Můj milý, můj drahý

My One and Only

Komedie / Drama

USA, 2009, 108 min

• rikitiki

Pointa film je vysledovatelná už v půlce, za kterou pak zákonitě začnou peripetie s hledáním zabezpečení nudit, zvlášť když se do nich přimíchá tolik patosu, že už je to skoro neusledovatelné. /24. 3. 14./(24.3.2014)

Tohtoročná najpríjemnejšia alternatíva každoročne sa opakujúceho vianočného tv programu. Aspoň ja som počas týchto Vianoc nič pohodovejšie nevidel.(1.1.2010)

Pro mě nečekané a velice příjemné překvapení, v Americe se zase povedl jeden film o něčem a trošku nějak jinak!!! Krom Renée, o které si pomalu, ale jistě začínám myslet, že je dobrá herečka (nejen "šklebilka"), mě zaujal v roli jejího mladšího syna http://www.csfd.cz/herec/36845-lerman-logan/.(20.11.2009)

50%(19.1.2015)

Na první pohled velmi nevýrazný film, ale musím přiznat, že jsem vůbec nenudila a uteklo to rychle. Nejdřív jsem si film pustila s dabingem, ale to moc nešlo. V originále je určitě lepší. 75%.(14.12.2013)