poster

Můj milý, můj drahý

 • USA

  My One and Only

Komedie / Drama

USA, 2009, 108 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Fleur6
  ****

  Vždy je škoda, keď sa dobré filmy nepropagujú dostatočne. Tu je to však i záhadou vzhľadom na herecké obsadenie a zaujímavý obsah.(27.11.2009)

 • Chrustyn
  ***

  Ničím překvapivý ani originální, ale přesto příjemný rodinný snímek, o poněkud cynické matce a jejích synech na cestě za lepším životem.(26.5.2013)

 • bouncer
  ***

  "Jediné, co potřebuješ vědět o ženách je, že nikdy nemají tu správnou teplotu." Škleb Renée Zellweger a neškodná komedie, která je trochu nemastná a neslaná. Bohužel, je to jen oddychovka, která pobaví, ale po skončení ve vás nic nezanechá.(10.4.2010)

 • jojinecko
  ***

  3,5*/5 Príjemná oddychovka, miestami prekvapujúco inteligentná a vtipná, inokedy "len tak si plynúca". Renée síce permanentne vyzerá, akoby mala v ústach kyslý citrón, no práve do takýchto rolí sa hodí najviac. Sympatická lightová jednohubka...(15.4.2010)

 • gudaulin
  ***

  První záběr, první pohled Renée a první šok. Dobře vím, že existuje nemalá skupina filmových diváků, kteří tuhle herečku zrovna nemusí a mají tendenci ji považovat za nešťastnou kombinaci špatných genů, mizerné rodičovské výchovy a nezvladatelné touhy po mediálním úspěchu. Osobně patřím k té druhé části, která pro změnu oceňuje osobitost, zvláštní půvab a nemalou dávku hereckého talentu. Tady najednou jako by ale Renée ztratila šmrnc, nafoukla se v obličeji coby žába při obraně před predátorem a jako by o pár let zestárla. Což je nemilé zjištění v momentě, kdy si uvědomíte, že vás od jejího data narození dělí jen několik měsíců. Už jsem se chtěl v zrcadle kontrolovat, kolik mi přibylo šedin a stařeckých skvrn, když jsem zjistil, že Zellwegerová pouze podlehla témuž pokušení, které zmršilo vizáž Daryl Hannah nebo Lary Flynn Boylové a co tak zviditelnilo Michaela Jacksona. Tedy touze po dokonalosti prostřednictvím péče plastických chirurgů. Na Renée přitom tahle klasicky střižená romantická komedie o touze po novém partnerovi logicky stojí, takže jejím našpuleným rtíkům a úsměvu přezrálého diblíka zaručeně neuniknete. Z postojů její hrdinky, která si neumí představit jinou kariéru, než je postavení profesionální manželky, a která smysl života nachází v péči o své děti, by feministky nejspíš radost neměly. Kvalitou zpracování je to lehounce nadprůměrné, ale jinak zcela běžné hollywoodské spotřební zboží, které vzhledem k cílové divácké skupině zaměřené na vrstevníky Zellwegerové je poněkud kultivovanější a usedlejší, než bývá zvykem v komediích zaměřených na teenagery. Celkový dojem: 60 %.(22.4.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace