany.v

Od této herečky jsem čekala trochu víc, film jsem vlastně zhlédla kvůli ní. Bylo to rádoby vtipné a jinak velmi průměrné. Objevilo se zde pár křečovitých vtipů a děsný závěr. Herecký kolega byl alespoň věrohodný, což se o Renée říct nedalo. Takže jsem se nezasmála, škoda. Prostě filmy, které tvrdí, že lidé na malém městečku jsou vlastně dobří, už jsou okoukané. ()

KcarlosK

Vůbec to není tak špatné, jak by se podle zdejších komentářů mohlo zdát. Prostě klasická rom-kom. Šťastný den bobrů ! ()

wiercza

Příjemná americká romantická komedie. Vždy skvěle oděná kariéristka Lucy (Renée Zelweger) se ocitne proti své vůli snad v tom největším zapadákově New Ulm. Pozitiva filmu: úsměvné situace, mnohdy kýčovité obyvatelky „nového města“. Někdy to, co nám ze začátku mnohdy připadá divné, je ve skutečnosti kouzelné a milé. Lucy si uvědomí lidskost a pospolitost obyvatel tohoto zapadákova, což dřív nezažila a zamiluje toto nové místo. Negativa: škoda, že lze hned od začátku odhadnout, jak to dopadne. Mám ráda romantické filmy. Mám chuť na tapiokový pudink. ()

zorrra

No, nebolo to také zlé, len proste, to je taký film, ktorý si pozriete raz a stačí vám to. Mám rada romantické komédie a neviem...no nebol to ani priemer, ale dokázala som to dopozerať do konca, aj keď neznášam klišé bozkávačky na konic pred všetkými a ešte k tomu ľudia začnú tlieskať WTF!?! ()

rebel2009

Tak Renée nám kapku zestárla, na prvním pohled jsem jí spletl z Jennifer Aniston, při scéně u zrcadla se ztopořenými čudly nebyl žádný rozdíl. Klasická americká limonáda plné klišé, ale dalo se na to dívat, jako kulisa dobrý. Ztřešťěná Bridget jí sedla lépe... ()

Shelma

Ač komedie vysloveně nevyhledávám, tak pro romantické komedie s Renée Zellweger mám slabost. A zatím mě tato herečka nikdy nezklamala. Holku z města jsem viděla víc než jednou a vím přesně, ve kterých pasážích se budu znovu od srdce smát, což umí, věřte mi, málokterý film nebo herec, alespoň v mém případě. Takže, kdo nečeká režisérskou operu, kamerový orchestr a scénáristický zázrak, ale příjemnou, lidsky úsměvnou zábavu s příjemným pocitem na konci filmu, ten si určitě přijde na své. Nejlepší je, si tento filmek pustit v čase vánoc :) ()

Siuuu

Film poznám pod českým názvom Holka z města ... nenáročný, oddychový film ... mám rada Renée Zellweger,  preto dávam tri hviezdičky. ()

gapa466

Moc jsem se nebavil. Děj předvídatelný (osobní). "Pracovní" dějová linka neskutečně naivní. Postavy a místo děje "přifouklé". Renée Zellweger mi je hodně sympatická, tak alespoň * za ni. Jinak nevím, snad, že se člověk alespoň jednou zasmál a dobře to dopadlo (1/2*). Druhá půlka za to, že nikdo neumrznul. ()