V tomto pořadu nahlédneme do soukromí rodin. Princip této reality show spočívá v tom, že si dvě ženy z předem vybraných rodin vymění své místo. V první polovině pobytu se každá nová žena musí přizpůsobit nové rodině, tzn. žít podle jejich pravidel. Ale ve druhé polovině se zase musí rodina přizpůsobit pravidlám nové ženy. Pořad se zakončí tak, že se sejdou dvě rodiny někde např. v restauraci a povídají si, jak se jim žilo ve vyměněné rodině (duklak2)

WANDRWALL

Tenhle pořad je především dobrou sondou do života člověka a ukazuje, jak málo lidí je schopných se jen na pár dnů adaptovat na jiné prostředí, než je to jeho domácí, a podobně i jak si zvykají muži na ženy, které nejsou jejich vlastní. Mnohdy mě fascinuje jak je řada lidí nezralých a nepřizpůsobivých, netolerantních a činí jim potíže pár dnů vydržet s jinými lidmi. Rovněž je zajímavá konfrontace různých životních stylů a postojů k tomu, co komu právě nešmakuje či nic neříká! A dalším aspektem je, jak kdo zachází s penězi, jak s nimi kdo umí hospodařit. ()

Marze

Patri to k poradum, kde se lidi stydi,ze se na nej divaji.Nadavaji,ale diva se na ne kazdy dil milion divaku.Shledl jsem nejnovejsi dil se Stropnickym.Menil se gay.I tentokrat slo o to,vytvorit co nejvetsi kontrast.Je to jeden z mala dilu,ktery neeskaluje konflikty, ale naopak dospiva k nejake obrovske harmonii.Dil,kde ze vsech sala laska vuci vsem.Stropnicky si udelal vyborny piar.Vytvari se tim efekt jakoby tenhleten porad byl necim uzitecny nebo dovry.Tyhle porady delaji z chudoby jakousi atrakci,podivanou.Lidi co v nich ucinkuji jsou stigmatizovani a zustava jim ta ostuda.100tisic honotar je z te chudoby nevymani.Stopy na detech,ktere nemohou dat informovany souhlas.Dochazi po poradu k rozchodum,nedavno i sebevrazda.Stropnicky se hajil,ze potrebuje penize na opravu zamku a priblizuje se k lidu,ze neni salonni levicak.Porad vypada,ze to bylo setkani dvou svetu,ktere na sebe nenarazili a nebyl konflikt. ()

marhoul odpad!

Několik epizod jsem samozřejmě viděla. Člověk přepne, zírá, nestíhá se ani nadechnout, vlastně díky za reklamu, jinak smrt mozku. Osobně to pokládám za hyenismus, však chápu, že ti účinkující tam jdou dobrovolně. No ale úroveň opravdu děsná! ()

heyda

No některé domácnosti by bylo lepší nechat vyhořet, než je uklízet. Někdy jsem teda hodně zíral v čem lidi dokážou žít. A to je asi tak vše, co je na této reality-show zajímavé. ()

Nettrass

Nemám ženu na výměnu...Nemohl by někdo nějakou pěknou půjčit? Stejně jsou ty lidi divný. Nikdy bych do toho nešel. ()

lillien

Nová serie si o to řekla sama..přísahám, že jsem chtěla tento novácký hnůj ignorovat, ale přátelé, to-se-nedá!!ponechám-li stranou jistou míru manipulace ze strany štábu, faktem zůstává, že některé prezentující se rodinky jsou bohužel také součástí našeho národa. Z toho důvodu nám nezbývá než tento alarmující „dokument“ zhlédnout se staženou prdelí a konstatováním: hlavně ať to nechodí k nám domů a k volbám! Po předchozích řadách nova logicky přiostřila a ze zatím odvysílaných epizod je jasně cítit tento trend: vybírat co největší mentosky, co největší socky a co nejkontroverznější slepice a ty pak mixovat přesně s takovými rodinami, ve kterých budou jako pěst na oko, což slibuje konfliktíčky.A je to mazec.. Minule se nám představilo jen líné tupé „netáhlo“ , co se přehnaně štítilo našich cikorkoidních spoluobčanů a předpokládám, že právě z toho důvodu se u nich ve vykřičeném domě nakonec octla. Zajímavé na ní nebylo vůbec nic, kromě toho, že kdyby neměla peroxidem obarvený chemlon na palici, vypadala v podstatě jako by Olahům z oka vypadla. Olahové nepřekvapili ničím, co neznáme. Tradičně uřvané, mírně nepořádné cikorky, co tak nějak přežívají s mnoha dětmi na hromádce ve veselé náladě za pomoci tanců, jídla a družby se snažili začlenit hnusnou pizdu do své komunity, leč marně. Nutno ovšem uznat, že nervy nakonec zůstaly v cajku cikorkám a vytejkačku předvedla hlavně bílá tvář, takže kysele přiznávám -konečné skore gadžové:cikorky 0:1.. Ovšem při 4.epizodě mě přátelé teprve nefalšovaně zamrazilo! Dle osvědčeného modelu „čím větší socka,debil, případně křesťan, tím víc dětí“ nám za tým A nastupuje nezaměstnaná Míla se 4 dětmi, z nichž vzhledem k tatínkovi naprosto dokonalému kokotovi nemůže bohužel vyrůst nic jiného, než další maximální idioti, kteří budou dál šířit toto evangelium. Prostě pyramida..Rodinka včetně šestnáctileté dcery se ve volném čase svorně věnuje svému jedinému hobby, což je domácí výroba cigaret a jejich konzumace. Praktikují zajímavé pravidlo tzv „hulby v kuchyni“, což je opravdu moudré rozhodnutí, vezmeme-li v potaz přítomnost dalších 3malých dětí.No alespoň nám vyrábějí nové plátce cigaretové spotřební daně..Díky!Abych to zkrátila, tohle by bylo na 5ti stránový hororfest. Cenu největšího kokota získal a spolu s filckama a všima v domácnosti předvedl 45letý Jarda-manžel Míly, který se samozřejmě ve svém úsudku a názorech nemýlí a zdravý rozum činorodé Štěpánky ze Šumavy na něj neměl nejmenší šanci zapůsobit. Mlel si dál svoje fabulace, které pokud neměly ten správný zastrašující dopad, přidal prostě na volume. Tak než toto mít doma dámy, to si radši uříznu klitoris nožíkem na ovoce! ()

Ivoshek

Někdo to kdysi označil za "porno chudoby" a přijde mi to jako docela dobrá definice. Koukám na to s takovým mírným pocitem viny, ale současně mě mnohdy ty lidi fascinujou. A řekneme si otevřeně, kdyby byli normální, nikoho by na to koukat nebavilo. ()

SOLOM.

No tak kdyby se do něčeho takového přihlásili naši, tak je asi…Nechápu lidi, kteří pro pár tisíc vlezou do takového pořadu, doma bordel jak v tanku – bych se musel hanbou propadnout…Některé dvojice jsou však vskutku „zajímavé“ a občas se u toho i zasměju. ()

fleker

ať už to kýč je a nebo není....dobrá myšlenka se tomu nedá upřít,,,,docela mě překvapilo že se doteď nenašel nikdo, kdo by vyinkasoval těch padesát papírů a po vodchodu svý "drahý" polovice zatáh záclony, vyměnil zámky a tradá.....samozřejmě že tendle pořad byla už vodzačátku neskutečná mucholapka na cigány... a že se jich tu sešly stáda, a není se čemu divit....kolikrát by se normální, slušnej člověk musel asi vohnout pro víko vod kanálu, než by vyďál ten balík, kterej mu dá nova za těch pár negramotnejch vět a zkažený dásně..... ...no to víte, sledovanost je sledovanost.....ale docela se divím těm pěstounům,,,co si berou rok co rok dva nový kousky, a zkoušej z nich vypěstovat lidi....dyť je to proti přírodě.....na takovýdle experimenty maj platit stejný regule jako pro onlajn prodej,,,prostě čtrnáct dní na vrácení bez udání důvodu a šlus ()

Necrotongue odpad!

Vzhledem k tomu,že mám počítač ve stejné místnosti,ve které se ostatní dívají na televizi,viděl jsem i několik dílů této nablblosti,kde ženy dobrovolně odcházejí na čas z domu,aby za dva dny zoufale brečely do telefonu,že jim chybí domov a rodina a celá "show" je zpravidla zakončena předimenzovanou hádkou za použití povětšinou stupidních argumentů.Vskutku osvěžující. ()

duklak2

Výborný počin, který ještě donedávna neměl v našich končinách obdoby. Chválím NOVU, která tento projekt vybudovala. Bavil jsem se skoro u všech dílů. Nejlepší na tom bylo, že vždycky šla žena do jiné rodiny, která byla úplnej protiklad té její. To bylo dokonalé a myslím si, že nejen já čekal vždycky na tu chvíli, kdy začnou hádky. Ty byly skoro pořád a NOVA nám je patřičně "servírovala". Pak další dny jsme si mohli v bulvárních článcích číst něco více. Např. v pořadu vystoupila rodina, kde byl šílený nepořádek a hned se o to začla zajímat sociálka, která chtěla odebrat ženě její děti. Je zajímavé, že to sociálka nevěděla už dávno před uvedením v pořadu. Dokonce prý i některé účastnice skončily v péči psychiatrů. A dokonce i štáb nutil účastníky pod pohrůžkou finančních postihů k extrémnímu jednání tak, aby vznikaly hádky a spory. Moc tomu ale nevěřím. Já bych do takovéto reality show nikdy nešel a obdivuji lidi, kteří najdou tu odvahu být pod dohledem kamer a na očích mnoha tisíc diváků. A to vše jen pro 50 000. Už se nemohu dočkat dalších nových dílů. Doufám, že brzy uvidím Rosenbergovu verzi:-). Sice plný počet nedávám, ale i ty 4 jsou velmi pěkné. ()

Handle

Jak nad tím tak přemýšlím, je to asi jedna z nejlepších reality-show, kterou vysílala Tv Nova. Občas je zajímavé kouknout na "typickou českou rodinku"... :) ()

Genero

Mylá náhradňí maminko vytej v našej garzoňijéře. Žiju tady s chujem starym tancošem a našima ďetma který se nazívají erika, koloman, etela, gizela, eržika, sandra, gejza, imrich, zoltán, tibor, margita, elemir, dezider, marika, atila, aladár, fero, joža, samanta, šarlota, anabela, adriana, vanesa, patrik, aranka a arpád. Chuj stary tancoš odjížďí každý ráno našim žigulikem do kolbenky řezat traverzi do zběrny a ja vstavam o pul desaty bych hnala děcka čorovať do glóbusu na obživu. Nejmlačí arpád nechodí a se pomočuje a eště neumi chcať do umivadla tak to náhradňí maminko opstarej. Na otpoledne musiš zavařit boršče pro celu rodinu a aj ňáku tu kačenu kerou aranka vymenila u Giňi za šmatrání na mindžu. Večer chuj stary tancoš odvaží gizelu k hájveji čekať na brachu a kdyš se pak holka nad ranem navrací koukaj jej pisky s trenyrek až ke kolenam tak se teho nahradňí maminko nigdy nelekej. Nejstarši erika je bystra a mudra a aj vistudovala napravne zařizeni za el paso s elemirem na gadži s felicijí a teť viděláva robotou u kyblu v telekomu. Přet spanim řeže chuj stary tancoš deti hadicí ale jinak sa to nezda ma aj dobre srce. Každu středu přicháza strejda gadžo milan s humanitarni pomocí od profidentu a škemra o love tak ho obdaruj startkama a na ňej višli aladára ať ho vyřiďi. Tak ať se ti mylá náhradňí maminko v našej garzoňijéře libí a aj snad poznáš i krási celeho chomutovska. ()

Suzie05

Kdo by řekl, že jsou ty ženy tak zoufalé bez vlastních manželů. Navíc se většinou nervují ty, které se dostanou do pohodových rodin. Nechápu je, ale líbí se mi to. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů