Tři spolužáci studují poslední rok na vysoké, ale zábavy si během školy zatím příliš neužili. Jejich řešení: Výlet na Mardi Gras, kde krásné holky s radostí vyhrnují trička a lahve s alkoholem na veřejnosti nikomu nevadí, ba naopak. Vše se jim poněkud vymkne z rukou, když se navléknou do ženských šatů, vlámou do hotelového pokoje Carmen Electry, účinkují ve skandální erotické show a navíc nechtěně zaútočí fekální bombou v nóbl hotelové hale. Zafunguje kouzlo Mardi Gras a stanou se jejich nejdivočejší fantazie skutečností? (oficiální text distributora)

sigf07

Čas od času dám šanci teenagerské komedii a zpravidla toho pak lituji. Mardi Gras je přesně ten případ - neoriginální, samoúčelně vulgární, nudná zbytečnost, která je vlastně jen slepencem připitomělých gagů (nahý tlusťoch vtrhne na přednášku a ano, zrovna před něčím obličejem se pro něco sehne…), jehož pojivem má být výlet tří týpků na párty roku. Ve své podstatě se přitom jedná o velice puritánský film - ústřední trojka jsou vlastně hodní a citliví hoši, s nahotou (ženskou) se to moc nepřehání, dočkáme se dokonce i přednášky o úctě k tradici a srdcervoucího vyznání lásky. ()

Euchrid

Aspoň špetka sofistikovanosti by neškodila. A jak někde uvidím fórek s hovnem, automaticky minimálně hvězda dolů. ()

TommyDiamond

Neskutečná blbost a musím říct, že jsem se v rámci možností bavil. Šmrc celému filmu dodávala Carmen Electra a naopak naprostou nechutností zde byl tlusťoch Nick. Celkově 50% ()

johhny007

Podle mě plakáty odkazují na C. Electru , ale te tam moc nebylo . Dobře podle mě když tam byl vtip tak se se smal a nejen občasné zachychtnutí , ale jo 4 hvězdy si to zaslouží ()

Talina

Docela hodně jsem se nasmála a i přes některé mega nechutnosti to je povedený film.Kdybych to měla hodnotit podle kvality, tak by hodnocení asi nebylo vysoké, ale teen komedie se prostě hodnotí zvlášť podle speciálního systému... ()

vieriX

Jede se podle klasického scénáře kozy,chlast,sex a nechutnosti a je tu opět partička kde jeden je buřt, druhý je tak trochu divný a třetí vypadá normálně i když se tak občas nechová. A pozor je tu Carmen Electra což zařídilo tu třetí hvězdičku. Proč měnit zažitou šablonu když to funguje. ()

Domas88

Carmen Electra...jen ona ma 2* protoze je tak krásná.. jinak je to pěkná blbost....a Carmen je tam taky málo, ale ta scéna ve sprše... ()

Víteček

Ale tak jo no... tak já aspoň tu jednu hvězdičku dám. Film je to sice hrozný, ani trochu vtipný, s blbými nesympatickými postavami, ohraným příběhem a velmi špatně ozvučeným dabingem. Ale najde se tam dostatek spoře oděných žen a odhalených hrudníků, takže odpad se tomu dát nedá. ()

Flamik

+- nový prcičky, který se říděj heslem "ukaž kozy." Což není až tak hluboká myšlenka, ale dá se to no :) ()

MUNRO

Ulítlá šílenost,téměř bez zábran.O zábavu se stará především všehoschopný Josh Gad,kterého tradičně fantasticky dabuje Bohdan Tůma.Komedie,která je jen pro ty,komu nevadí vulgární,fekální a teenager humor.Zkrátka jen pro někoho,kdo nebude na filmu hledat boty a logický děj,ale chce se jen nezávazně pobavit!Nic pro snoby a intelektuály! ()

montel

Trojice kamarádů odjíždí do New Orleans na festival Mardi Gras, kde očekávají spoustu krásných koček a hlavně nespočet souloží...Hrozně jednoduchá zápletka, trojice nepříliš sympatických hrdinů, spousta obnažených koček, Carmen Elektra a hlavně fekální humor. To vše obsahuje tato komedie, která by mě možná pobavila v pubertě. Nic pro mě. 20% ()