Tři spolužáci studují poslední rok na vysoké, ale zábavy si během školy zatím příliš neužili. Jejich řešení: Výlet na Mardi Gras, kde krásné holky s radostí vyhrnují trička a lahve s alkoholem na veřejnosti nikomu nevadí, ba naopak. Vše se jim poněkud vymkne z rukou, když se navléknou do ženských šatů, vlámou do hotelového pokoje Carmen Electry, účinkují ve skandální erotické show a navíc nechtěně zaútočí fekální bombou v nóbl hotelové hale. Zafunguje kouzlo Mardi Gras a stanou se jejich nejdivočejší fantazie skutečností? (oficiální text distributora)

Tominko12

Tento film sa dá nazvať hocijako, ale v konečnom dôsledku sa na tom dalo zabaviť a presne to čakám od americkej komédie. Scény s uterákom alebo na izbe Carmen Electry nemali chybu. ()

tinss_18

lepší priemerný film... ja som sa na tom zasmiala a nezdalo sa mi to nejako trápne alebo čo..ale zas žeby to malo nejakú originálnu ideu to nie.. preto hodnotenie 3 hviezdičky ()

StereoHearts

Tieto typy filmu buď máte radi alebo nenávidíte. Patria kamarátov si idú užiť na akciu, celý film doprevádzaný, sexuálnym, fekálnym a docela aj zvráteným (sesternice) humorom. Mňa to pobavilo a nemám tomu čo vytknúť ()

P@\/EL

Superní komedie, u které jsem se převážnou dobu dobře bavil. Několik srandovních situací je zde bombastických. Za všechny zmíním například návštevu pokoje Carmen Electry. Celkově film působí hodně ujetě a je ho třeba brát s velkým nadhledem, což ale o to když většina scén a hlášek funguje na jedničku. Dojem možná trochu kazí pár zbytečných fekalit. A pomyslnou třešničkou na dortu je potom přítomnost velkého počtu odhaleých žen. ()

TomDolly

Je to síce šialené možno niekedy až príjemne ale nie tak akoby to chcelo byť. Typická komédia pre mládež natočená v USA. Alkohol, party, ženy, sex... A ďalej? ()

Pythonator

Tak Carmen Electra má za sebou další roli v blbém béčkovém filmu. Je to taková specialistka na tyto role. Film Mardi Gras mi přišel jako americká propaganda sloužící k tomu, aby víc vypatlaných teenagerů jezdilo do New Orleans a ne do Ria. Největší předností filmu jsou nadržené sestřenky dvojčata a pak taky jedna ultimátně nechutná scéna s letícím hovnem. Na tu hned tak nezapomenete. Jeden by kvůli té scéně chtěl dát i tři hvězdičky, ale když ten zbytek je tak strašně nudný a ti herci jsou tak strašně nezajímaví až nechutní, že to prostě nejde. ()

Lockdown

Trochu více úchylnější verze Prciček. Tak by se tento film dal ve zkratce popsat. Lepší určitě není, ale musím uznat, že na film ve kterém hraje hlavní roli chlastání, jsem se náramně bavil. Vtipy a humor srší hlavně z tlouštíka Joshe Gada, kterého jsem se poslední dobou velmi oblíbil. Když k té dávce fekálního humoru přidáte ještě několik párů parádních koziček a nesmírně sexy Arielle Kebbel bavit se určitě budete. 65% ()

Little_Sawy

Tohle snád bylo mix všeho hroznýho, děsnýho, a nevím co jěště, ale zábava rozhodně ne. I když Elektra je pořád ... nebudu říkat co. Ale pár vtipných scén tady bylo, takže filmu vytknout nic nemůžu, hlavně scéna s hovnem, byla totálně haluzně finální, až mi místami bylo na blití ale rozdejchala jsem to. ()