Můj milý, můj drahý

My One and Only

Komedie / Drama

USA, 2009, 108 min

50%(19.1.2015)

Vždy je škoda, keď sa dobré filmy nepropagujú dostatočne. Tu je to však i záhadou vzhľadom na herecké obsadenie a zaujímavý obsah.(27.11.2009)

"Jediné, co potřebuješ vědět o ženách je, že nikdy nemají tu správnou teplotu." Škleb Renée Zellweger a neškodná komedie, která je trochu nemastná a neslaná. Bohužel, je to jen oddychovka, která pobaví, ale po skončení ve vás nic nezanechá.(10.4.2010)

Stárnoucí Renée Zellweger, podváděná svým manželem Kevinem Baconem, hledá nového partnera pro sebe a otce pro své syny. Nicméně si neuvědomuje, že léta už se na ní začínají podepisovat a proto nehodlá měnit nic ze svých vysokých nároků, tudíž se často dostává do prekérních situací. Poměrně svěž komediální drama, s dobovým hudebním doprovodem a slušným hereckým obsazením, kterému ani tak nedominují Renée a Kevin Bacon , jako spíš jejich syn v podání Logana Lermana. Příjemné překvapení. 70%(26.2.2010)

Ničím překvapivý ani originální, ale přesto příjemný rodinný snímek, o poněkud cynické matce a jejích synech na cestě za lepším životem.(26.5.2013)