Frozen

• Velká Británie Frozen

zdenka99

Tak toto išlo úplne mimo mňa. Vďaka nepresvedčivým hereckým výkonom mi bolo úplne jedno ako hrdinovia skončia a vôbec som necítila ako mrznú. Okrem toho tam bolo toľko nelogických scén:-(... prestala som ich radšej počítať... Už len ten prvý skok, bože, veď každý normálny človek by sa snažil čo najviac zmenšiť vzdialenosť od zeme, už len keby sa chytil spodku sedačky, tak by jeho nohy boli o dva metre bližšie k zemi a ... jednoducho scenár mal viac dier, ako som dokázala zniesť:-( ()

forma

Film mě překvapil ... Ale myslím si že je škoda že nikdo nezmínil aspoň přibližnou výšku od lanovky na zem ... ! 3/5 ()

Machys

Podle mě strašná blbost... nepamatuji si kdy naposled jsem si posunoval film po 5 - 10ti minutách jen už aby byl konec.Ty bezduché kecy, které vedou zavěšení "hrdinové" tohoto "dramatu", byly nad mé síly... ()

Smoldo56

Viac menej one man show o troch ľuďoch v prostredí lyžiarskeho zjazdu, kde sa na skupinku, ktorá sa práve vydáva na posledný zjazd, zabudne a oni sa ocitnú sami uprostred noci uviaznutí na vleku vo výške niekoľko metrov. Okrem toho sa blíži snehová búrka a všade je zima. Aby toho nebolo málo, blíži sa k ním parta veľmi hladových vlkov, ktorí ich nespustia z očí. Frozen je béčko ktoré však miestami pôsobí dosť ačkovo a jediné čo to všetko kazí je veľký počet nelogickostí (skok z niekoľkých desiatok metrov, vlci útočiaci vo dne i v noci,povolené šrobiky..). Aj tak sa však jedná o celkom napínavú záležitosť, pri ktorej si minimálne 2x poviete ako vám je dobre, v teple domova. Hlavná parta je zo začiatku mierne nesympatická, postupne sa však nedá s nimi nesúcitiť. Niečo také by sa predsa mohlo stať každému (alebo nie ?). No asi ani nie, a keby aj ano určite by som si zobral so sebou mobil. Ku koncu je to už trochu naťahované a diváka to prestáva držať v napätí tak ako prvá polovica, no znovu sa to trochu pohne. Koniec je však bez soli a cukru, presne tak ako si ho 90p divákov predstaví. Škoda. Nebyť tých chýb a trochu dlhej stopáže s divným koncom, mohlo sa jednať o kandidáta na béčko roku. V tomto prípade to môže dostať maximálne nálepku béčko mesiaca. ()

Novik

Nelogické až to bije do očí ale když vás to zamrazí a fandíte hrdinům ať se dostanou z lanovky, tak asi se dobře bavíte ne? :) ()

Paan odpad!

Zajímavá myšlenka, ale naprosto zkažená. Óda na pověstnou americkou hloupost. Sto a jedna nelogičnost, hlavně v chování naprosto pitomých protagonistů. Kdo by na sebe upozorňoval házením výstroje před rolbu a ne rovnou na ni? Kdo by skákal z dvaceti metrů na zem jak hřebík, když ví, že potřebuje hlavně nohy? A co je hlavní, kdo by v mrazech nechal ruku z rukávu venku, navíc na lepkavé kovové tyči? Jedině totální dutohlav. Frozen je prostě nesympatický film, vhodný leda do letních veder, kdy možná člověka na chvíli ochladí. Ale to je málo. P.S.: Co se týče titulků od LIVINGDEAD, taky je v nich spousta nepřesností a mezer. Nevím, jestli je to jeho vinou nebo vinou ruských titulků, které překládal. Někde tam o nich tuším psal. ()

karmalat

Velice slušný thriller. Nenápadný film, ale již kolikrát se ověřilo, že neznámí herci a low cost film může být mnohonásobně lepší než hvězdy v hollywoodském aranžmá. Doporučuji na dlouhý večer, sklenku do ruky a bát se o hrdiny. ()

Leonit

Nechci lidi podceňovat, ale že by někdo skočil z asi 10 metrů, než aby radši přeručkoval po ostrym drátě i za cenu do krve rozedrenej rukavic, tak mi to přišlo dost uhozený. Holka ztratí rukavici a pak ruku nechá přes noc přimrznou k tyči. Skvělý, ráno to rozhejbá a ruka je jak nová :-D ani není moc fialová. Vrchol všeho je (nevím jestli se to zdá jen mně), že režiséři poslední dobou v takovýchto filmech nechávají přežít osoby, které měly na vzniklé situaci největší podíl. Ostatní se, jak už tak bývá zvykem, pro nějakého vypatlance vždycky rádi obětují. ()

JerryPilsen

Výborně vystavěné napětí bezvýchodné situace,které bohužel sráží nesmysl s vlkama.vlci nikdy,ale opravdu nikdy na člověka neútčí.A už vůbec ne ve smečce.Bez tohoto nebezpečí by z příběhu zbylo jen málo.I tak ale slušná podívaná. ()

Skoveta

řeknu to takhle: byla to nelogická blbost, ale dalo se na to koukat. Je to celkem škoda, protože to mohlo být mnohem lepší, kdyby tvůrci přemýšleli trošku víc realisticky. Takhle to zapadlo do vod průměru. ()

Nika644

Dobré drama. Zatím můj nejlepší film. I když jsem se na něj dívala s titulky.. Dobré záběry vlků, které miluju. I když jsem nepochopila proč se někdo z nich nespustil dolů .. A né skočit po nohách .. ()

Black1e

Nadprůměrný mrazivě napínavý film..začátek opravdu znepokojující - hlavně když si člověk uvědomí, jak málo stačí k tomu, dostat se do velkého průseru, přinejmenším nechápu, proč si s sebou nikdo nevzal mobil - oni si o to snad i trochu říkali ;-)..ale pak začíná to pravé drama s pekně budovanou atmosférou..vlci se mi líbili, ale škoda že měli takový hlad.. ()

wyoming

Musím dát 5 hvězd. Takový brutál emocionální prožitek jsem teda hodně dlouho nezapsala. Možná s odstupem času budu umět vidět i nedostatky filmu, ale bezprostředně po shlédnutí mě ani absence páry u pusy netankuje. Protože hrůzou jsem u filmu křičela dneska poprvé. ()

-krusty-

EHF: Amerika, nádherní teenageři...ale z FROZEN jsem prostě měl mrazení v zádech! A ne že ne. Ten námět je originální - alespoň jsem nic podobného ještě nikdy neviděl. Režisér Adam Green dokázal s trojicí herců a víceméně jedním exteriérem natočit solidně působivé drama, které je o to působivější, že se prostě může přihodit každému druhému lyžaři - pokud má pech a správný "den blbec" :-) Tři postavy, jedna sedačková lanovka, jeden areál - spící po zavíračce a příroda. Nic víc a nic míň. Postavy se postupně vyvíjejí, nálada se stává bezvýchodnější, řešení zoufalejší...a děj je autentičtější. A neříkejte mi, že jste se během filmu nesnažili přijít sami na to svoje správné řešení takové patálie :-) Ano, bylo by jistě zajímavé, kdyby podobný scénář do rukou dostal někdo z Francie nebo Norska...třeba by byla ještě více rozvinuta charakteristika a vývoj postav (což je to jediné, co mi krapítek chybí), atmosféra by byla ještě hustší......ale to jsou a budou už jenom dohady. Každopádně už delší dobu jsem neviděl film, u kterého jsem netrpělivě čekal na samotný závěr (myšleno v dobrém). Velice, velice slušné!!! ()

silencewater

Damy a panove, kaslu na vsechny a z naprostou uprimnosti pisu, ze neco tak stupidniho a neskutecne nudneho jsem uz dlouho nevidela. Takhle ze vypada dramatycky boj o zivot a jeste navic ty keci k tomu, uprime jsem jim vsem prala tam chcipnout . Mrzi me to a nechapu hodnoceni ostatnich uzivatelu (diky kterym jsem cekala mnohem vic). Pri sledovani mi akorat tak byla zima. ()

punkerka16

Výborně vystavěný snímek, s výborným námětem, výbornými herci a dokonale mrazivou atmosférou, přítomnou od začátku až do konce. ()

L.u.x

Konečne niečo u čoho človek od napätia aj sem tam zatne polky. Hustá atmosféra v spojení s bezvýchodiskovou situáciou sa dokáže zažrať poriadne pod pančucháče až do kože. Minimál postáv, jednoduchosť mi v celku vyhovuje, ale chovanie postáv mi prišlo nelogické. Nikto by určite neskákal z takej výšky mysliac si, že sa mu nič nestane a dole zjazdí rekreačne s bradou vstýčenou k slnku. A nikto by sa neklepal od zimy v polorozopnutej bunde. Napriek tomu sa dostavili všetky emócie ktoré mali. Touché. ()

martasdas

Celkem jednoduché drama zaměřující se na přežití trojice lyžařů uvízlých na zaseknuté lanovce. Natočeno velice jednoduše, ale co je zde hlavní - zachycení příčin a okolností toho, jakým způsobem se může skupina lidí dostat na lanovku, na které už nikdo nemá co dělat. Vše dává celkem smysl (pár nelogických rozhodnutí se zde určitě najít dá). Na filmu je asi nejlepší to, že od začátku soucítíte a ztotožňujete se všemi hlavními postavami, což dává filmu právě to, co má takový survival mít. ()

Cre-A-tive

Teda abych po shlédnutí filmu pak neměla ani odvahu si přečíst jeho název nebo nedej bože ho shlédnout znova- to se mi ještě nestalo. Mrazivá atmosféra, případné to zavití a vánice při které vám umrzne veškerý oběh v těle = to vše a ještě víc nabízí Frozen. Mám nutné podezření, že mi tento film vyvolal novou fobii O.O 87% PS: Aspoň pár let mě nikdo nedostane na lanovku. ()