poster

Můj milý, můj drahý

 • USA

  My One and Only

Komedie / Drama

USA, 2009, 108 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Fiftis
  *****

  Ešte snáď v žiadnom filme ma tak neočarila atmosféra 50.rokov ako tu. Konečne film, kde nešetrili na kostýmoch, kuliasách a predovšetkým na autách. Príbeh ma však veľmi neoslovil. Pripadal mi veľmi orezaný a myslím že pár scén vystrihli. Napríklad zbytočne sa rozvíjajúci vzťah medzi hlavnou predstaviteľkou a Budom. Čakal som od toho vzťahu viac. Soundtrack nebol vôbec zlý, dokonca niektoré songy boli skvelé, ale málo využité a zneli len veľmi krátko. Kevin Bacon a Renée Zellweger tomu filmu dodali aspoň nadpriemerné herecké výkony a možno aj to film nakoplo do tých správnych otáčok a mne nedovolilo sa nudiť.(13.7.2014)

 • numi
  ****

  Překvapivě svěží a příjemná road movie, ve které se málo cestuje, vážné věci nejsou zase až vážné a ty vtipné nejsou zase až tak vtipné. Ale než si to všechno uvědomíte, je po všem a zjistíte, že to bylo vlastně fajn.(10.12.2010)

 • JANARYBA
  *****

  Pro mě nečekané a velice příjemné překvapení, v Americe se zase povedl jeden film o něčem a trošku nějak jinak!!! Krom Renée, o které si pomalu, ale jistě začínám myslet, že je dobrá herečka (nejen "šklebilka"), mě zaujal v roli jejího mladšího syna http://www.csfd.cz/herec/36845-lerman-logan/.(20.11.2009)

 • Jara.Cimrman.jr
  **

  K ženám, které jsou moc dobré pro práci, mám poněkud odtažitý vztah a přes práh mého domu se nedostanou ani za použití rafinovaných fint. Přesto mne Renée Zellweger asi dvacet minut okouzlovala svou bezstarostnou pitomostí, ale postupně se veškerá radost vytratila a nakonec mi dalo dost práce pronudit se až k závěrečným titulkům.(27.12.2011)

 • rikitiki
  **

  Pointa film je vysledovatelná už v půlce, za kterou pak zákonitě začnou peripetie s hledáním zabezpečení nudit, zvlášť když se do nich přimíchá tolik patosu, že už je to skoro neusledovatelné. /24. 3. 14./(24.3.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace