Epizody(25)
-
Pod hladinou (S07E01)
-
Vysoké podpatky (S07E02)
-
Rebel (S07E03)
-
Jiný svět (S07E04)
-
Právo a spravedlnost (S07E05)
-
Nesvobodný (S07E06)
-
Černá smrt (S07E07)
-
Mezi bratry (S07E08)
-
Lži a tajemství (S07E09)
-
Proces (S07E10)
-
Boj o zeleň (S07E11)
-
Přímo do srdce (S07E12)
-
Hrdina dne (S07E13)
-
Zachránce (S07E14)
-
Válka menšin (S07E15)
-
Plněná ryba (S07E16)
-
Případ pro Wolleho (S07E17)
-
Pokušení (S07E18)
-
La Paloma (S07E19)
-
Mlčeti měď (S07E20)
-
Helen (S07E21)
-
Nevěstino tajemství (S07E22)
-
Riskantní rozhodnutí (S07E23)
-
Rozlety (S07E24)
-
Výstřel (S07E25)
Hrají
Sanna Englund
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Tlusťoch (2005) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Matthias Schloo
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Janette Rauch
Švýcarsko
Nejlepší seriály:
Náhrdelník (1992) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Serhat Çokgezen
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Kriminálka Istanbul (2008) (seriál)
Policie Hamburk (2007) (seriál)
Peer Jäger
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Specialisté na vraždy (1998) (seriál)
Harald Maack
Západní Německo
Nejlepší seriály:
54 hodin (2018) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Gerit Kling
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Fabian Harloff
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Policie Hamburk (2007) (seriál)
Manfred Zapatka
Německá říše
Nejlepší seriály:
Fabrika na oficíry (1989) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Manuela Wisbeck
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Deník doktorky (2008) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Policie Hamburk (2007) (seriál)
Bettina Lieder
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Policie Hamburk (2007) (seriál)
Orazio Zambelletti
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Policie Hamburk (2007) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Christian Clauß
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Policie Hamburk (2007) (seriál)
Inga Lindström (2004) (seriál)
Julian Weigend
Rakousko
Nejlepší seriály:
Schimanski (1997) (seriál)
Vraždy u jezera (2014) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Franz Jarnach
Německá říše
Nejlepší seriály:
Policie Hamburk (2007) (seriál)
Christoph Jungmann
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Kleo (2022) (seriál)
Poslední slovo (2020) (seriál)
Nadine Wrietz
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Martin Vischer
Švýcarsko
Nejlepší seriály:
Soko Vídeň (2005) (seriál)
Policie Hamburk (2007) (seriál)
Janning Kahnert
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Policie Hamburk (2007) (seriál)
Rhea Harder
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Záchranáři z hor (2009) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)