Dráma približuje príbeh troch žien: 50-ročnej, ktorá pred 35 rokmi dala svoju malú dcérku na adopciu, ďalšia je jej dcérou a nakoniec Afroameričanka, ktorá by si chcela dieťa adoptovať. (horacko)

ozeki

Kdyby se mě někdo zeptal, jestli neznám nějaký ryze ženský film pro ženský, po shlédnutí tohoto snímku by odpověď byla tou nejjednodušší věcí na světě. Vztah matky s dítětem je pro každou ženu naprosto zásadní a těžko se do něho dá zvenku proniknout. O to horší, když matka své dítě odloží nebo když děti vůbec nechce nebo nemůže mít. A co teprve, když nám tvůrci nachystají nevšední zážitek, do kterého nezapomenou vložit ani jednu ze zmíněných přísad? To je potom průplach slzných kanálků mnoha divaček zaručen. Mě to emočně zase až tolik nezasáhlo, ale rád jsem se díky této mozaice, jejíž součásti do sebe ve finále nenásilně zapadly, dozvěděl něco dalšího z oblasti mezilidských vztahů. ()

tančísvlky

Niet čo dodať , všetko vystrielala úžasne ako vždy "Larelay" . Prekrásne namalovaná čiernobiela farba života . NAOMI WATTS a ANNETTE BENING sú neuveritelne skutočné a možno ich sledovať len so zatajeným dychom ... ()

ljukyljuk

Nádherný film, ktorý svojou jednoduchosťou spracovania a dojímavým príbehom dáva vyniknúť skvelým hereckým výkonom všetkých zúčastnených. ()

pirulka

Dobrý film, páči sa mi, keď sa vzájomne prelínajú príbehy hlavných postáv, každý príbeh je hovorený "samostatne" ale zároveň súvisí s tým ďalším. Myslím, že je to veľmi efektné pre spracovanie akejkoľvek snímky, ak je natočená dobre, udržuje to pozornosť diváka a tiež prispieva k celkovému efektu. Tu sa mi prvá polovica, ktorá bola značne dynamickejšia a pre mňa lepšia zdala naozaj dokonalá, druhá nezaostávala výrazne, no moje nadšenie o niečo kleslo. Naomi Watts mám veľmi rada, doteraz sa mi v každom filme naozaj páčila. 90% ()

rivah

Chytrý scénář, zajímavě a citlivě propojené osudy, vhodné pro vnímavé ženy, pro muže už trochu méně. ()

Iwet.K

Je neuvěřitelné, jak jsou vlastně lidské osudy propojené a jak krásně to někdo umí hodit na plátno. Jsem unešená. ()

DJ Kritik

Mozaikový film, skladaný veľmi podobne ako film Crash /2004/, ale ten sa mi páčil viac. Tieto vzťahy mi pripadali nejaké - tak trochu umelé a škatulkovo pojaté. Nepochybne je to veľmi dojemný film, výborné herecké výkony a iba s malými logickými chybami. Vtiahnutie do deja: **** Hudba: **** Realita: *** Dramatičnosť: **** ()

boombang

OMG! Nádherný film. A tak krásné zobrazení pohlavního styku jsem už dlouho neviděl. Víc teď nejsem schopen napsat. A obávám se, že už nikdy nebudu. P.S. "Mluvíte vždycky pravdu?" "Pravda se lépe pamatuje." ()

miki68cz

Existují filmy veselé, smutné, strašidelné, vtipné, zábavné a nudné a napínavé a potom Mother and child, film jenž je plný něčeho co nejde popsat, plný jako žádný jiný film. Do dvou hodin se jeho tvůrcům podařilo ve stravitelné formě dostat tolik citu a lidských osudů, že v málokterém snímku moderní kinematografie se toto povedlo. Prakticky bezchybným výkonům všech herců kraluje již navždy v mém srdci usazená Annette Bening, která vlastně nehraje ale žije svoji roli. Je až s podivem, že vznikají v dnešní přetechnizované, komerční, konzumní a nepřátelské době takovéto filmy a budiž tato výjimka důkazem, že stále existují herci a tvůrci a autoři, kteří mají cit a dokáží v životě city rozpoznat a úspěšně je popsat a předat druhým. Děkuji za tento film a DOPORUČUJI jej všem lidem. ()

Babulik

V prvom momente som chcel "fláknout" z fleku päť hviezdic, ale po "predýchaní" emočného záchvatu predsa len za poctivé štyri. Dlhú stopáž by som ešte odpustil, ale snahu tvorcov vytlačiť z oka divákovho za každú cenu nejakú tu slzičku v závere filmu už ťažko. Pekne natočené, pekne zahraté. ()

marosson

Zrelá krása Naomi Watts bola tým prvým, čo ma tu upútalo...a ten príbeh, celý ten kompakt vo mne niečo zanechal. Patrí medzi filmy, na ktoré sa po jednej noci nezabúda. Film s posolstvom. ()

calculus

"Více neznamená vždy lépe!" Celková tíha deprese koncentrovaná do dvou hodin mi nedovolila soustředit se na jiné filmové stránky, který mě obvykle baví. Pro mě až moc přehuštěný film, který je sice dobrý, ale znovu bych jej vidět nechtěl. ()

Filouz10

Velice zajímavě zpracované téma, u kterého jsem se sice nenudil, ale tak nějak to šlo vše kolem mě a najednou byl konec. Asi to není úplně film pro chlapy, kteří nikdy nepochopí, co cítí matka k dítěti, protože tou matkou prostě nikdy nebudeme:-) Věřím, že spousta žen si v tomhle filmu najde kousek svého životního příběhu. Chlapi, připravte se nastavit rameno na vyplakání pro svou drahou polovičku, pokud budete společně sjíždět tenhle film:-) je to fakt síla. ()

solisoli

Psychologická dráma o krkavčej matke a jej neznámej dcére ponúka dramatický nie až tak dobre premyslený príbeh s hviezdnym obsadením, čo bolo aj poznať. Krkavčia matka si spomenula po 35 rokoch, že jej môže niekde po svete behať jej vlastná dcéra. Zaujímavé. Po zlomových udalostiach sa nakoniec pripája k výchove adoptovanej vnučky po jej mŕtvej dcére, ktorá zanechá černošského potomka. Aj napriek viacerým prešľapom autentickosti deja sa vďaka skvelým hereckým výkonom dalo na pozerať. ()

rigby

Na film jsem se díval s velkým očekáváním, které se tak trochu nevyplnilo. Příběh je to silný a velmi civilní, ale nezdá se mi, že by vše bylo dotaženo do zdárného konce. Zakončení osudů jednotlivých žen je příliš očekávatelné již po jejich úplném představení. Navzdory tomu všemu se jedná o film, který stojí za shlédnutí, a to nejen kvůli vynikajícím hereckým výkonům hlavních představitelek. 4+ ()