poster

Můj milý, můj drahý

 • USA

  My One and Only

Komedie / Drama

USA, 2009, 108 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • metal.storm
  ****

  Renée je úžasná. Logan Lerman sa tiež ukázal ako výborný herec, už po druhý krát.(22.11.2015)

 • Fiftis
  *****

  Ešte snáď v žiadnom filme ma tak neočarila atmosféra 50.rokov ako tu. Konečne film, kde nešetrili na kostýmoch, kuliasách a predovšetkým na autách. Príbeh ma však veľmi neoslovil. Pripadal mi veľmi orezaný a myslím že pár scén vystrihli. Napríklad zbytočne sa rozvíjajúci vzťah medzi hlavnou predstaviteľkou a Budom. Čakal som od toho vzťahu viac. Soundtrack nebol vôbec zlý, dokonca niektoré songy boli skvelé, ale málo využité a zneli len veľmi krátko. Kevin Bacon a Renée Zellweger tomu filmu dodali aspoň nadpriemerné herecké výkony a možno aj to film nakoplo do tých správnych otáčok a mne nedovolilo sa nudiť.(13.7.2014)

 • JANARYBA
  *****

  Pro mě nečekané a velice příjemné překvapení, v Americe se zase povedl jeden film o něčem a trošku nějak jinak!!! Krom Renée, o které si pomalu, ale jistě začínám myslet, že je dobrá herečka (nejen "šklebilka"), mě zaujal v roli jejího mladšího syna http://www.csfd.cz/herec/36845-lerman-logan/.(20.11.2009)

 • Chrustyn
  ***

  Ničím překvapivý ani originální, ale přesto příjemný rodinný snímek, o poněkud cynické matce a jejích synech na cestě za lepším životem.(26.5.2013)

 • bourec
  **

  40%.(11.9.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace