Yongseoneun eupda

V oblasti s minimální kriminalitou je u řeky nalezeno tělo mladé, krásné ženy s odřezanými končetinami. Takto závažný zločin přijíždí objasnit uznávaný soudní patolog profesor Kang. Vyšetřování neobvyklého případu je i výbornou příležitostí pro mladou ambiciózní policistku Min, Kangovu bývalou studentku, která je neustále podceňována svými staršími mužskými kolegy. Spolu s profesorem vytipují okruh možných pachatelů. Podezření směřuje k ekologickým aktivistům, kteří brání stavbě přehrady a tím i zničení okolní přírody. Přehrada však znamená ohrožení i pro místní rybáře. Po zadržení a výsleších hlavního podezřelého začíná mít Min pocit, že s profesorem Kangem, mužem kterého vždy obdivovala, není něco v pořádku.
Příběh vypovídá o věčném morálním dilematu, zda je oprávněné zachránit své blízké, když události s tím spojené mohou ublížit někomu jinému, byť nám vzdálenému. Některé činy projdou bez povšimnutí a upadnou v zapomnění, některé však mohou mít katastrofické následky. (Ketri)

Al44...

Temný kriminální film, který se z počátku tváří jako opravdu skvělý snímek. Bohužel se pak až moc začne v mnoha věcech podobat některým žánrově stejným americkým či korejským filmům z nedávné minulosti. To má za následek to, že je pak v mnoha věcech předvídatelný a diváka pak napadne jediné - "tohle jsem již někde viděl". Samozřejmě je tu pár patetických (zpomalených) scén. Konec je očekávaný, přesto v jedné věci zajímavý. ()

Shredder

Nechcem spoilerovat a preto nebudem menovat, ale ano, dej v sebe spaja dva legendarne thrillery (americky a korejsky), pricom ich doplna o vlastnu davku originality. Inteligentne krimi s drsnym plot twistom sa ku koncu mierne zaryje pod kozu, ale inak dost pokryvkava. Pocas tych dvoch hodin mi tam chybalo viac napatia a tiez kvalitnejsie spracovanie po technickej stranke. Videl som uz dost korejskej kinematografie na to, aby som vedel, ze dokazu z filmu po vsetkych strankach vyzmykat viac. To vsak neznamena, ze by bol No Mercy zlym filmom, akurat ze bledne v porovnani s viacerymi lepsimi kuskami, ktore korejci v ramci thriller zanru natocili. Finale, ktore malo byt zdrvujuce, bolo zle vygradovane a takpovediac do istej miery ocakavane. Hlavne postavy prilis nezaujali etc., skratka co tym chcem povedat je, ze je to dobry film, ale s viacerymi chybami, ktore ho tahaju dole. ()

SkupaCorba

Tieto kórejské krimi filmy mám veľmi rád . V každom jednom sa jedná o znásilnenie, odrezané končatiny a únosy . Taktiež v každom filme je jeden "komediant" policajt ktorý robí zo seba debila.. film sám o sebe mal toľko zapletok že som nestíhal. ()

Chuppa

Tak to byl další skvělý thriller, ze začátku trochu pomaješí ale pak se to rozjede a hlavně konec je brilantní. Korejci evidentně milujou pomsty! ()

lucky.loo

Promyšlené, na můj vkus možná přespříliš kruté, ale na to jsem si již u korejkého filmu taknějak zvyknul :) Hodnocení: 80% ()

intro

Den předtím jsem viděl snímek Viděl jsem ďábla a teď Yongseoneun eupda. No a teď si dám od podobných filmů pauzu. Nedělá mi to dobře. Jinak samozřejmě kvalita, J.K. umí. ()

mark9th

No Mercy is exactly what it says to be. It reminds me Park Chan-wook and his Revenge Trilogy.  Here, almost everything is ok, but I wish director could give us more than well establish story with brutal ending. I think, overall, movie is just too depressing and you can't really feel sympathy towards any of the main characters because there is no choice between good and bad. It's all just unstoppable desperation. Still, way above average. Rating here is accurate . 7.5/10 ()

muti

skvela korejska detektivka ktora zacne "nevinne" rozrezanym telom a skonci pri fakt drsnom finale. jeden podobny film som uz videl a preto, ako Flipnic, som scasti vedel co sa asi bude diat. ak ste vediveli vela korejskych krimi thrillerov tak pojdete mozno aj vyssie. ak porovnam s filmom X (jeho nazvom by som naspoiloval cely zaver tohto filmu a to nechcete) tam je tu menej akcie a hlavne hridna ma na konci filmu na vyber cize nie je nuteny prijat svoj osud a horko zpalakat. ocenujem z ehlavny hrdina ma nevsednu profesiu - patolog, a teda nie je priamo detektivom; no zasahovat do pripadu dokaze aj tak. uplny suhlas s: sniper18 ()

Mukade

"Je to dobré, ale vykrádá to spoustu filmů od Chasera, po Sedm, ale i mnoho dalších." trápna a smiešna poznámka. "konec opět předvídatelný" -niekto skrátka cíti silnú potrebu sa stále vychvaľovať ,LOL. prédvídať priebehy filmov nie je veˇká vec, vie to skoro každý, tak načo to tu vypisovať ()

starrOne

X-ta jihokorejska variace na tema pomsta. Neni zdaleka originalni, pripomene Seven i jine korejske filmy. Nicmene funguje, obsahuje dostatek napeti a nema vylozene hlucha mista. ()

Terrific

A zase ti korejci, proč jsou tyhle filmy stále tolik depresivní a plné bolesti a smutku a utrpení, ale stále mně to nepřestává bavit. Máme tady dlouho plánovanou revenge a na konci suicide, má to dobré tempo,opět tu máme krvavé a drsné scény. Každopádně děj samotnej již tolik nepřekvapí, pro milovníky tohoto žánru není problém domyslet co bude vždy přicházet a jak to nakonec dopadne i když naděje opět umírá jako poslední. ()

mdf

Skvělí thriller,napínavý,tajemný i brutální,má hodně zvrazů a nečekaný závěr.Krutá osobní msta a falšování důkazů v podání Made in Korea určitě nikoho nezklame. ()