Dráma približuje príbeh troch žien: 50-ročnej, ktorá pred 35 rokmi dala svoju malú dcérku na adopciu, ďalšia je jej dcérou a nakoniec Afroameričanka, ktorá by si chcela dieťa adoptovať. (horacko)

jgregory

Krásný, silný příběh,film jako zvon.Donutil mě se zamýšlet nad životem a jeho smyslem. Výborné herečky - Annette i Naomi, škoda, že u nás tento film nějak v klidu prošuměl bez většího zájmu. 3x škoda. ()

burton-ka

Životní cesty jsou někdy dlouhé ale rovné, jindy o něco kratší ale klikaté a někdy je potřeba abychom na té konkrétni cestě nebyli sami. Tento film je o hlednání něčeho krásného a zároveň pro někoho tak běžného. Zanechá ve Vás tak hluboký dojem, že nebudete vědět co ohodnotit dříve zda-li filmový celek za skvost nebo spíše přirovnat k životu samotnému. Jak víme život se nikoho na nic neptá at' už jde o strasti či štěstí. Jen na nás je jak uchopíme dané věci a půjdeme buď po klikatých či rovných cestách. Výběr je zcela na nás... A pokud Vás neupoutá krása,jemnost,duchaplnost jak v příběhu,jemném obrazu tak i třeba v hudbě. Pak už zbývá jen napsat: S.L.Jaskson, N.Watts a v neposlední řadě A. Bening! ()

spacowa

Nemám slov. Naprosto mě to vtáhlo. -Blood is important but it´s the time spent together what really matters- ÚŽASNÉ! ()

VLADEK

Kdybych byl mámou, tak dám 5 hvězd, a protože nejsem ani táta, tak dám 4 hvězdy. Matka měla hledat muže své mrtvé dcery, pokud jí chtěla poznat. Ne vnučku. ()

mokrasek

Po delší době opravdu silné drama. Osudy lidí nenudily. Film, který u vnímavého a citlivého diváka zanechal hluboký dojem. Nešlo jinak, než-li dát 5x*****. ()

Maki.K

Perfektní zpracování příběhů ze života!!! Myslím si, že každá matka musí mít při tomto filmu husí kůži... PALEC NAHORU ()

Kozlowski8

Tři ženy a tři životní příběhy, které se postupně protnou. Žena, která před 35 lety dala k adopci svou čerstvě narozenou dceru, dále žena, která od narození žila v adoptivní rodině (její dcera) a do třetice mladá žena, usilující o adopci dítěte. Silný příběh o nejpevnějším poutu - poutu matky a jejího dítěte a skvělá práce s charakteristikou postav v podání Annette Bening a Naomi Watts. Výborný zážitek. 80 %. ()

frenkie

Iñárritu sice jen produkoval, ale jeho rukopis je ze snímku přeci jen cítit. Klasicky je zde vyprávěno několik příběhů, které nám do sebe postupen času zapadnou, jako puzzle. Sledovat herecké výkony tří ústředních hrdinek je fakticky zážitek a ani ostatní se zde nestrácejí. Postavy ve filmu jsou žijící lidé, nic scénáristicky vycucaného z prstu. Věřil jsem jim každičkou větu, každičký pohyb, všechno. Nevím, zda film, vzhelem k datumu výroby, již bojoval o oscara, nebo teprve bude, ale vím, že bych ho tomuto snímku přál mnohem více, než nějakému vysokorozpočtovému bijáku, nabytého hvězdami. Tento film byl totiž o nečem, byl o životě. Náramná spokojenost. Plná palba, za 5*. ()

skunkos

A je to tady. Tenhle film zkrátka uhodil hřebíček na hlavičku. Tři příběhy, které se harmonicky a zároveň kriticky protínají a osud míchá kartami o sto šest, aneb tohle je zatraceně realistický popis toho, čemu se říká život. 95% ()

lada32

Ještě teď nemohu popadnout dech.Emocemi nabitý snímek na téma mateřství.Nedovedu si představit člověka,kterému neukápne aspoň malinká slza na konci snímku.Ženský herecký koncert mých oblíbeňkyň. ()

Jurcekk

Taká kresťanská agitka....Keby tak netlačili na pílu mohlo to byť lepšie. Výborný casting. Až na milovanú Naomi. ()

anillvap

U tohoto filmu váhám mezi třemi a čtyřmi hvězdičkami. Příběh, který není nijak složitý a působí dostatečně věrohodně. Propletení osudu tří žen nebylo žádným velkým překvapením - zkrátka životní drama. Nemohu se ale zbavit dojmu, že film se snažil podsouvat jakousi sugestivní myšlenku o špatnosti adopce. Nevím, jestli je zcela normální o sobě u pracovního pohovoru říkat, že jsem adoptovaná, když se mě potenciální zaměstnavatel zeptá na rodinné zázemí. Nebo odpovídat na otázku, jaká je moje matka větou, že jsem ji nikdy nepoznala, když mám svou adoptivní. A v jiné scéně pak divákovi naopak podsouvat, že není tak důležitá krev, jako čas strávený s dítětem... Zkrátka, nejsem matka, ale i kdybych byla, nejsem si jistá, že by mi nepřišly dvě hodiny vyhrazené stopáži tohoto filmu možná až příliš. Z toho důvodu se tedy přikláním k oněm třem hvězdám. ()

Koki.i

Během sledování tohohle filmu jsem byla plná různých emocí. Po zkončení jsem měla chuť jít a obejmout svou mámu. ()

jakup57

Po necelej hodine som to chcel vypnúť, nebavilo ma to. Teraz som rád, že som vydržal. Dychberúci príbeh, to sa nedá vymyslieť...to je proste život. 90% ()

stado

V každém z nás je něco pod povrchem a něco na. Všichni máme své pocity a tajemství. Já jsem také rodič a tento film byl dokonalý. Velice smutný, ale přitom plný optimismu a porozumění. Herecké výkony úžasné. A na závěr: Nikdy neopouštějme své děti. ()

montel

Karen (Annette Bening), která dala ve velmi mladém věku své novorozeně k adopci, žije nyní se svou nemocnou matkou se kterou moc nevychází. Protivná je i k ostatním lidem, zvlášť k novému kolegovi z práce, který se jí viditelně dvoří. Elizabeth (Naomi Watts) dostává novou práci v právnické firmě. Užívá si ze svým šéfem i s novým sousedem a ke spokojenosti jí chybí pouze aby zjistila, kdo je její biologická matka. Lucy (Kerry Washington) se se svým přítelem už roky snaží o miminko. Bohužel se to ale nedaří a tak nezbývá než se pokusit dítě adoptovat. Jelikož jsou ideálním párem, vybere si je jako budoucí rodiče mladá těhotná maminka, která své dítě nechce. Tyto tři osudy mají více společného, než si všichni myslí... Zajímavé tři příběhy, které nenudí a vypráví osudy lidí tak, jak nám to život servíruje. Naomi Watts je opět skvělá, opravdu si nepamatuju film, kde by svou roli nezvládla. Kdo mě nejvíc překvapil byl Samuel L. Jackson. Toho bych v této roli už opravdu nečekal. Ostatní jsou ale také výborní a i když jsem chvílemi chtěl dát jen tři hvězdy, nakonec jsem i díky dorému konci podlehl. 70% ()

Dataminer

Drsné. Krásné a drsné. Přiznám se, že bych si moc, moc přál jiný závěr filmu. S happyendem pro všechny hlavní postavy. Je to ale drama a život opravdu dokáže být záludný. Krásný film, s vynikajícími herci, nádhernou hudbou a poutavým příběhem. A nutí to člověka přemýšlet a přemýšlet...... ()

Mark1983

Toto není film pro každého, ač celé zpracování je dosti psychologické. Já to zvládl, ale i tak říkám, že podruhé to už vidět nemusím. ()