Byla jednou jedna planeta

• Francie Il était une fois... notre Terre (více)

Epizody(26)

Další nová série francouzského animovaného projektu "Byl jednou jeden..." je tentokrát věnována problémům ekologie a trvale udržitelného života. (oficiální text distributora)

BadBoy13 odpad!

Todle už je snad ekologickej fanatismus. Jelikož je to určeno pro děti, tak dávám odpad, protože je to manipulace fakty a bohužel děti to nemusí vůbec tušit. EDIT: V dalším díle jsem se dozvěděl, že sbírat papír v Indii je ponižující, ale sbírat plasty je super.... To je taková fraška... Hlavně na to nenechte koukat děti!!!!!!!! ()

Teachman

Tento televizní seriál je vhodný nejen do hodin výchovy k občanství, přírodopisu nebo zeměpisu. Žáci se při něm mohou dozvědět, jak vypadá planeta Země na začátku 21. století. ()

uprchlice

Nudné. Možná je to tím, že jsem už větší, ale stejně pohádky mám ráda a tento seriál už není jako ty předešlé. Jen pro mrňata. ()

Drewina

Líbí se mi proto, že poukazuje na problémy naší PLANETY, měli bychom si díky tomu konečně uvědomit, že je potřeba naší zemi chránit a starat se oni a né jako doposud, že ji víc ničíme než chráníme. ()