Můj milý, můj drahý

My One and Only

Komedie / Drama

USA, 2009, 108 min

Ničím překvapivý ani originální, ale přesto příjemný rodinný snímek, o poněkud cynické matce a jejích synech na cestě za lepším životem.(26.5.2013)

• rikitiki

Pointa film je vysledovatelná už v půlce, za kterou pak zákonitě začnou peripetie s hledáním zabezpečení nudit, zvlášť když se do nich přimíchá tolik patosu, že už je to skoro neusledovatelné. /24. 3. 14./(24.3.2014)

Stárnoucí Renée Zellweger, podváděná svým manželem Kevinem Baconem, hledá nového partnera pro sebe a otce pro své syny. Nicméně si neuvědomuje, že léta už se na ní začínají podepisovat a proto nehodlá měnit nic ze svých vysokých nároků, tudíž se často dostává do prekérních situací. Poměrně svěž komediální drama, s dobovým hudebním doprovodem a slušným hereckým obsazením, kterému ani tak nedominují Renée a Kevin Bacon , jako spíš jejich syn v podání Logana Lermana. Příjemné překvapení. 70%(26.2.2010)

Lehký nadprůměr, který bohužel zavrtává mezi tuctové a průměrné filmy unylá délka a tempo. Když už si myslíte, že je konec, zjistíte, že jste teprve v půlce. Nechápu proč, protože dějově je to opravdu originální film, nepostřehla jsem jediné klišé. Mimo to je retro atmosféra příjemná a Zellweger se předvedla. Příběh ženy, která si postupem času uvědomuje, že život na úrovni po boku bohatého chlápka není důležitější, než její synové, se jen tak nevidí. Skoro po celou dobu mi vstávaly vlasy hrůzou, jak jsem se obávala, že přijde konec ve stylu "hele beru všechno zpátky, chci se k tobě vrátit", ale vyklubalo se to opravdu příjemně a nepředvídatelně. Pro mě určitě. Vůbec by ale neškodilo osekat pár scén, jedna hodina a půl by stačila bohatě. Takhle jen tři lepší hvězdičky.(2.8.2013)

Pro mě nečekané a velice příjemné překvapení, v Americe se zase povedl jeden film o něčem a trošku nějak jinak!!! Krom Renée, o které si pomalu, ale jistě začínám myslet, že je dobrá herečka (nejen "šklebilka"), mě zaujal v roli jejího mladšího syna http://www.csfd.cz/herec/36845-lerman-logan/.(20.11.2009)