Tři spolužáci studují poslední rok na vysoké, ale zábavy si během školy zatím příliš neužili. Jejich řešení: Výlet na Mardi Gras, kde krásné holky s radostí vyhrnují trička a lahve s alkoholem na veřejnosti nikomu nevadí, ba naopak. Vše se jim poněkud vymkne z rukou, když se navléknou do ženských šatů, vlámou do hotelového pokoje Carmen Electry, účinkují ve skandální erotické show a navíc nechtěně zaútočí fekální bombou v nóbl hotelové hale. Zafunguje kouzlo Mardi Gras a stanou se jejich nejdivočejší fantazie skutečností? (oficiální text distributora)

DivX

Další pohodová ujetá komedie s trapnými vtipy. Nic extra ale určitě se nebudete nudit. Občasný výskyt Carmen Electry určitě potěší. 55% (DĚJ*** VTIP*** HERCI**) IMDb: 4,9/10 ()

Lachtaan

Když se na to dívám po letech zpětně, dokonce mi až udivuje, kolik bláznivých teen komedií jsem po internetu dokázal vyhrabat. A spousta z nich se mi zjevně i dost líbila. ()

Tomes83

Super letní energetická teenagerská komedie o jedné nekončící párty! Plná zvratů i zvratek v podání tlouštíka, který mě neskutečně bavil! Řekl bych, že dokonce o dost vydařenější než Prci, prci, prcičky! ()

Bobik9

Tuctová záležitost s docela slušným obsazením. Herci, kteří už několikrát dokázali, že v podobných komediích jim to sedí. Cliché zápletka, prsa, klučičí nechuťárny, hovna a happy end. Nic světoborného, ale zaplať pánbůh za tyto komedie na odreagování. ()

Master19

Slabé i v rámci žánru. Postavy se chovají jako idioti, což sem samozřejmě patří, ale proč se to divákovi snaží film vysvětlovat? Jedna hvězdička za pěkné holky. ()

KoRner

Naozaj nevtipná a hnusná variácia na Road Trip a Prcičky so všetkými možnými klišé a absolútne nesympatickými postavami. Jediným kladom je Carmen, ale ani tá nemôže byť v zábere celých 80 minút. ()

dopita

Kokotina. Ale kromě posledních deseti minut to není zas tak trapný jak jsem očekával. No a jinak je to vlastně docela prdel. ()

Rufete

Tak na film Prci, prci, prcičky tihle chlapci neměli, ale dokázali pobavit a téhle komedii se jako jedni z mála přiblížili. Je to vlastně dost podobné, jen Mardi Gras je taková novější verze. Tři chlapci si jedou užít prázdniny na karnevalový festival jménem Mardi Gras. Jeden už má dívku a snaží se pomoct přátelům o to samé. Ten výraz, když uviděl svou přítelkyni v davu nahoře bez, byl k nezaplacení. Carmen Electra byla zajímavým zpestřením, pořád vypadá přitažlivě a sexy. O dalších slečnách netřeba mluvit, všechny byly krásné. Nejvíc se mi ale zalíbila postava Lucy, kterou si oblíbil Mike. Bump a jeho úchylné kecy byly vtipné, následný obleček do klubu byl definitivně nejlepší. A když si kluci museli vybojovat a vysoutěžit lístky na již zmíněný vstup do klubu, to byl jeden z nejlepších okamžiků celého filmu. Byla to opravdu skutečně příjemná podívaná a hoši mě pobavili. Nejvíc mě rozesmála ta Scottieho nepříjemnost v hotelu, to byla největší bomba celého filmu. ()

nessbeal

Mam rad tieto teenagerske americke produkcie, nech je to kto vie ako priblble aj tak sa na tom bavim. Dobri herci, cz dabing je otrasny, preto som to pozeral v originalnom zneni. Carmen Electra <3 ()

TheTrox

Jo, tak to jsem přesně chtěl a taky jsem to dostal. Výborná komedie typu prciček a road tip smíchaný v jednu teenegerovskou bláznovinu. Smál jsem se snad každou chvíli, prostě film ušitý přímo na mně ... Celkové hodnocení: 80% ()

sNeDy

Za rok nebudu vědět, že jsem to viděl. Ale nenudil jsem se, i když je to v podstatě jedno obří komediální klišé. ()

dj.kouba

Pohodová ujetá komedie, kterých je nespočetné množství. Tato však mírně vybočuje z řady díky pro mě velice sympatickým hercům a snesitelnému "fekálnímu" humoru. Samozřejmě zde najdete vše co sem patří, tedy hezký holky, kozy, pivo, kozy, párty, kozy a tak dále :). ()

merigieren

některé části jako třeba s banánem jsou spíš děsivý, pak jsou asi tři vtipná místa s fekálním humorem ve větráku a jedna hezká holka (carmen to nebyla :-)) Jinak mi konec připadal už trochu nezáživnej, zbytek nenudí. ()

mi-ib

"Teda žádnej parádní balkón tu není, ale za to můžeme obdivovat cihlovou zeď." Sice to občas jede podle již obehraného schématu, ale v rámci teen-komedií jde určitě o jednu z těch povedenějších. Naleznete tu všechno co k takovýmto filmům patří prsa, hezký holky, fekální humor (tady naštěstí v unesitelné míře), pivo, párty apod. Místama se jsem se dost dobře bavil, místama trochu nudil. Skvěle mě bavil Josh Gad. ()

Stíba

Typický film o amerických vysokoškolských studentech, který se od těch dalších v subžánru ničím neliší. Carmen je kočka a co se týče herců i zpracování tak tenhle kousek patří určitě k tomu lepšímu co lze mezi těmito filmy najít. ()