Můj milý, můj drahý

My One and Only

Komedie / Drama

USA, 2009, 108 min

Renée je úžasná. Logan Lerman sa tiež ukázal ako výborný herec, už po druhý krát.(22.11.2015)

Ešte snáď v žiadnom filme ma tak neočarila atmosféra 50.rokov ako tu. Konečne film, kde nešetrili na kostýmoch, kuliasách a predovšetkým na autách. Príbeh ma však veľmi neoslovil. Pripadal mi veľmi orezaný a myslím že pár scén vystrihli. Napríklad zbytočne sa rozvíjajúci vzťah medzi hlavnou predstaviteľkou a Budom. Čakal som od toho vzťahu viac. Soundtrack nebol vôbec zlý, dokonca niektoré songy boli skvelé, ale málo využité a zneli len veľmi krátko. Kevin Bacon a Renée Zellweger tomu filmu dodali aspoň nadpriemerné herecké výkony a možno aj to film nakoplo do tých správnych otáčok a mne nedovolilo sa nudiť.(13.7.2014)

Pro mě nečekané a velice příjemné překvapení, v Americe se zase povedl jeden film o něčem a trošku nějak jinak!!! Krom Renée, o které si pomalu, ale jistě začínám myslet, že je dobrá herečka (nejen "šklebilka"), mě zaujal v roli jejího mladšího syna http://www.csfd.cz/herec/36845-lerman-logan/.(20.11.2009)

Ničím překvapivý ani originální, ale přesto příjemný rodinný snímek, o poněkud cynické matce a jejích synech na cestě za lepším životem.(26.5.2013)

• bourec

40%.(11.9.2010)