Nemrtví

• Francie Mutants

Svět napadl pandemický vir, který mění lidské bytosti na primitivní a krvežíznivé kreatury. Marco a Sonia se pokusí najít řešení z této svízelné situace, avšak Marco je také kontaminován. Začíná se pomalu měnit a Sonia, která s ním čeká dítě, má před sebou dilema. Musí bojovat se Zombie a zároveň proti muži, kterého miluje. (LIVINGDEAD)

spawnxp

Řádně 'ušpiněnej' evropskej horror... zimní lovestory se špatným začátkem a řádným finalním masakrem. Very good, frog-eaters! ()

Hopeman

Hmmm takže zombie drama, škoda těšil jsem se na nějakej nářez....ale co mě fakt vytáčí a to nejen u tohoto filmu je ten zakopanej přizdisráč kterej vždycky musí změnit jméno filmu..patrně proto aby si před svejma potomkama mohl tahat triko jak obrovskej "Lví" podíl On na tomto filmu měl. No nic hodnotit film nemá cenu, tak alespoň FACKA hovadu co mění názvy. ()

MFZB

Tak nakoniec som sa rozhodol dať 3*. Celý film ako taký neni bohviečo, aj keď krvavých, nechutných a brutálnych scén je tam mnoho, ale ako celok to nepôsobí nejak pútavo ani pre hororového fanúšika. Spracovanie bolo otrasné, teda kamera bola hlavne pri tých akciách bola strašne chaotická a strih bol tiež divným raz tak raz tak a ostatné sa ako tak dalo. Prvá hodina bola fakt dosť nudná a nedialo sa praticky nič a bola postavená iba na dvoch hercoch ale potom v záverečnej polhodine sa to celkom fajne rozbehlo a aj "Nemrtvých" pribudlo, tak s tým som spokojný, tá záverečná polhodka si to u mňa vyžehlila... ()

Apaachee

Další z filmů o zombie, ale tento se opravdu nezdařil. Bylo tam pár scének, které vás probudili, ale jinak jste byli obklopeni nudou. ()

Donutss

Po shlédnutí nejednoho filmu se zombie jsem usoudila, že tenhle je průměrný. Má však jedno plus, a to musím Francouzům uznat, je tam dost přesvědčivě zobrazena přeměna člověka v zombie. Jak se člověk brání podlehnout. Celkem hodnotím film průměrně. ()

hony23

Začátek je hodně nadějný, časem však tempo filmu upadá a přes všechny ty nechutnosti se děj vleče, jak fronta u jediné otevřené pokladny v Kauflandu. Závěr už je zase dostatečně akční a masky zombíků vydařené, celkový dojem ale kazí ta iracionálně chovající se pipka v hlavní roli. ()

JihadJoe

Z počátku to vypadalo na hodně zajímavej film, ale od druhé třetiny to sklouzlo někam, kam vůbec nemělo. A to je škoda. ()

Pepi74

O tom jak láska nemrtvé přenáší... :o) Ale jo mě se to líbilo, jen by mě zajímalo který architekt vytvořil tak depresivní stavbu. Pokud to byl hotel tak tam bych chtěl určitě bydlet 8-O ()

fořtajs

Vzhledem k tomu, co jsem od toho očekával, tak odpad - vzhledem k tomu, že odpad jsem dal i Hrošímu doktorovi a čtyřdílnýmu českýmu Stonejoku (volný, ale velmi volný překlad), tak jedna*; ale je to fakt slabota!!! ()

powda

Taktiež som od tohoto snímku čakal viac. Ale nemôžem povedať že to bolo pre mňa extra veľké sklamanie. "Ľakačky" boli obstojné, aj keď v malom množstve. A pohľad na pomaly mutujúceho človeka na zombie príšeru, bol tiež pozoruhodný. Big Up 4 masky! Krvavých scén sa vo filme nachádza až až, ale inak som sa nudil. 6/10 ()

Crael

Francúzi robia celkom slušné horory. To dokazuje aj Mutants, pričom pracuje so skvelými maskami zombie, efektným gore a nie až tak zlou hudbou. Iritovali ma však obrovské a hlavne nereálne striekance krvi, ktoré vás budú sprevádzať počas celého filmu. Nečakajte žiadne ľakačky, ide o čisté zombie gore. Zombie, alebo vlastne Mutanti sú tu však rýchlejší, inteligentnejší, a čo ma prekvapilo, pri boji používajú aj údery. V niečom je tento film inovátorsky, v inom zase neuveriteľne zastaralý. Otrasná kamera, a efekt ,,roztrasenej kamery,, horší než hocikde inde. Nakoniec vás prekvapí manžel hlavnej hrdinky, ktorý sa ju rozhodne chrániť kvôli ich ešte nenarodenému dieťaťu, a to aj napriek tomu že aj on sa už medzičasom stal jedným z mutantov. Aj napriek tomu je to 50/50 a preto 3*. ()

Neaera

Jediná + : hlavní hrdinka je na pár záběrech hoodně podobná Ellen Ripley :) začátek filmu navnadil Jinak ale je film typickým zástupcem kategorie C. Kamera při akčních pasážích skáče jako by jí držel klokan s epileptickým záchvatem a konec se zamilovaným mutantem tomu všemu narazil korunu ! ()

Little_Sawy

Tak tohle vůbec špatný nebylo, ale ani dobrý, což mi tentokrát nevadilo, potřebovala jsem se prostě dívať na pitomost u které se můj mozog neuškvaří nad přemýšlením kdo,kdy, jak.. Tenhle zombie film, vypadal strašně, mizerná kamera, zvuky ze kterých jsem málem myslela že se páří vopice a né, že se svolávějí zombíčci. Francouzské zasněženě prostředí vypadalo ale hezky. To příbĕh až tak ne, klasický, spousta takových jsem už viděla jinde. ()

Gor

Jedním slovem - fantastické. Již od prvního pohledu je znát, že film je z těch levnějších, avšak jako hororový fanda nepřihlížím pouze k rozpočtu x) Už jen proto, že většina hororových filmů bývá z "béčkového" soudku. A právě tento film mile překvapil. Vynikající výkon obou hl. herců společně s chytře zvoleným místem pro odehrávání děje většiny filmu pod dohledem režiséra, který má opravdový smysl pro detail:) Doslova pastva pro mé oči:) Tento film mohu, obzvláště hororovým fandů, vřele doporučit:) Dokonce kamera a střih nejsou vedeny někým, kdo trpí těžkou formou hyperaktivity x) Jediná hvězdička filmu však do nejvyššího hodnocení chybí. Děj se mohl odehrávat alespoň ke konci i trochu někde jinde x) ()

Rayers odpad!

Já se omlouvám, ale... i když jsem příznivec zombie filmů, tak TAKHLE DEMENTNÍ CHOVÁNÍ postav jsem už dlouho neviděl. A takových technických chyb! Ježiši! Takovýhle stupidní dialogy tvořim, když mám deset piv! A co víc: V ŽIVOTĚ NIKDO nebyl zvědavej na nějaký love story, když kouká na zombie film. Radši natočim vlastní film, kde všechny postavy budu hrát já sám, a bude to stokrát lepší. ()

andy60

Dobře vybrané prostředí - ten opuštěný hotel v horách mně hodně připomínal ten z OSVÍCENÍ, zasněžená krajina evokuje bezutěšnost a zmar. K tomu dva zamilovaní, z nichž jeden se nakazí a mění v mutanta. Film má slušné tempo, zombíci vypadají "uvěřitelně", na rozdíl od mnohých podobných pokusů, kdy se kolébavě posunují kupředu a působí spíš komicky, než strašidelně. Vcelku spokojenost. ()