poster

Můj milý, můj drahý

 • USA

  My One and Only

Komedie / Drama

USA, 2009, 108 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $2,479,538Tržby Celosvetovo $2,484,006(14.12.2009)

 • jojinecko
  ***

  3,5*/5 Príjemná oddychovka, miestami prekvapujúco inteligentná a vtipná, inokedy "len tak si plynúca". Renée síce permanentne vyzerá, akoby mala v ústach kyslý citrón, no práve do takýchto rolí sa hodí najviac. Sympatická lightová jednohubka...(15.4.2010)

 • Fr
  ****

  ,,Ať už se v našich životech stane cokoli, musíme si udržet určitý standart. Nemějte strach chlapci, najdu vám nového tátu!“..... Píše se rok 1953 a R.Zellweger jako správná emancipovaná dáma, která má své priority, chce otci jejich dvou synů udělit lekci. I kdyby je to mělo stát život! René je skvělá a také příběh, plný uštěpačných poznámek a hledání nového manžela/otce, je zábavný. Strávit 108 minut s rodinou Duvereaux je rozumná záležitost. Myslím, že bych chtěl být součástí onoho šíleného příběhu. A to mi stačí. PŘÍBĚH ***** HUMOR *** AKCE ne NAPĚTÍ *(9.3.2010)

 • pakobylka
  ****

  ----- "Věci se vyřeší, Georgu ... tak jako vždycky." ----- Příběh dobový, kultivovaný, emancipovaný (tedy alespoň částečně), vlídný, hravý - a možná až nemístně bezstarostný, ale svým způsobem opojný ... plný drobných úletů a trochu zlomyslných nápadů, zúročených v obratné a maličko kousavé, leč v podstatě neškodné konverzaci. Přijímá život takový, jaký je - přesto ani na okamžik neztrácí optimistický pohled na svět ani smysl pro humor. ----- "Mám svou sestru ráda. Nesnáším jen to, co je kolem ní." ----- Co dodat ? ... 4,5*(20.3.2014)

 • Fiftis
  *****

  Ešte snáď v žiadnom filme ma tak neočarila atmosféra 50.rokov ako tu. Konečne film, kde nešetrili na kostýmoch, kuliasách a predovšetkým na autách. Príbeh ma však veľmi neoslovil. Pripadal mi veľmi orezaný a myslím že pár scén vystrihli. Napríklad zbytočne sa rozvíjajúci vzťah medzi hlavnou predstaviteľkou a Budom. Čakal som od toho vzťahu viac. Soundtrack nebol vôbec zlý, dokonca niektoré songy boli skvelé, ale málo využité a zneli len veľmi krátko. Kevin Bacon a Renée Zellweger tomu filmu dodali aspoň nadpriemerné herecké výkony a možno aj to film nakoplo do tých správnych otáčok a mne nedovolilo sa nudiť.(13.7.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace